Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default09.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2007

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Alkmaar Details 5e
29/12 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Alkmaar Details 5e
28/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch (kwalificatie) Alkmaar Details 1e
28/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Alkmaar Details 13e
16/12 Velodrome op Zondag - baanomnium Sloten Details 4e
02/12 ATB Rabobank Beach Challenge Den-Haag Details 4e
20/11 Populaire - baanomnium Alkmaar Details 1e
22/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden Hoogezand-Sappemeer Details 2e
08/09 Ronde van Berkel en Rodenrijs Berkel en Rodenrijs Details 30e
25/08 GP Vitenza St-Katelijne-Waver/België Details 26e
19/08 GP Boekel - Omnium Boekel Details 23e
18/08 Ronde van Pijnacker Pijnacker Details 31e
15/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden (22,3 km.) Zaltbommel Details 11e
12/08 Omloop van Puivelde Puivelde-Belsele / België Details 61e
12/08 Eindstand Ploegenklassement Topcompetitie 2007 (DSB) Nederland Details 1e
12/08 Eindstand Individueel klassement De Rijke Topcompetitie '07 Nederland Details 37e
09/08 Ronde van Oostvoorne Oostvoorne Details 12e
07/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 5e
01/08 Acht van Chaam Chaam Details 31e
31/07 Ronde van Stiphout Stiphout Details 12e
25/07 Ronde van Alblasserdam Alblasserdam Details 10e
22/07 5b etappe Tour Feminin de Bretagne Trémaouézan-Plouédern Details 20e
22/07 5a etappe Tour Feminin de Bretagne (Tijdrit 8,3 km.) Plouèdern (Finistère) Details 33e
21/07 4e etappe Tour Feminin de Bretagne Plouguerneau-Plouèdern Details 64e
20/07 3e etappe Tour Feminin de Bretagne Yffiniac (Côtes d'Armor) Details 68e
19/07 2e etappe Tour Feminin de Bretagne Pipriac (Ile et Vilaine) Details 63e
18/07 1e etappe Tour Feminin de Bretagne St. Vincent sur Oust Details 84e
18/07 / 22/07 Eindklassement Tour Feminin de Bretagne (UCI 2.2) Bretagne / Frankrijk Details 64e
18/07 / 22/07 Bergklassement Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 4e
30/06 Nederlands kampioenschap Weg Maastricht Details 12e
26/06 Noordwijk Classic Noordwijk aan Zee Details 9e
23/06 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Kamperland - Renesse Details 38e
22/06 2e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg - Vlissingen Details 52e
21/06 1e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden (Tijdrit 7 km.) Vlissingen Details 18e
21/06 / 23/06 Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 25e
16/06 Omloop van de Kerspelen Drogeham Details 14e
10/06 Kasseien omloop van Exloo Exloo Details 28e
06/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 1e
03/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 65e
02/06 Ronde van Noordhorn Noordhorn Details 3e
30/05 Districts kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H (18,5 km.) Ooltgensplaat Details 2e
28/05 Districts kampioenschap Weg N-H / Z-H Oud-Beijerland Details 2e
26/05 Ronde van Rijssen Rijssen Details 26e
25/05 Ronde van Enschede Enschede Details 21e
19/05 Draai rond de Kraai Rijsoord Details 16e
17/05 Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk Details 5e
12/05 Omloop van Borsele s'Heerenhoek Details 12e
09/05 Trainingstijdrit W.V West-Frisia (22,2 km.) Enkhuizen Details 3e
06/05 5e etappe Gracia Orlova Tour Orlova / Tsjechië Details 79e
05/05 4e etappe Gracia Orlova Tour Orlova-Doubrava / Tsj. Details 82e
05/05 3e etappe Gracia Orlova Tour (Tijdrit 18 km.) Kuznia Raciborska / Polen Details 9e
04/05 2e etappe Gracia Orlova Tour Lichnov / Tsjechië Details 86e
03/05 1e etappe Gracia Orlova Tour Detmarovice-S'berk / Tsj. Details 92e
03/05 / 06/05 Eindklassement Gracia Orlova Tour Tsjechië Details 74e
29/04 EBH Restore Tijdrit (29 km.) Bleiswijk Details 15e
28/04 DSB Bank Dorpenomloop Wijk en Aalburg Details 73e
22/04 Omloop van Sneek Sneek Details 8e
12/04 Drentse 8 van Dwingeloo Dwingeloo Details 91e
09/04 Ronde van Breezand Breezand Details 9e
18/03 Omloop het Volk Deerlijk - Deinze / België Details -
17/03 Omloop van Oostduinkerke Oostduinkerke / België Details 5e
10/03 Trainingswedstrijd Hattemerbroek Details -
21/01 Sportverkiezing - Sportvrouw West-Friesland 2006 Hoorn Details 1e
05/01 Sportverkiezing - Sportvrouw gemeente Stede Broec 2006 Grootebroek Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen