Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default15.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2002

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
06/10 Grote Herfstprijs Westerbeek Details 2e
03/10 Wachtendonk Wachtendonk / Duitsland Details 1e
29/09 Lage Zwaluwe Lage Zwaluwe Details 4e
28/09 Nederlands Club kampioenschap Tijdrijden Dronten Details 2e
26/09 Wereldkampioenschap Baan - Achtervolging Ballerup / Denemarken Details 11e
15/09 World Cup Weg Rotterdam Details 18e
13/09 Officieus Nederlands kampioenschap Baan Derny Alkmaar Details 1e
04/09 6e etappe Bergeijk - Bergeijk Bergeijk Details 43e
04/09 7e etappe Bergeijk - Bergeijk (Ind. Tijdrit) Bergeijk Details 12e
03/09 5e etappe Strijen - Strijen Strijen Details 11e
02/09 4e etappe Z'woude-Rijndijk - Z'woude-Rijndijk Zoeterwoude-Rijndijk Details 13e
01/09 3e etappe Heerlen - Heerlen Heerlen Details 18e
31/08 2e etappe Dronten - Dronten Dronten Details 13e
30/08 / 04/09 Holland Ladies Tour - Eindklassement Holland Details 10e
30/08 / 04/09 Holland Ladies Tour - Puntenklassement Holland Details 11e
30/08 / 04/09 Holland Ladies Tour - Jongerenklassement Holland Details 3e
30/08 / 04/09 Holland Ladies Tour - Ploegenklassement Holland Details 1e
30/08 1e etappe Haaften - Haaften Haaften Details 55e
27/08 Baan Sprintomnium Alkmaar Details 2e
26/08 Tijdrit Makkum Details 1e
25/08 Int. GP Boekel - 2e etappe - Criterium Boekel Details 5e
25/08 Int. GP Boekel - 3e etappe - Tijdrit Boekel Details 1e
24/08 / 25/08 Int. GP Boekel - Eindklassement Boekel Details 3e
24/08 / 25/08 Int. GP Boekel - Puntenklassement Boekel Details 3e
24/08 / 25/08 Int. GP Boekel - Jongerenklassement Boekel Details 2e
24/08 Int. GP Boekel - 1e etappe - Omloop Boekel Details 3e
18/08 GP Gerarda van Steelandt Haasdonk / België Details 5e
14/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Zaltbommel Details 3e
11/08 Sparkassen Giro Bochum / Duitsland Details 24e
10/08 Varik Varik Details 1e
08/08 Oostvoorne Oostvoorne Details 1e
07/08 Tijdrit W.V. West-Frisia Enkhuizen Details 1e
04/08 Europees kampioenschap Weg -23 Bergamo / Italië Details 18e
02/08 Europees kampioenschap Tijdrijden -23 Grasobbio / Italië Details 3e
28/07 Venhuizen Venhuizen Details 2e
24/07 Alblasserdam Alblasserdam Details 3e
21/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Puntenkoers Büttgen / Duitsland Details 1e
19/07 / 20/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Achtervolging Büttgen / Duitsland Details 2e
17/07 Europees kampioenschap Baan -23 - Scratch Büttgen / Duitsland Details 3e
14/07 Obdam Obdam Details 6e
13/07 Nederlands kampioenschap Baan - Sprint Alkmaar Details 2e
12/07 / 13/07 Nederlands kampioenschap Baan - 500 Mtr. Tijdrit Alkmaar Details 3e
11/07 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Alkmaar Details 2e
09/07 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Alkmaar Details 3e
06/07 Zwijndrecht Zwijndrecht Details 9e
29/06 Nederlands kampioenschap Weg Nimegen Details 12e
26/06 Luba Classic Noordwijk aan Zee Details 4e
22/06 Int. Ster van Walcheren - 3e etappe - Tijdrit Kamperland Details 11e
22/06 Int. Ster van Walcheren - 4e etappe Kamperland Details 2e
21/06 Int. Ster van Walcheren - 2e etappe Middelburg Details 25e
20/06 / 22/06 Int. Ster van Walcheren - Eindklassement Walcheren Details 2e
20/06 / 22/06 Int. Ster van Walcheren - Sprintklassement Walcheren Details 3e
20/06 / 22/06 Int. Ster van Walcheren - Puntenklassement Walcheren Details 6e
20/06 / 22/06 Int. Ster van Walcheren - Jongerenklassement Walcheren Details 1e
20/06 Int. Ster van Walcheren - 1e etappe Middelburg Details 7e
15/06 Tijdrit STG Dronten Dronten Details 1e
15/06 Haaften Haaften Details 1e
12/06 Districtskampioenschap Tijdrijden N-H & Z-H Abbekerk Details 1e
09/06 5e etappe Jelesnia-Zywiec-Jelesnia Jelesnia / Polen Details 14e
08/06 4e etappe Jelesnia-Jelesnia Jelesnia / Polen Details 7e
07/06 3e etappe Lagow-Bodzentyn Lagow / Polen Details 9e
06/06 / 09/06 EKO - Tour - Eindklassement Polen Details 11e
06/06 / 09/06 EKO - Tour - Puntenklassement Polen Details 11e
06/06 1e etappe Bieliny-Bieliny Bieliny / Polen Details 31e
06/06 2e etappe Bodzentyn-Nowa Slupia (Ind.Tijdrit) Bodzentyn / Polen Details 5e
02/06 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 10e
31/05 Tijdrit Nijland Nijland Details 1e
26/05 Ronde van Stratum Eindhoven Details 6e
25/05 Maartendijkse Acht Maartensdijk Details 6e
20/05 Districtskampioenschap Weg N-H & Z-H Rockanje Details 4e
18/05 Open Fries kampioenschap Tijdrijden Harlingen Details 1e
14/05 Baan Omnium Alkmaar Details 1e
12/05 Omloop GP v/d Heijden Veldhoven Details 7e
11/05 Flevotour Kampen Details 6e
09/05 Lekkerkerk Lekkerkerk Details 11e
05/05 2e etappe Int. West-Friese Wieler-2-daagse - Omloop Wervershoof Details 2e
04/05 / 05/05 Eindklassement Int. West-Friese Wieler-2-daagse Enkhuizen Details 2e
04/05 1e etappe Int. West-Friese Wieler-2-daagse - Klimcriterium Enkhuizen Details 2e
30/04 Geldrop Geldrop Details 8e
29/04 Made Made Details 3e
28/04 Int. Amstel Gold Race Maastricht Details 14e
23/04 World Cup Weg - Waalse Pijl Huy / België Details 51e
21/04 Breezand Breezand Details 9e
21/04 GP Dekkers Wortel-Hoogstraten / Bel. Details 1e
20/04 Haak Voorjaarsrace Zuid - Friesland Heerenveen Details 18e
20/04 World Cup Weg - Amstel Gold Race Maastricht Details 53e
17/04 World Cup Weg Waalse Pijl Huy / België Details 80e
14/04 Steenbergen Steenbergen Details 2e
13/04 Int. Ronde van Drenthe Hoogeveen Details 46e
07/04 Oud - Gastel Oud - Gastel Details 8e
01/04 Breezand Breezand Details 7e
30/03 Clubkampioenschap WTC de Amstel Amstelveen Details 1e
28/03 GP des Fleurs Dottignies / België Details 3e
24/03 Haarsteeg Haarsteeg Details 8e
02/03 Trainingswedstrijd Veenendaal Details 1e
09/02 Trainingswedstrijd Emmen Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen