Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default08.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2004

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
02/10 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Alkmaar Details 4e
01/10 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Alkmaar Details 3e
30/09 / 02/10 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Alkmaar Details 3e
26/09 Lisse Lisse Details 8e
25/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden Dronten Details 2e
19/09 Hillegom Hillegom Details 11e
19/09 / 26/09 Rabobank klassement Hillegom & Lisse Hillegom & Lisse Details 7e
18/09 Grote Herfstprijs Westerbeek Details 5e
11/09 Berkel Berkel Details 3e
05/09 6e etappe Waardenburg-Haaften Waardenburg Details 26e
04/09 5e etappe Heerlen Heerlen Details 49e
03/09 4e etappe Zoeterwoude-Scheveningen Zoeterwoude Details 57e
02/09 3e etappe Leende Leende Details 75e
01/09 2e etappe Borger-Stadskanaal Borger Details 29e
30/08 / 04/09 Eindklassement Holland Ladies Tour Holland Details 22e
30/08 / 04/09 Jongerenklassement Holland Ladies Tour Holland Details 3e
30/08 / 04/09 Ploegenklassement Holland Ladies Tour Holland Details 2e
30/08 1a etappe Kampen Kampen Details 22e
30/08 1b etappe (Ploegentijdrit) Kampen Kampen Details 2e
22/08 2e etappe GP Boekel - Criterium Boekel Details 30e
22/08 3e etappe GP Boekel - Tijdrit Boekel Details 6e
21/08 / 22/08 GP Boekel - Eindklassement Boekel Details 6e
21/08 / 22/08 GP Boekel - Jongerenklassement Boekel Details 2e
21/08 / 22/08 GP Boekel - Puntenklassement Boekel Details 10e
21/08 1e etappe GP Boekel - Omloop Boekel Details 8e
14/08 Varik Varik Details -
11/08 Clubkampioenschap puntenkoers W.V. West-Frisia Bovenkarspel Details 10e
08/08 Europees kampioenschap Weg -23 Otepää / Estland Details 27e
06/08 Europees kampioenschap Tijdrijden -23 Otepää / Estland Details 18e
02/08 Draai v/d Kaai Roosendaal Details 30e
31/07 Steenwijk Steenwijk Details 17e
28/07 Acht van Chaam Chaam Details 10e
27/07 Profronde van Stiphout Stiphout Details 5e
25/07 4e etappe Tour Haute Vienne de Limousiene Frankrijk Details 71e
24/07 3e etappe Tour Hautte Vienne de Limosiene - Tijdrit Frankrijk Details 30e
23/07 / 25/07 Tour Haute-Vienne en Limosiene - Eindklassement Frankrijk Details 52e
23/07 1e etappe Tour Hautte Vienne de Limosiene Frankrijk Details 39e
23/07 2e etappe Tour Hautte Vienne de Limosiene Frankrijk Details 67e
18/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Puntenkoers Valencia / Spanje Details 12e
16/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Achtervolging Valencia / Spanje Details 3e
14/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Scratch Valencia / Spanje Details 18e
11/07 Obdam Obdam Details 2e
29/06 Luba Classic Noordwijk aan Zee Details 25e
26/06 Nederlands kampioenschap Weg Rotterdam Details 37e
19/06 3e etappe Kamperland - Tijdrit Kamperland Details 16e
19/06 4e etappe Kamperland-Renesse Kamperland Details 5e
18/06 2e etappe Middelburg-Vlissingen Middelburg Details 92e
17/06 / 19/06 Eindklassement Int. Ster van Walcheren Walcheren Details 16e
17/06 1e etappe Middelburg-Domburg Middelburg Details 39e
13/06 Westfriese Dorpenomloop Wervershoof Details 6e
09/06 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Bergeijk Details 4e
06/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 61e
05/06 Omloop door Middag-Humsterland Aduard Details 30e
02/06 Parel van de Veluwe Harderwijk Details 35e
31/05 Districts kampioenschap Weg N-H / Z-H Spaarndam Details 1e
30/05 Oudenbosch Oudenbosch Details 19e
22/05 Draai rond de Kraai Rijsoord Details 13e
20/05 Lekkerkerk Lekkerkerk Details 13e
14/05 Haren Haren Details 2e
12/05 Districts kampioenschap Tijdrijden N-H Abbekerk Details 2e
08/05 Open Fries kampioenschap Tijdrijden Harlingen Details 2e
05/05 Trainingswedstrijd Tijdrit West-Frisia (22,2 km.) Enkhuizen Details 10e
21/04 Test deelname W.K. Baan Alkmaar Details -
17/04 Ronde van Gelderland Apeldoorn Details -
11/04 3e etappe Int. Ronde van Drenthe Drenthe Details 85e
10/04 2e etappe Int. Ronde van Drenthe Drenthe Details 57e
09/04 / 11/04 Eindklassement Int. Ronde van Drenthe Drenthe Details 62e
09/04 / 11/04 Jongerenklassement Int. Ronde van Drenthe Drenthe Details 12e
09/04 1e etappe Int. Ronde van Drenthe Drenthe Details 74e
04/04 Oploo Oploo Details 9e
03/04 Trainingswedstrijd Sloten Details 1e
21/03 Honselersdijk Honselersdijk Details 6e
20/03 Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Details 3e
15/03 World Cup Baan - Scratch Aguascalientes / Mexico Details 16e
14/03 World Cup Baan - Achtervolging Aguascalientes / Mexico Details 9e
13/03 World Cup Baan - Puntenkoers Aguascalientes / Mexico Details 8e
22/02 Kampioenschap van Waterland Amsterdam Details 1e
21/02 Trainingswedstrijd t Loo Details 3e
15/02 World Cup Baan - Scratch Moskou / Rusland Details 20e
14/02 World Cup Baan - Achtervolging Moskou / Rusland Details 11e
13/02 World Cup Baan - Puntenkoers Moskou / Rusland Details 15e
01/02 Baanomnium (Tussen Neo/Elite -mannen) Alkmaar Details 8e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen