Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default07.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2006

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Alkmaar Details 3e
29/12 / 30/12 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Alkmaar Details 1e
28/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Alkmaar Details 7e
17/12 World Cup Baan - Scratch Moskou / Rusland Details 19e
15/12 World Cup Baan - Puntenkoers Moskou / Rusland Details 13e
19/11 World Cup Baan - Scratch (kwalificatie) Sydney / Australië Details 1e
19/11 World Cup Baan - Scratch (finale) Sydney / Australië Details 1e
18/11 World Cup Baan - Achtervolging (kwalificatie) Sydney / Australië Details 10e
17/11 World Cup Baan - Puntenkoers (kwalificatie) Sydney / Australië Details 1e
17/11 World Cup Baan - Puntenkoers (finale) Sydney / Australië Details 16e
15/10 Supportersklassement WTC de Amstel 2006 Amstelveen Details 1e
30/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden (40,3 km.) Hoogezand-Sappemeer Details 5e
16/09 Boekel Derny Spektakel Boekel Details 9e
11/09 Omloop van Massemen Massemen / België Details 6e
10/09 Tijdrit 'Chrono Champenois' (33,4 km.) Betheny / Frankrijk Details 13e
08/09 4e etappe Euregio Ladies Tour Bilzen / België Details 20e
07/09 3e etappe Euregio Ladies Tour Aken / Duitsland Details 58e
06/09 2e etappe Euregio Ladies Tour Kerkrade-Sibbe Details 45e
05/09 1e etappe Euregio Ladies Tour (Tijdrit 12,2 km.) Leende Details 8e
05/09 / 08/09 Ploegenklassement Euregio Ladies Tour Europa Details 1e
05/09 / 08/09 Eindklassement Euregio Ladies Tour Europa Details 47e
02/09 Omloop van Wielsbeke Wielsbeke / België Details 2e
30/08 Trainingstijdrit W-V West-Frisia (22,2 km.) Enkhuizen Details 7e
26/08 GP Sara Peeters StKatelijne-Waver / België Details 2e
21/08 Tijdrit W.V. Snits (17,5 km.) Wons Details 1e
20/08 Ronde van Boekel Boekel Details 7e
19/08 Omloop van De Klinge De Klinge / België Details 4e
15/08 Int. Omloop van Brasschaat Brasschaat / België Details 11e
15/08 Duizend Euro Race (finale-rit) / Afvalkoers Brasschaat / België Details 1e
14/08 Omloop van Puivelde Puivelde / België Details 2e
13/08 Sparkassen Giro / USB-Preis Bochum-City / Duitsland Details 72e
12/08 Criterium van Bochum / Int. Sparkassen Giro weekend Bochum-City / Duitsland Details 2e
08/08 Gouden Pijl Emmen Details 17e
08/08 Eindstand Nederlands Profcriterium Klassement Nederland Details 8e
06/08 Eindstand Individueel klassement De Rijke Topcompetitie '06 Nederland Details 7e
06/08 Eindstand Ploegenklassement Topcompetitie 2006 Nederland Details 1e
06/08 Power Plate Hills Classic Gulpen Details 47e
04/08 Mijl van Mares Maarheeze Details 7e
01/08 Ronde van Surhuisterveen Surhuisterveen Details 13e
31/07 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 17e
29/07 Ronde van Steenwijk Steenwijk Details 9e
26/07 Acht van Chaam Chaam Details 40e
25/07 Ronde van Stiphout Stiphout Details 9e
20/07 Europees kampioenschap Baan Omnium - Puntenkoers Athene / Griekenland Details 8e
20/07 Europees kampioenschap Baan Omnium - Achtervolging Athene / Griekenland Details 3e
19/07 Europees kampioenschap Baan Omnium - Scratch Athene / Griekenland Details 15e
19/07 Europees kampioenschap Baan Omnium - Afvalrace Athene / Griekenland Details 15e
19/07 / 20/07 Europees kampioenschap Baan Open Omnium Athene / Griekenland Details 10e
08/07 Ronde van Noordhorn Noordhorn Details 3e
04/07 Ronde van Tolbert Tolbert Details 4e
02/07 Ronde van Kaatsheuvel Kaatsheuvel Details 1e
28/06 GP Gerrie Knetemann Oosterbeek Details 33e
24/06 Nederlands kampioenschap Weg Maastricht Details 19e
21/06 Trainingswedstrijd W-V West-Frisia Bovenkarspel Details 4e
20/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden (21,3 km.) Oudenbosch Details 6e
17/06 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden (Pech) Kamperland-Renesse Details 37e
16/06 2e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden Middelburg-Vlissingen Details 65e
15/06 1e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden (Tijdrit 7 km.) Vlissingen Details 5e
15/06 / 17/06 Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Pech) Zeeland Details 24e
15/06 / 17/06 Jongerenklassement Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 8e
15/06 / 17/06 Ploegenklassement Ster Zeeuwsche Eilanden Zeeland Details 1e
14/06 Districts kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H (18 km.) Opperdoes Details 1e
11/06 Ronde van Papendal Arnhem Details 16e
10/06 Ronde van Wijk bij Duurstede Wijk bij Duurstede Details 8e
09/06 Tijdrit W.V. Snits (19 km.) Nijland Details 1e
07/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 15e
05/06 Districts kampioenschap Weg N-H / Z-H Lambertschaag Details 5e
04/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 55e
03/06 Omloop door Middag-Humsterland Aduard Details 5e
31/05 Trainingstijdrit W.V West-Frisia (22,2 km.) Enkhuizen Details 7e
27/05 Ronde van Rijssen Rijssen Details 14e
25/05 Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk Details 15e
20/05 Draai rond de Kraai Rijsoord Details 1e
19/05 Woonborg Bokaal Haren Details 4e
13/05 Flevotour Kampen Details 62e
07/05 GP Sankomij Veldhoven Details 14e
06/05 Omloop van Borsele s'Heerenhoek Details 2e
30/04 5e etappe Gracia-Orlova Tour Orlová-Orlová / Tsj. Details 52e
29/04 3e etappe Gracia-Orlova Tour Orlová-Rydultowy / Tsj. Details 85e
29/04 4e etappe Gracia-Orlova Tour (Tijdrit 18 km.) Kuznia Raciborska / Polen Details 18e
28/04 2e etappe Gracia-Orlova Tour Lichnov-Lichnov / Tsj. Details 83e
27/04 1e etappe Gracia-Orlova Tour Detmarovice-S'berk / Tsj. Details 59e
27/04 / 30/04 Ploegenklassement Gracia-Orlova Tour Tsjechië Details 1e
27/04 / 30/04 Eindklassement Gracia-Orlova Tour Tsjechië Details 49e
23/04 Omloop van Sneek Sneek Details 10e
19/04 Trainingstijdrit W.V West-Frisia (22,2 km.) Enkhuizen Details 12e
17/04 Ronde van Breezand Breezand Details 4e
15/04 Ronde van Gelderland Apeldoorn Details 54e
12/04 Trainingswedstrijd W-V West-Frisia Bovenkarspel Details 7e
09/04 3e etappe Int. Ronde van Drenthe Coevorden-Hoogeveen Details 38e
08/04 2e etappe Int. Ronde van Drenthe Hoogeveen-Hoogeveen Details 14e
07/04 1e etappe Int. Ronde van Drenthe (Pech) Zandberg-Assen Details 54e
07/04 / 09/04 Jongerenklassement Int. Novilon Ronde van Drenthe Drenthe Details 4e
07/04 / 09/04 Eindklassement Int. Novilon Ronde van Drenthe Drenthe Details 14e
07/04 / 09/04 Sprintklassement Int. Novilon Ronde van Drenthe Drenthe Details 3e
03/04 GP Dottignies (Pech/Val) Dottignies / België Details -
02/04 GP Lavit Oploo Details 1e
25/03 Trainingswedstrijd Hattemerbroek Details 1e
19/03 Trainingsklassieker Lambertschaag Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen