Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default03.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2014

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
27/09 Nederlands Club kampioenschap Ploegentijdrit (met WV NH) Lauwersmeer Details 1e
22/09 Wereldkampioenschap Ploegentijdrit (met Bigla CT) Ponferrada / Spanje Details 7e
07/09 6e etappe Boels Rental Ladies Tour Bunde - Berg&Terblijt Details 29e
06/09 5e etappe Boels Rental Ladies Tour Wijchen Details 71e
05/09 4e etappe Boels Rental Ladies Tour Gennep Details 51e
04/09 3e etappe Boels Rental Ladies Tour Heeze - Leende Details 30e
03/09 2e etappe Boels Rental Ladies Tour Tiel Details 78e
02/09 1e etappe / Tijdrit Boels Rental Ladies Tour Varik - Tiel Details 13e
02/09 / 07/09 Eindklassement Boels Rental Ladies Tour (UCI 2.1) Nederland Details 17e
31/08 Futurumshop Ronde van Ugchelen Ugchelen - Apeldoorn Details 1e
31/08 Derny - koers Ronde van Ugchelen Ugchelen - Apeldoorn Details 1e
26/08 Tijdrit W.V. Snits Zurich (Friesland) Details 1e
24/08 World Cup - Open de Suede Vargarda / Zweden Details 31e
22/08 World Cup Ploegentijdrit - Open de Suede (met Bigla CT) Vargarda / Zweden Details 5e
17/08 2e etappe Ladies Tour of Norway Fredriksten Fortress Details 50e
16/08 1e etappe Ladies Tour of Norway Strømstad - Halden Details 50e
15/08 / 17/08 Eindklassement Ladies Tour of Norway Noorwegen Details 49e
15/08 Proloog - Ladies Tour of Norway Halden / Noorwegen Details 63e
12/08 Gouden Pijl Emmen Details 13e
12/08 Eindklassement Nederlands Criterium klassement 2014 Nederland Details 2e
09/08 Ronde van Berkel en Rodenrijs Berkel en Rodenrijs Details 1e
08/08 Mijl van Mares Maarheeze Details 9e
05/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 7e
04/08 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 8e
03/08 Sparkassen Giro (World Cup #6) Bochum / Duitsland Details 56e
30/07 Acht van Chaam Chaam Details 2e
27/07 La Course by le Tour de France (UCI 1.1) Parijs / Frankrijk Details 29e
20/07 3e etappe BeNe Ladies Tour (PECH/VAL) Philippine Details 20e
20/07 2e etappe / Tijdrit BeNe Ladies Tour Philippine Details 2e
19/07 / 20/07 Eindklassement BeNe Ladies Tour (UCI 2.2) Belgie / Nederland Details 7e
19/07 1e etappe BeNe Ladies Tour Sint-Laureins / Belgie Details 14e
15/07 Ronde van Bergeijk Bergeijk Details 3e
13/07 5e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa Varnsdorf / Tsjechië Details 6e
12/07 3e etappe / Tijdrit Tour de Feminin Krasna Lipa Bogatynia / Polen Details 3e
12/07 4e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa Rumburk / Tsjechië Details 9e
11/07 2e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa Jirikov / Tsjechië Details 3e
10/07 1e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa Krasna Lipa / Tsjechië Details 2e
10/07 / 13/07 Eindklassement Tour de Feminin Krasna Lipa (UCI 2.2) Tsjechië Details 3e
28/06 Nederlands kampioenschap Weg Ootmarsum Details 23e
25/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Zaltbommel Details 6e
17/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 1e
15/06 Diamond Tour (UCI 1.2) Nijlen / Belgie Details 83e
12/06 Nacht van Zeilberg Deurne Details 2e
08/06 Tijdrit - Wielerfestival Montferland (KNWU Tijdrit-competitie) 's-Heerenberg Details 2e
06/06 Tijdrit - Nagrada Ljubljane (UCI 1.2) Ljubljana / Slovenië Details 2e
04/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 13e
01/06 Gooik-Geraardsbergen-Gooik (UCI 1.1) Gooik / Belgie Details 26e
31/05 Marianne Vos Classic - Dorpenomloop Aalburg (UCI 1.2) Wijk en Aalburg Details 9e
30/05 Boels Rental Hills Classic (pech) (UCI 1.1) Sittard-Berg & Terblijt Details 72e
28/05 Tijdrit GP Leende (KNWU Tijdrit-competitie) Leende Details 3e
21/05 Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H Zuidschermer Details 1e
17/05 Trofee Maarten Wynants (pech) (UCI 1.2) Helchteren / Belgie Details 37e
10/05 Berner Rundfahrt Lyss / Zwitserland Details 2e
04/05 Ronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten Details 4e
02/05 Ronde van Overijssel (UCI 1.1) Rijssen Details 28e
27/04 Ronde van Geldrop Geldrop Details 6e
26/04 EPZ Omloop van Borsele - Topcomp. #2 (UCI 1.2) 's-Heerenhoek Details 12e
23/04 Waalse Pijl (World Cup #4) Huy / Belgie Details 52e
20/04 Ronde van Gelderland - Topcomp. #1 (UCI 1.2) Apeldoorn Details 12e
13/04 5e etappe Energiewacht Tour Veendam Details 32e
12/04 4e etappe Energiewacht Tour Uithuizen Details 15e
11/04 3a etappe Energiewacht Tour Eelde Details 1e
11/04 3b etappe / Ploegentijdrit Energiewacht Tour Midwolda Details 11e
10/04 2e etappe Energiewacht Tour Westerwolde Details 38e
09/04 / 13/04 Eindklassement Energiewacht Tour (UCI 2.2) Groningen Details 2e
09/04 1e etappe Energiewacht Tour Delfzijl Details 28e
07/04 GP Dottignies (UCI 1.2) Dottignies / Belgie Details 91e
06/04 Ronde van Vlaanderen (World Cup #3) Oudenaarde / Belgie Details 43e
30/03 Gent-Wevelgem (UCI 1.2) Wevelgem / Belgie Details 3e
23/03 Ronde van Huijbergen Huijbergen Details 16e
22/03 Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Details 4e
16/03 Novilon EDR Cup (UCI 1.2) Coevorden Details -
15/03 Ronde van Drenthe (World Cup #1) Hoogeveen Details 25e
09/03 Omloop van het Hageland (UCI 1.2) Tielt-Winge / Belgie Details 42e
08/03 Fleche Wanzoise Wanze / Belgie Details 4e
05/03 GP Le Samyn (UCI 1.2) Dour / Belgie Details 49e
15/02 Trainingswedstrijd Vadesto Voorjaarscompetitie (Elite/Neo) 't Loo - Oldebroek Details 1e
02/02 Achmea 8 van Apeldoorn (8 km.) Apeldoorn Details 35e
18/01 Nieuwjaarsbosloop Orderbos (5,5 km.) Apeldoorn Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen