Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default06.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2003

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
21/12 Nederlands kampioenschap Baan - 500 Mtr. Tijdrit Sloten Details 5e
21/12 Nederlands kampioenschap Baan - Scratch Sloten Details 3e
20/12 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Sloten Details 3e
19/12 / 20/12 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Sloten Details 2e
14/12 Baanomnium Sloten Details 4e
11/10 Wereldkampioenschap Weg Hamilton / Canada Details 76e
27/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden Dronten Details 1e
21/09 5e etappe Quarrata-Firenze Quarrata / Italië Details 40e
20/09 4e etappe Segromigno in piano Capannori Segromigno / Italië Details 43e
19/09 3a etappe Porcari-Montecarlo-Porcari Porcari / Italië Details 55e
19/09 3b etappe Circuit Campi Bisenzio Bisenzio / Italië Details 89e
18/09 2e etappe Pontedera-Peccioli-Volterra Pontedera / Italië Details 48e
17/09 1e etappe Lugnano-Altopascio Lugnano / Italië Details 55e
16/09 / 21/09 Giro della Toscana / Italië, Eindklassement Toscane / Italië Details 47e
16/09 / 21/09 Giro della Toscana / Italië, Buitenlands klassement Toscane / Italië Details 38e
16/09 / 21/09 Giro della Toscana / Italië, Sprintklassement Toscane / Italië Details 6e
16/09 / 21/09 Giro della Toscana / Italië, Jongerenklassement Toscane / Italië Details 7e
16/09 Proloog Circuit Di Pistoia Pistoia / Italië Details 28e
14/09 Tijdrit Chrono Champenois Frankrijk Details 22e
13/09 Berkel Berkel Details 10e
07/09 Europees kampioenschap Baan -23 - Puntenkoers Moskou / Rusland Details 5e
05/09 / 06/09 Europees kampioenschap Baan -23 - Achtervolging Moskou / Rusland Details 2e
03/09 Europees kampioenschap Baan -23 - Scratch Moskou / Rusland Details 5e
27/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Bergeijk Details 7e
24/08 2e etappe GP Boekel - Criterium Boekel Details 33e
24/08 3e etappe GP Boekel - Tijdrit Boekel Details 6e
23/08 / 24/08 GP Boekel - Eindklassement Boekel Details -
23/08 / 24/08 GP Boekel - Jongerenklassement Boekel Details -
23/08 1e etappe GP Boekel - Omloop Boekel Details -
17/08 Europees kampioenschap Weg -23 Athene / Griekenland Details 3e
15/08 Europees kampioenschap Tijdrijden -23 Athene / Griekenland Details 4e
12/08 Gouden Pijl Emmen Details 3e
03/08 Usquert Usquert Details -
02/08 Tijdrit Nijeveen Nijeveen Details 1e
02/08 Steenwijk Steenwijk Details 3e
30/07 Acht van Chaam Chaam Details 1e
29/07 Stiphout Stiphout Details 2e
26/07 Barendrecht Barendrecht Details 10e
20/07 5e etappe Tijdrit Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 9e
20/07 6e etappe Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 41e
19/07 4e etappe Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 16e
18/07 3e etappe Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 18e
17/07 2e etappe Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 19e
16/07 / 20/07 Tour Feminin de Bretagne / Frankrijk, Eindklassement Bretagne / Frankrijk Details 10e
16/07 / 20/07 Tour Feminin de Bretagne / Frankrijk, Jongerenklass. Bretagne / Frankrijk Details 4e
16/07 / 20/07 Tour Feminin de Bretagne / Frankrijk, Puntenklass. Bretagne / Frankrijk Details 16e
16/07 / 20/07 Tour Feminin de Bretagne / Frankrijk, Ploegenklass. Bretagne / Frankrijk Details 2e
16/07 1e etappe Tour Feminin de Bretagne Bretagne / Frankrijk Details 4e
15/07 Atlantique Manche Feminin Bretagne / Frankrijk Bretagne / Frankrijk Details 24e
13/07 Obdam Obdam Details 11e
11/07 Lus van Roden Roden Details 3e
06/07 Kaatsheuvel Kaatsheuvel Details 3e
01/07 Polsbroek Polsbroek Details 3e
28/06 Nederlands kampioenschap Weg Rotterdam Details 5e
25/06 LUBA Classic Noordwijk aan Zee Details 12e
22/06 Tijdrit Grote Rivierenprijs Kerkdriel Details 4e
21/06 3e etappe W' kerke Int. Ster van Walcheren - Ind. Tijdrit Westkerke Details 6e
21/06 4e etappe W' kerke - Domburg,Int. Ster van Walcheren Westkerke Details 8e
20/06 2e etappe M' burg - W' kapelle,Int. Ster van Walcheren Middelburg Details 9e
19/06 / 21/06 Eindklassement Int. Ster van Walcheren Walcheren Details 3e
19/06 / 21/06 Puntenklassement Int. Ster van Walcheren Walcheren Details 2e
19/06 / 21/06 Ploegenklassement Int. Ster van Walcheren Walcheren Details 2e
19/06 / 21/06 Jongerenklassement Int. Ster van Walcheren Walcheren Details 1e
19/06 1e etappe M' burg - Vlissingen,Int. Ster van Walcheren Middelburg Details 3e
15/06 West-Friese Dorpenomloop Wervershoof Details 8e
14/06 Omloop v/d Alblasserwaard Groot-Ammers Details 24e
09/06 Districtskampioenschap Weg N-H / Z-H Leiden Details 1e
08/06 Oostmalle Oostmalle / België Details 6e
07/06 Tijdrit Mildam Details 1e
04/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 8e
01/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 28e
29/05 Lekkerkerk Lekkerkerk Details 5e
24/05 Maartendijkse Acht Maartensdijk Details 6e
17/05 Ronde van Gelderland Apeldoorn Details 3e
14/05 Districtskampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H Ooltgensplaat Details 1e
11/05 GP v/d Heijden Veldhoven Details 5e
10/05 Flevotour Kampen Details 1e
09/05 Tijdrit Nijland Details 1e
03/05 Omloop van Borsele s'Heerenhoek Details 3e
30/04 Geldrop Geldrop Details 2e
26/04 Ronde van Zuid - Friesland Heerenveen Details 8e
17/04 GP des Fleurs Dottignies / België Details 7e
13/04 3e etappe Coevorden - Hoogeveen - Klassieker Coevorden Details 18e
12/04 2e etappe Hoogeveen - Hoogeveen - Klassieker Hoogeveen Details 14e
11/04 / 13/04 Int. Novilon 3-daagse Ronde van Drenthe - Eindklassement Drenthe Details 17e
11/04 1e etappe Assen - Ploegentjidrit Assen Details 4e
06/04 Oud -Gastel Oud -Gastel Details 10e
29/03 Trainingswedstrijd Sloten Details 1e
23/03 W.B Baan Scratch Aguascalientes / Mexico Details 19e
23/03 W.B Baan Olympische Sprint Aguascalientes/Mexico Details 2e
21/03 W.B Baan Puntenkoers Aguascalientes / Mexico Details 3e
15/03 Oud - Vossemeer Oud - Vossemeer Details 5e
09/03 Int. Rund um die Blumenstadt Straelen / Duitsland Details 1e
01/03 Trainingswedstrijd Hattemerbroek Details 4e
23/02 Opening Trainingswedstrijd Gouda Details 4e
16/02 World Cup Baan - Olympische Sprint Moskou / Rusland Details 5e
16/02 World Cup Baan - Scratch Moskou / Rusland Details 21e
15/02 World Cup Baan - Achtervolging Moskou / Rusland Details 9e
14/02 World Cup Baan - Puntenkoers Moskou / Rusland Details 13e
09/02 Officieus Nederlands kampioenschap Winterbaan omnium Sloten Details 2e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen