Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default15.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2008

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Apeldoorn Details 1e
29/12 / 30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Apeldoorn Details 3e
28/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Apeldoorn Details 4e
27/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers (kwal.) Apeldoorn Details 1e
27/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch (kwalificatie) Apeldoorn Details 1e
07/12 Baanwedstrijd Koppelomnium (met Kirsten Wild) Amsterdam-Sloten Details 1e
14/11 Openingswedstrijd Omnisportcentrum GP Doeland/Scratch Apeldoorn Details 1e
11/11 Populaire baanomnium (3 x 1e) Alkmaar Details 1e
20/10 / 25/10 DSB Bank Vrouwen 6-daagse (met Kirsten Wild) Amsterdam-Sloten Details 2e
14/09 Tijdrit Chrono Champenois (33 km.) (UCI 1.1) Betheny / Frankrijk Details 11e
07/09 6e etappe - Holland Ladies Tour Valkenburg-Berg & Terblijt Details 27e
06/09 5e etappe - Holland Ladies Tour Boxtel Details 50e
05/09 4e etappe - Holland Ladies Tour Dedemsvaart-Hardenberg Details 19e
04/09 3e etappe - Holland Ladies Tour Leek - Roden Details 40e
03/09 2e etappe - Holland Ladies Tour / Tijdrit (20,5 km.) Hellendoorn Details 23e
02/09 1e etappe - Holland Ladies Tour Hellendoorn Details 42e
02/09 / 07/09 Eindklassement 'Profile' Holland Ladies Tour (UCI 2.2) Nederland Details 27e
31/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden (22,8 km.) Oudenbosch Details 6e
17/08 GP Boekel - Omnium / 6e tijdrit (2,6 km.) + 15e criterium Boekel Details 7e
13/08 Peperbusspektakel Zwolle Details -
13/08 Eindklassement Nederlands Criteriumklassement Nederland Details 5e
12/08 Finale-rit Afvalkoers / Duizend Euro race Brasschaat / België Details 2e
12/08 Memorial Marc van Beek Brasschaat / België Details 1e
10/08 Eindklassement 'De Rijke' Topcompetitie 2008 Nederland Details 2e
10/08 Holland Hills Classic - Topcompetitie (UCI 1.2) Valkenburg Details 3e
06/08 Tijdrit W.V. West-Frisia (22,2 km.) - Alle cat. mannen Enkhuizen Details 7e
05/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 2e
03/08 Sparkassen Giro (UCI 1.1) Bochum / Duitsland Details 60e
02/08 Ronde van Steenwijk Steenwijk Details 14e
30/07 Acht van Chaam Chaam Details 1e
21/07 / 28/07 Trainingskamp Alpen Venosc / Frankrijk Details -
20/07 5e etappe - Tour de Bretagne Landerneau / Frankrijk Details 32e
20/07 4e etappe - Tour de Bretagne / Tijdrit (10 km.) Plouzane / Frankrijk Details 14e
19/07 3e etappe - Tour de Bretagne Kernilis-Le Drennec / Fra. Details 26e
18/07 2e etappe - Tour de Bretagne Hillion - Yffiniac / Frankrijk Details 20e
17/07 1e etappe - Tour de Bretagne Medreac - Pipriac / Fra. Details 44e
17/07 / 20/07 Eindklassement Tour de Bretagne Feminin (UCI 2.2) Frankrijk Details 15e
13/07 Ronde van Obdam Obdam Details 4e
28/06 Nederlands kampioenschap Weg Ootmarsum Details 4e
24/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 4e
21/06 3e etappe - Ster Zeeuwsche Eilanden Kamperland - Renesse Details 20e
20/06 2e etappe - Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg - Vlissingen Details 26e
19/06 1e etappe - Ster Zeeuwsche Eilanden / Tijdrit (7,1 km.) Vlissingen Details 9e
19/06 / 21/06 Sprintklassement Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 5e
19/06 / 21/06 Strijdlustigste Renster - Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 1e
19/06 / 21/06 Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden - Top. (UCI 2.2) Zeeland Details 7e
15/06 Westfriese dorpenomloop / Theo Koomen Plaquette Wervershoof Details 1e
14/06 Omloop v/d Kerspelen Drogeham Details 3e
08/06 Therme Kasseien omloop - Topcompetitie (UCI 1.2) Exloo Details 27e
07/06 Omloop door Middag-Humsterland - Topcompetitie (UCI 1.2) Aduard Details 1e
04/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 80e
01/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 1e
25/05 9e etappe - Tour de l'Aude Limoux / Frankrijk Details 65e
24/05 8e etappe - Tour de l'Aude Bram / Frankrijk Details 41e
23/05 7e etappe - Tour de l'Aude Castelnaudary / Frankrijk Details 38e
22/05 6e etappe - Tour de l'Aude Rennes les Bains - Axat Details 49e
21/05 5e etappe - Tour de l'Aude Toulouges / Frankrijk Details 73e
20/05 4e etappe - Tour de l'Aude Osseja / Frankrijk Details 73e
19/05 3e etappe - Tour de l'Aude Lezignan Corbières / Fra. Details 67e
18/05 2e etappe - Tour de l'Aude / Ploegentijdrit (27 km.) Port La Nouvelle / Frankrijk Details 11e
17/05 1e etappe - Tour de l'Aude Rieux Minervois / Frankrijk Details 82e
16/05 Proloog (4 km.) - Tour de l'Aude Gruissan / Frankrijk Details 59e
16/05 / 25/05 Ploegenklassement Tour de l'Aude Frankrijk Details 5e
16/05 / 25/05 Eindklassement Tour de l'Aude / Frankrijk (UCI 2.2) Frankrijk Details 69e
12/05 Districtskampioenschap Weg N-H / Z-H Het Zand Details 26e
11/05 GP Sankomij Veldhoven Details 67e
07/05 Tijdrit W.V. West-Frisia (22,2 km.) - Alle cat. mannen Enkhuizen Details 8e
06/05 Ronde van Heerenveen Heerenveen Details 2e
03/05 Omloop van Sinaai Sinaai / België Details 22e
02/05 Omloop van Begijnendijk Begijnendijk / België Details 50e
01/05 Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk Details 3e
26/04 Omloop van Borsele - Topcompetitie (UCI 1.2) s' Heerenhoek Details 7e
19/04 Ronde van Gelderland - Topcompetitie (UCI 1.2) Apeldoorn Details -
12/04 World Cup - Unive Ronde van Drenthe Hoogeveen Details 47e
10/04 Drentse 8 van Dwingeloo (UCI 1.1) Dwingeloo Details 56e
10/04 Sprintklassement - Drentse 8 van Dwingeloo Dwingeloo Details 1e
10/04 'Bergklassement' - Drentse 8 van Dwingeloo Dwingeloo Details 1e
10/04 Strijdlustigste Renster - Drentse 8 van Dwingeloo Dwingeloo Details 1e
06/04 World Cup - Ronde van Vlaanderen Oudenaarde / België Details 90e
30/03 GP Costa Etrusca (UCI 1.1) Castellina-Santa Luce/Ita Details -
24/03 World Cup - Trofeo Alfredo Binda Cittiglio / Italië Details -
23/03 / 31/03 Trainingskamp Lotto-Belisol Italië Details -
18/03 / 23/03 Trainingskamp met Nationale Topsportgroep KNWU Toscane / Italië Details -
16/03 Omloop het Volk (UCI 1.2) Deerlijk-Deinze / België Details 87e
09/03 Denderland Classic - Topcompetitie België Wieze / België Details 3e
22/02 / 29/02 Trainingskamp Mallorca / Spanje Details -
11/02 Baanomnium (7e & 1e) Hasselt / België Details 3e
12/01 ATB Strandrace Egmond-Pier-Egmond Egmond aan Zee Details 4e
03/01 / 08/01 AA-Drink Vrouwen 4-Daagse (met Charlotte Becker) Rotterdam Details 4e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen