Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default07.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2010

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
30/12 Nederlands kampioenschap Baan Scratch Apeldoorn Details 7e
29/12 Nederlands kampioenschap Baan Achtervolging Apeldoorn Details 3e
28/12 Nederlands kampioenschap Baan Puntenkoers Apeldoorn Details 5e
05/12 / 16/12 Trainingskamp met Nationale baanselectie Melbourne / Australië Details -
02/12 World Cup Baan - Ploegachtervolging (met van Dijk & Pieters) Melbourne / Australië Details 5e
17/10 / 23/10 Vrouwen 6-daagse van Amsterdam Amsterdam-Sloten Details 1e
16/10 Nederlands kampioenschap Koppelkoers (met Ellen van Dijk) Alkmaar Details 2e
12/09 Tijdrit 'Chrono Champenois' (UCI 1.1) Betheny / Frankrijk Details 13e
10/09 Omloop van Massemen Massemen / België Details 1e
05/09 Strijdlustigste renster (blauwe trui) 7e etappe Ladies Tour Nederland Details 1e
05/09 Bergprijs 7e etappe Holland Ladies Tour Hellendoorn Details 1e
05/09 7e etappe Holland Ladies Tour Hellendoorn Details 12e
04/09 6e etappe / Tijdrit Holland Ladies Tour Rijssen Details 18e
04/09 5e etappe Holland Ladies Tour Rijssen Details 7e
03/09 4e etappe Holland Ladies Tour Diepenheim Details 71e
02/09 3e etappe Holland Ladies Tour Gieten Details 33e
01/09 2e etappe Holland Ladies Tour Leende Details 35e
31/08 1e etappe Holland Ladies Tour Nuenen-Gerwen Details 61e
31/08 / 05/09 Eindklassement Profile Holland Ladies Tour (UCI 2.2) Nederland Details 11e
28/08 Omloop door Middag-Humsterland - Topcomp. #5 (UCI 1.2) Aduard Details 1e
18/08 Trainingstijdrit W.V. West-Frisia (Elite/Neo/A/B-mannen) Enkhuizen Details 8e
14/08 Ronde van Berkel en Rodenrijs Berkel en Rodenrijs Details 4e
10/08 Nederlands Vrouwen Criterium klassement Nederland Details 2e
10/08 Marc van Beek Memorial Brasschaat / België Details 3e
10/08 Finale-rit 1000 Euro Afvalrace Brasschaat / België Details 5e
08/08 Parkhotel Rooding Hills Classic - Topcomp. #4 (UCI 1.2) Valkenburg Details 7e
05/08 Ronde van Oostvoorne Oostvoorne Details 5e
04/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 3e
02/08 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 4e
30/07 Omloop van Bambrugge Bambrugge / België Details 3e
28/07 Derny-wedstrijd Acht van Chaam Chaam Details 5e
25/07 6e etappe Thüringen Rundfahrt Zeulenroda / Duitsland Details 10e
24/07 5e etappe Thüringen Rundfahrt Schmölln / Duitsland Details 6e
23/07 4e etappe/Tijdrit Thüringen Rundfahrt Schleiz / Duitsland Details 23e
22/07 3e etappe Thüringen Rundfahrt Greiz / Duitsland Details 17e
21/07 2e etappe Thüringen Rundfahrt Gera / Duitsland Details 16e
20/07 1e etappe Thüringen Rundfahrt Altenburg / Duitsland Details 46e
20/07 / 25/07 Eindklassement Thüringen Rundfahrt (UCI 2.1) Duitsland Details 17e
18/07 Ronde v/d Bakkerstraat Bovenkarspel Details 2e
11/07 5e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details 17e
10/07 3e etappe-tijdrit Krasna Lipa Tsjechië Details 3e
10/07 4e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details 2e
09/07 2e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details 6e
08/07 1e etappe Krasna Lipa Tsjechië Details 15e
08/07 / 11/07 Eindklassement Krasna Lipa (UCI 2.2) Tsjechië Details 4e
02/07 Leontien Tour Tijdrit - 8,9 km. Rotterdam Details 1e
29/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 2e
26/06 Nederlands kampioenschap Weg Beek Details 7e
23/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Oudenbosch Details 6e
19/06 3e etappe Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden Westkapelle Details 5e
18/06 2e etappe Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg-Vlissingen Details 16e
17/06 1e etappe (tijdrit) Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden Vlissingen Details 8e
17/06 / 19/06 Eindklassement Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden (UCI 2.2) Zeeland Details 5e
17/06 / 19/06 Klassement Strijdlustigste renster (blauwe trui) Zeeland Details 1e
12/06 Ronde van de Kerspelen Drogeham Details 1e
09/06 Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H Kreileroord Details 2e
06/06 Therme Kasseienomloop (UCI 1.2) Exloo Details 5e
05/06 Omloop v/d IJsseldelta Zwolle Details 4e
02/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 59e
30/05 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 2e
24/05 Regio-kampioenschap Weg N-H / Z-H Wijdewormer Details 17e
19/05 Trainingstijdrit W.V. West-Frisia (Elite/Neo/A/B-mannen) Enkhuizen Details 3e
15/05 Draai rond de Kraai Rijsoord Details 2e
13/05 Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk Details 1e
09/05 GP Sankomij Veldhoven Details 8e
05/05 Trainingswedstrijd Zomeravondcomp. West-Frisia (Mannen) Bovenkarspel Details 14e
02/05 Ronde van Made Made Details 1e
30/04 Ronde van Geldrop Geldrop Details 8e
25/04 Prijs Stad Roeselare (UCI 1.1) Roeselare / België Details 51e
24/04 Omloop van Borsele - Topcomp. #2 (UCI 1.2) s'Heerenhoek Details 26e
21/04 Ard Schenk Tijdrit Wieringerwaard Details 1e
18/04 Rondom de Luttenberg Luttenberg Details -
17/04 Ronde van Gelderland - Topcomp. #1 (UCI 1.2) Apeldoorn Details 49e
11/04 Novilon Eurocup Ronde van Drenthe (UCI 1.1) Coevorden - Hoogeveen Details -
08/04 Drentse 8 van Dwingeloo (UCI 1.1) Dwingeloo Details 75e
05/04 Ronde van Werkendam Werkendam Details 2e
04/04 Molenomloop v/d Schermer Stompetoren Details 2e
26/03 Wereldkampioenschap Baan - Scratch Kopenhagen / Den. Details 12e
25/03 Wereldkampioenschap Baan - Ploegachtervolging (met van Dijk & Pieters) Kopenhagen / Den. Details 5e
24/03 Wereldkampioenschap Baan - Achtervolging Kopenhagen / Den. Details 8e
15/02 / 02/03 Trainingskamp met Nationale baanselectie Stellenbosch / Z-Afrika Details -
07/02 Nederlands kampioenschap Baan Omnium Alkmaar Details 1e
05/02 3e etappe Ladies Tour of Qatar Sealine Beach Resort-Doha Corniche Details 41e
04/02 2e etappe Ladies Tour of Qatar Al Zubarah - Oryx Farm Details 42e
03/02 1e etappe Ladies Tour of Qatar Museum of Islamic Art-Al Khor Corniche Details 44e
03/02 / 25/02 Eindklassement Ladies Tour of Qatar (UCI 2.1) Qatar Details 34e
24/01 World Cup Baan Ploegachtervolging - kwalificatie Peking / China Details 8e
23/01 World Cup Baan Puntenkoers - kwalificatie Peking / China Details 6e
23/01 World Cup Baan Puntenkoers - finale Peking / China Details 19e
22/01 World Cup Baan Scratch - finale Peking / China Details 1e
22/01 World Cup Baan Scratch - kwalificatie Peking / China Details 1e
22/01 World Cup Baan Achtervolging - kwalificatie Peking / China Details 6e
07/01 / 12/01 Vrouwen 6-daagse van Rotterdam (met Kirsten Wild) Rotterdam Details 1e
03/01 Topwedstrijden Omnisportcentrum (puntenkoers/koppelkoers/dernykoers) Apeldoorn Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen