Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default06.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2013

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Apeldoorn Details 5e
30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Koppelkoers Apeldoorn Details 3e
27/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Apeldoorn Details 4e
21/12 Trainingswedstrijd Baan - Populaire Apeldoorn Details 3e
14/12 Trainingswedstrijd Baan - Super-Populaire Apeldoorn Details 2e
05/10 Ronde van Assendelft Assendelft Details 2e
28/09 Nederlands Club kampioenschap Ploegentijdrit (met WV NH) Zoutkamp Details 1e
22/09 Wereldkampioenschap Ploegentijdrit (met Sengers LCT) Florence / Italie Details 9e
15/09 4e etappe Giro della Toscana Lucca - Firenze / Italie Details -
14/09 3e etappe Giro della Toscana Segromigno-Capannori Details 33e
13/09 2e etappe Giro della Toscana Porcari - Pontedera Details 90e
12/09 1e etappe Giro della Toscana Bottegone- M.e.Cozzile Details 84e
11/09 Proloog - Giro della Toscana Campi Bisenzio / Italie Details 28e
11/09 / 15/09 Eindklassement Giro della Toscana (UCI 2.HC) Toscane / Italie Details -
08/09 6e etappe Boels Rental Ladies Tour Bunde - Berg & Terblijt Details 35e
07/09 5e etappe Boels Rental Ladies Tour Zaltbommel - Veen Details 52e
06/09 4e etappe Boels Rental Ladies Tour Papendrecht Details 2e
05/09 3e etappe Boels Rental Ladies Tour Leerdam Details 45e
04/09 2e etappe / Ploegentijdrit Boels Rental Ladies Tour Coevorden Details 6e
03/09 / 08/09 Eindklassement Boels Rental Ladies Tour (UCI 2.1) Nederland Details 28e
03/09 1e etappe Boels Rental Ladies Tour Roden Details 77e
31/08 World Cup - GP de Plouay-Bretagne (OTL) Plouay / Frankrijk Details 55e
26/08 4e etappe Lotto-Belisol Tour Geraardsbergen Details 38e
25/08 3e etappe Lotto-Belisol Tour Nijlen Details 42e
24/08 2e etappe Lotto-Belisol Tour Angreau Details 31e
23/08 1e etappe (Ploegentijdrit) Lotto-Belisol Tour Warquignies-Angreau Details 6e
23/08 / 26/08 Eindklassement Lotto-Belisol Tour (UCI 2.2) Belgie Details 29e
18/08 World Cup - Open de Suede Vargarda / Zweden Details 29e
16/08 World Cup Ploegentijdrit-Open de Suede (met Sengers LCT) Vargarda / Zweden Details 4e
13/08 Marc van Beek Memorial Brasschaat / Belgie Details 1e
13/08 Finale-rit / 1000euro Derny-race Brasschaat / Belgie Details 3e
10/08 Ronde van Berkel Berkel en Rodenrijs Details 1e
06/08 Gouden Pijl Emmen Details 6e
06/08 Eindklassement Nederlands Criterium klassement 2013 Nederland Details 2e
03/08 Erondegemse Pijl (UCI 1.2) Erpe-Mere / Belgie Details 56e
02/08 Mijl van Mares Maarheeze Details 10e
02/08 Eindklassement Baby-Dump - Kempenpers klassement 2013 N-Brabant / Nederland Details 1e
01/08 Ronde van Oostvoorne Oostvoorne Details 6e
30/07 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 9e
29/07 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 3e
28/07 Sparkassen Giro (UCI 1.1) Bochum / Duitsland Details 52e
24/07 Acht van Chaam Chaam Details 6e
23/07 GP Huub v/d Voort Stiphout Details 2e
16/07 Ronde van Bergeijk Bergeijk Details 1e
14/07 4e etappe Tour de Bretagne Crozon-PoullanSurMer Details 24e
13/07 3e etappe Tour de Bretagne Pipriac-Ch.Bouexic Details 8e
12/07 2e etappe / Tijdrit Tour de Bretagne Mohon / Frankrijk Details 1e
11/07 / 14/07 Eindklassement Tour de Bretagne (UCI 2.2) Frankrijk Details 10e
11/07 1e etappe Tour de Bretagne Pledran-Yffiniac / Fra. Details 22e
07/07 GP Boldershof Zwevegem / Belgie Details 3e
06/07 Ronde van Barendrecht Barendrecht Details 1e
30/06 3e etappe (klassieker) 2-daagse Molenomloop v/d Schermer Zuidschermer Details 2e
29/06 / 30/06 Eindklassement 2-daagse Molenomloop v/d Schermer Zuidschermer Details 1e
29/06 2e etappe (omloop) 2-daagse Molenomloop v/d Schermer Zuidschermer Details 9e
29/06 1e etappe (Tijdrit) 2-daagse Molenomloop v/d Schermer Zuidschermer Details 5e
24/06 GP v/d Meijden Luyksgestel Details 3e
22/06 Nederlands kampioenschap Weg Kerkrade Details 5e
19/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Winsum Details 4e
14/06 Tijdrit W.V. Snits Oudemirdum Details 1e
09/06 Tijdrit Wielerfestival Montferland (KNWU Tijdrit-competitie) 's-Heerenberg Details 1e
08/06 Ronde v/d Kerspelen Drogeham Details 16e
07/06 Tijdrit W.V. Snits - Open Fries kampioenschap Pingjum Details 1e
05/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 2e
02/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 1e
01/06 Omloop v/d IJsseldelta Zwolle Details 2e
29/05 Tijdrit GP Leende (KNWU Tijdrit-comp.) Leende Details 5e
25/05 7-Dorpenomloop Aalburg - Topcomp. #4 (UCI 1.2) Wijk en Aalburg Details 8e
25/05 Eindklassement KNWU Top-competitie 2013 Nederland Details 2e
24/05 Boels Rental Hills Classic - Topcomp. #3 (UCI 1.2) Sittard Details 17e
05/05 / 20/05 Trainingskamp - Hoogtestage C.A.R. Sierra Nevada Monachil / Spanje Details -
04/05 Knokke-Heist - Bredene (UCI 1.2) Bredene / Belgie Details 53e
30/04 Ronde van Geldrop Geldrop Details 3e
28/04 2e etappe - Festival Luxembourgeois / GP Elsy Jacobs Mamer / Luxemburg Details 77e
27/04 1e etappe - Festival Luxembourgeois / GP Nicolas Frantz Garnich / Luxemburg Details 49e
26/04 Proloog - Festival Luxembourgeois - 1.9 km. Mamer / Luxemburg Details 49e
26/04 / 28/04 Eindklassement Festival Luxembourgeois (UCI 2.1) Luxemburg Details 70e
21/04 Dwars door de Westhoek (UCI 1.1) Boezinge / Belgie Details 42e
20/04 EPZ Omloop van Borsele - Topcomp. #2 (UCI 1.2) 's-Heerenhoek Details 1e
17/04 World Cup - Waalse Pijl Huy / Belgie Details 63e
14/04 Ronde van Gelderland - Topcomp. #1 (UCI 1.2) Apeldoorn Details 34e
07/04 Ronde van Oud-Gastel Oud-Gastel Details 1e
06/04 Tijdrit W.V. Snits Warns Details 1e
03/04 Trainingstijdrit W.V West-Frisia (5e - Elite/Neo/A/B-mannen) Enkhuizen Details 1e
01/04 GP Dottignies (UCI 1.2) Dottignies / Belgie Details 1e
24/03 Gent-Wevelgem / PECH LEK Ieper-Wevelgem/Belgie Details 15e
20/03 GP Stad Waregem Waregem / Belgie Details 30e
17/03 Cholet Pays de Loire (UCI 1.2) Cholet / Frankrijk Details 13e
09/03 World Cup - Ronde van Drenthe Hoogeveen Details 17e
02/03 Fleche Wanzoise Wanze / Belgie Details 1e
27/02 GP le Samyn (UCI 1.2) Dour / Belgie Details 57e
23/02 Trainingswedstrijd Vadesto Voorjaarscompetitie 't Loo - Oldebroek Details 1e
16/02 / 17/02 Trainingsweekend Sengers LCT Gent / Belgie Details -
25/01 / 11/02 Trainingskamp Calpe / Spanje Details -
18/01 / 20/01 Trainingsweekend + Teampresentatie Sengers LCT Gent / Belgie Details -
10/01 / 18/01 Trainingskamp met Sengers LCT Benidorm / Spanje Details -
03/01 / 08/01 Vrouwen 6-daagse van Rotterdam (Omnium) Rotterdam Details 13e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen