Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default06.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2011

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
03/11 World Cup Baan - Ploegachtervolging (met Wild, van Dijk & Pieters) Astana / Kazachstan Details 1e
21/10 Europees kampioenschap Baan - Ploegachtervolging (met Wild & van Dijk) Apeldoorn Details 5e
25/09 Ronde van Lisse Lisse Details 1e
18/09 Omloop van Muizen Muizen-Mechelen/Bel. Details 1e
17/09 Finale Lotto Cycling Cup Breendonk / België Details 57e
11/09 6e etappe Holland Ladies Tour Bunde - Berg & Terblijt Details 37e
10/09 5e etappe Holland Ladies Tour Nuenen-Gerwen Details 59e
09/09 4e etappe Holland Ladies Tour Papendrecht Details 69e
08/09 3e etappe Holland Ladies Tour Breda Details 25e
07/09 2e etappe (Tijdrit) Holland Ladies Tour Gemert Details 23e
06/09 1e etappe Holland Ladies Tour Neerijnen Details 44e
06/09 / 11/09 Eindklassement Holland Ladies Tour Nederland Details 27e
03/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden (met W.V. N-H) Hoogezand-S'meer Details 1e
27/08 World Cup - GP de Plouay-Bretagne Plouay / Frankrijk Details 21e
04/08 Ronde van Oostvoorne Oostvoorne Details 5e
02/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 9e
01/08 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 1e
31/07 World Cup - Open de Suede Vargarda Details 37e
29/07 World Cup Ploegentijdrit-Open de Suede (met KNWU-selectie) Vargarda / Zweden Details 11e
27/07 Acht van Chaam Chaam Details 2e
23/07 Ronde van Barendrecht Barendrecht Details 10e
21/07 Omloop van Pollinkhove Pollinkhove / België Details 1e
20/07 Ronde van Monster Monster Details 4e
17/07 Ronde v/d Bakkerstraat / PECH VAL Bovenkarspel Details 17e
15/07 Lus van Roden Roden Details 1e
10/07 5e etappe Krasna Lipa / ZIEK Varnsdorf / Tsjechië Details -
09/07 4e etappe Krasna Lipa / ZIEK Tsjechië Details 75e
09/07 3e etappe (Tijdrit) Krasna Lipa Tsjechië Details 9e
08/07 2e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details 35e
07/07 / 10/07 Eindklassement Krasna Lipa (UCI 2.2) (PECH/ZIEK) Tsjechië Details -
07/07 1e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details -
28/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 21e
25/06 Nederlands kampioenschap Weg Ootmarsum Details 18e
22/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Veendam Details 6e
18/06 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Westkapelle Details 3e
17/06 2e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg-Vlissingen Details 26e
16/06 1e etappe (tijdrit - 5km.) Ster Zeeuwsche Eilanden (UCI 2.2) Middelburg Details 6e
16/06 / 18/06 Klassement Strijdlustigste renster (blauwe trui) Zeeland Details 1e
16/06 / 18/06 Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden - Topcomp. #5 (UCI 1.2) Zeeland Details 4e
13/06 Regiokampioenschap Weg N-H / Z-H Pijnacker Details 1e
05/06 Therme Kasseienomloop (UCI 1.2) Exloo Details 16e
05/06 Sprint/Kasseienklassement Therme Kasseienomloop Exloo Details 2e
02/06 Gooik-Geraardsbergen-Gooik (UCI 1.2) Gooik / België Details 22e
01/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 29e
29/05 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 10e
28/05 Verti advies 7-Dorpenomloop - Topcomp. #4 (UCI 1.2) Wijk en Aalburg Details 38e
21/05 Ronde van Zuid Oost-Friesland Appelscha Details 14e
11/05 Regiokampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H Bleiswijk Details 1e
08/05 Omloop der Kempen / GP Groenen Groep Veldhoven Details 3e
07/05 Ronde van de Kerspelen Drogeham Details 1e
01/05 Molenomloop v/d Schermer / Theo Koomen Plaquette Zuid-Schermer Details 3e
27/04 Trainingstijdrit W.V. West-Frisia (Elite/Neo/A/B-mannen) Enkhuizen Details 3e
25/04 Twee Bruggenronde Zaandam Details 7e
24/04 GP Stad Roeselare (UCI 1.1) Roeselare / België Details 44e
23/04 EPZ Omloop van Borsele - Topcomp. #3 (UCI 1.2) s'Heerenhoek Details 8e
20/04 Ard Schenk Tijdrit Wieringerwaard Details 1e
17/04 Ronde van Gelderland - Topcomp. #2 (UCI 1.2) Apeldoorn Details 65e
15/04 Novilon Eurocup Ronde van Drenthe Coevorden-Hoogeveen Details 9e
15/04 Kasseienklassement Novilon Eurocup Ronde van Drenthe Coevorden-Hoogeveen Details 1e
24/03 Wereldkampioenschap Baan - Ploegachtervolging (met Wild & van Dijk) Apeldoorn Details 5e
18/02 World Cup Baan - Ploegachtervolging (met Wild & van Dijk) Manchester / Engeland Details 4e
21/01 World Cup Baan - Ploegachtervolging (met Wild & v/d Kamp) Peking / China Details 4e
06/01 / 11/01 Vrouwen 6-daagse van Rotterdam Rotterdam Details 4e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen