Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default08.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2009

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
28/12 Nederlands kampioenschap Baan 500 mtr. Alkmaar Details 6e
22/12 Baanwedstrijd in Omnisportcentrum (Scratch/Dernyrace/Afvalkoers) Apeldoorn Details 1e
02/12 / 12/12 Trainingskamp met Nationale banselectie Stellenbosch / Z-Afrika Details -
01/11 World Cup Baan - Ploegachtervolging (met van Dijk & Pieters) Manchester / Engeland Details 4e
31/10 World Cup Baan - Achtervolging Manchester / Engeland Details 3e
31/10 World Cup Baan - Puntenkoers Manchester / Engeland Details 15e
30/10 World Cup Baan - Scratch Manchester / Engeland Details 5e
19/10 / 24/10 Bar-le-Duc Vrouwen 6-daagse (met Kirsten Wild) Amsterdam-Sloten Details 1e
17/10 / 18/10 Europees kampioenschap Baan Omnium Gent / Belgie Details 17e
11/10 Nederlands kampioenschap Baan Scratch Alkmaar Details 4e
10/10 Nederlands kampioenschap Baan Achtervolging Alkmaar Details 2e
10/10 Nederlands kampioenschap Baan Koppelkoers (met K. Wild) Alkmaar Details 1e
09/10 Nederlands kampioenschap Baan Puntenkoers Alkmaar Details 4e
06/10 Populaire Baanomnium (3 x 1e) Alkmaar Details 1e
04/10 Trainingswedstrijd Baan (met Kirsten Wild) (2e, 2e, 1e, 1e) Amsterdam-Sloten Details 1e
20/09 Ronde van Lisse Lisse Details 1e
13/09 Tijdrit - Chrono Champenois (UCI 1.1) - 33,4 km. Betheny / Frankrijk Details 6e
06/09 6e etappe Holland Ladies Tour Valkenburg Details 29e
05/09 5e etappe Holland Ladies Tour Nieuwegein Details 45e
04/09 4e etappe Holland Ladies Tour Rijssen Details 24e
03/09 3e etappe Holland Ladies Tour Gieten Details 17e
02/09 2e etappe Holland Ladies Tour / Tijdrit 13,3 km. Schijndel Details 16e
01/09 / 06/09 Holland Ladies Tour (UCI 2.2) Nederland Details 22e
01/09 1e etappe Holland Ladies Tour Nuenen-Gerwen Details 56e
29/08 GP DCM-Vitanza St-Katelijne-Waver/Belgie Details 2e
27/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden - 22 km. Zaltbommel Details 5e
18/08 Tijdrit W.V. Snits - 18 km. Zurich Details 2e
15/08 Ronde v/d Westereen Zwaagwesteinde Details 12e
12/08 Tijdrit W.V. West-Frisia - 22,2 km. Enkhuizen Details 7e
11/08 Marc van Beek Memorial Brasschaat / Belgie Details 6e
11/08 1000 Euro Afvalrace Brasschaat / België Details 1e
09/08 Holland Hills Classic - Topcomp. # 6 (UCI 1.2) Valkenburg Details 25e
07/08 Mijl van Mares Maarheeze Details 1e
04/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 1e
02/08 Sparkassen Giro (UCI 1.1) Bochum / Duitsland Details 54e
01/08 Olympia Preis-Sparkassen Giro Bochum / Duitsland Details 38e
29/07 Acht van Chaam Chaam Details 8e
20/07 / 27/07 Trainingskamp Franse Alpen Venosc / Frankrijk Details -
19/07 Ronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel Details 1e
12/07 9e etappe Giro d'Italia Grumo Nevano / Ita. Details 73e
11/07 8e etappe Giro d'Italia S.Marco dei Cavoti-Pesco Sannita Details 41e
10/07 7e etappe Giro d'Italia Andria-Castel del Monte Details 48e
09/07 6e etappe Giro d'Italia Cerro al Volturno-S.Elena Sannita Details 57e
08/07 5e etappe Giro d'Italia Fossacesia-Cerro al Volturno Details 74e
07/07 4e etappe Giro d'Italia Porto S. Elpidio / Ita. Details 79e
06/07 3e etappe Giro d'Italia Calcinaia-Prato A Calci Details 58e
05/07 2e etappe Giro d'Italia / Tijdrit 13,5 km. Pontedera-S.Maria a Monte Details 48e
04/07 1e etappe Giro d'Italia San Piero a Sieve-Pratolini di Vaglia Details 80e
03/07 Proloog 2,5 km. - Giro d'Italia Scarperia / Italie Details 62e
03/07 / 12/07 Eindklassement Giro d'Italia (UCI 2.1) Italië Details 50e
27/06 Nederlands kampioenschap Weg Heerlen-Landgraaf Details 59e
23/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 36e
20/06 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Westkapelle Details 4e
19/06 2e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg-Vlissingen Details 44e
18/06 1e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden / Tijdrit 7,1 km. Vlissingen Details 12e
18/06 / 20/06 Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden - Topcomp. # 5 (UCI 2.2) Zeeland Details 8e
18/06 / 20/06 Strijdlustigste Renster - Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 1e
11/06 5e etappe Tour de PEI Charlottetown / Canada Details 63e
10/06 4e etappe Tour de PEI Dalvay-Georgetown Details 31e
09/06 3e etappe Tour de PEI Kensington-North Rustico Details 42e
08/06 2e etappe Tour de PEI / Tijdrit 14,5 km. Confederation Bridge Details 5e
07/06 1e etappe Tour de PEI Summerside / Canada Details 27e
07/06 / 11/06 Eindklassement Tour de Peï (UCI 2.2) Canada Details 5e
03/06 3e etappe Tour du Grand Montreal / Tijdrit 2,8 km. Lachine / Canada Details 14e
03/06 4e etappe Tour du Grand Montreal Petite-Italie / Canada Details -
02/06 2e etappe Tour du Grand Montreal Granby / Canada Details 85e
01/06 1e etappe Tour du Grand Montreal Chateauguay / Canada Details 85e
01/06 / 04/06 Tour du Grand Montreal (UCI 2.1) Canada Details -
30/05 World Cup - Montreal Montreal / Canada Details -
13/05 Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H (18,5 km.) Ooltgensplaat Details 3e
10/05 GP Sankomij Veldhoven Details 13e
09/05 Omloop door M-Humsterland - Topcompetitie # 3 (UCI 1.2) Aduard Details 26e
06/05 Ronde van Heerenveen Heerenveen Details 2e
03/05 2e etappe - Westfriese Wieler-2-daagse Wervershoof Details 3e
02/05 1e etappe - Westfriese Wieler-2-daagse Medemblik Details 34e
02/05 / 03/05 Westfriese Wieler-2-daagse / Theo Koomen Plaquette Wervershoof Details 9e
25/04 Omloop van Borsele - Topcompetitie # 2 (UCI 1.2) 's Heerenhoek Details 58e
13/04 World Cup - Unive Ronde van Drenthe Hoogeveen Details -
11/04 Novilon Eurocup Ronde van Drenthe (UCI 1.1) Coevorden-Hoogeveen Details -
10/04 Drentse 8 van Dwingeloo (UCI 1.1) Dwingeloo Details 62e
06/04 GP de Dottignies (UCI 1.2) Dottignies / België Details 51e
26/03 Wereldkampioenschap Baan - Ploegachtervolging kwal. Pruzkow / Polen Details 4e
26/03 Wereldkampioenschap Baan - Ploegachtervolging finale Pruzkow / Polen Details 4e
24/03 Eindstand Voorjaarscompetitie Baan 25 km. Alkmaar Details 3e
10/03 Voorjaarscompetitie Baan 25 km. - Rit 2 Alkmaar Details 1e
03/03 Voorjaarscompetitie Baan 25 km. - Rit 1 Alkmaar Details 1e
20/02 / 01/03 Trainingskamp met Nationale Baanselectie Valencia / Spanje Details -
15/02 World Cup Baan - Ploegachtervolging finale Kopenhagen/Denemarken Details 2e
15/02 World Cup Baan - Ploegachtervolging kwalificatie Kopenhagen/Denemarken Details 2e
14/02 World Cup Baan - Puntenkoers finale Kopenhagen/Denemarken Details 15e
14/02 World Cup Baan - Puntenkoers kwalificatie Kopenhagen/Denemarken Details 7e
13/02 World Cup Baan - Scratch finale Kopenhagen/Denemarken Details 2e
13/02 World Cup Baan - Scratch kwalificatie Kopenhagen/Denemarken Details 1e
10/02 3e etappe - Ladies Tour of Qatar Al Khor Corniche Details 35e
09/02 2e etappe - Ladies Tour of Qatar Qatar Found.-Oryx Farm Details 52e
08/02 1e etappe - Ladies Tour of Qatar Museum-Doha Shafallah Details 61e
08/02 / 10/02 Eindklassement Ladies Tour of Qatar (UCI 2.2) Qatar Details 46e
17/01 / 27/01 Trainingskamp in Algarve Silves / Portugal Details -
10/01 ATB Strandrace Egmond-Pier-Egmond Egmond aan Zee Details 7e
04/01 / 07/01 AA-Drink Vrouwen 4-Daagse (met Kirsten Wild) Rotterdam Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen