Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default06.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2005

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
02/08 Surhuisterveen Surhuisterveen Details -
24/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Puntenkoers Fiorenzuola d'Arda / Italië Details 18e
22/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Achtervolging Fiorenzuola d'Arda / Italië Details 13e
20/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Scratch Fiorenzuola d'Arda / Italië Details 18e
14/07 Dernywedstrijd Epe Details 7e
10/07 Europees kampioenschap Weg -23 Moskou / Rusland Details -
08/07 Europees kampioenschap Tijdrijden -23 Moskou / Rusland Details 32e
25/06 Nederlands kampioenschap Weg Rotterdam Details 82e
19/06 Westfriese Dorpenomloop Wervershoof Details 7e
18/06 3e etappe (Tijdrit) Ster Zeeuwse Eilanden Walcheren Details 75e
18/06 4e etappe Ster Zeeuwse Eilanden Walcheren Details 60e
17/06 2e etappe Ster Zeeuwse Eilanden Walcheren Details 73e
16/06 / 18/06 Ster Zeeuwse Eilanden - Eindklassement Walcheren Details 62e
16/06 1e etappe Ster Zeeuwse Eilanden Walcheren Details 85e
11/06 Wijk bij Duurstede Wijk bij Duurstede Details -
05/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 8e
01/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 54e
28/05 Rijssen Rijssen Details 12e
27/05 Haren Haren Details 30e
24/05 Tijdrit Alphen a/d Rijn Details 4e
21/05 Flevotour Kampen Details 1e
16/05 Districts kampioenschap Weg N-H / Z-H Maassluis Details 9e
15/05 Oudenbosch Oudenbosch Details 7e
14/05 Tijdrit Mildam Details 1e
11/05 Districts kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H Ooltgensplaat Details 3e
08/05 Nederlands kampioenschap Koppeltijdrit Studenten Nijmegen Details 1e
07/05 Omloop van Borsele s'Heerenhoek Details 44e
01/05 5e etappe Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 53e
30/04 3e etappe Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 56e
30/04 4e etappe (Tijdrit) Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 58e
29/04 2e etappe Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 70e
28/04 / 01/05 Eindklassement Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 62e
28/04 1e etappe Gracia - Orlova / Tsjechië Tsjechië Details 67e
24/04 Omloop van Sneek Sneek Details 21e
23/04 Zoetermeer Zoetermeer Details 5e
17/04 GP Walonië Dottignies / België Details 83e
16/04 Ronde van Gelderland Apeldoorn Details 40e
10/04 3e etappe Ronde van Drenthe Drenthe Details 53e
09/04 2e etappe Ronde van Drenthe Drenthe Details 11e
08/04 / 10/04 Int. Ronde van Drenthe - Eindklassement Drenthe Details 39e
08/04 / 10/04 Int. Ronde van Drenthe - Jongerenklassement Drenthe Details 5e
08/04 / 10/04 Int. Ronde van Drenthe - Sprintklassement Drenthe Details 1e
08/04 1e etappe Ronde van Drenthe Drenthe Details 39e
03/04 Oploo Oploo Details 11e
02/04 Trainingswedstrijd Sloten Details 1e
28/03 Breezand Breezand Details 2e
26/03 Trainingswedstrijd Hattemerbroek Details 1e
19/03 Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Details 9e
26/02 Trainingswedstrijd Het Loo Details 1e
05/02 Trainingswedstrijd Het Loo Details 2e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen