Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default09.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2001

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
12/10 Wereldkampioenschap Weg Lissabon / Portugal Details 8e
09/10 Wereldkampioenschap Tijdrijden Lissabon / Portugal Details 8e
25/09 Baan Sprintomnium (1e,1e,1e,1e) Alkmaar Details 1e
23/09 Wernhout Wernhout Details 4e
22/09 Dagblad Rivierenlandronde Tiel Details 3e
16/09 Int. Rotterdam Tour Tijdrit Rotterdam Details 1e
15/09 Ruiner Omloop Ruinen Details 1e
01/09 Numansdorp Numansdorp Details 3e
31/08 Officieus Nederlands kampioenschap Baan Derny Alkmaar Details 3e
28/08 Baan Omnium Alkmaar Details 1e
26/08 2e etappe Int. GP Boekel - Criterium Boekel Details 9e
26/08 3e etappe Int. GP Boekel - Tijdrit Boekel Details 5e
25/08 / 26/08 Eindklassement Int. GP Boekel Boekel Details 6e
25/08 / 26/08 Puntenklassement Int. GP Boekel Boekel Details 9e
25/08 / 26/08 Jongerenklassement Int. GP Boekel Boekel Details 2e
25/08 1e etappe Int. GP Boekel - Klassieker Boekel Details 12e
19/08 Nederlands kampioenschap Weg Dalen Details 4e
15/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Dronten Details 1e
12/08 Beverwijk Beverwijk Details 3e
05/08 Mierlo Mierlo Details 6e
28/07 Wereldkampioenschap Baan - Puntenkoers Trexlertown / USA Details 6e
26/07 Wereldkampioenschap Baan - Achtervolging Trexlertown / USA Details 1e
14/07 Nederlands kampioenschap Baan - 500 Mtr. Tijdrit Sloten Details 2e
12/07 / 13/07 Nederlands kampioenschap Baan - Sprint Sloten Details 3e
10/07 Nederlands kampioenschap Baan - Puntenkoers Sloten Details 1e
10/07 / 11/07 Nederlands kampioenschap Baan - Achtervolging Sloten Details 1e
08/07 Erp Erp Details 4e
05/07 Klokkenronde van Aarle-Rixtel Aarle - Rixtel Details 4e
29/06 World Cup Baan - Puntenkoers Pordenone / Italië Details 10e
28/06 World Cup Baan - Achtervolging Pordenone / Italië Details 5e
24/06 Hilversum Hilversum Details 3e
23/06 UCI Junior Track Cup Finale - Landenklassement Sloten Details 2e
23/06 UCI Junior Track Cup Finale - Achtervolging Sloten Details 1e
23/06 UCI Junior Track Cup Finale - Sprint Sloten Details 5e
23/06 UCI Junior Track Cup Finale - Puntenkoers Sloten Details 1e
17/06 Zoeterwoude Zoeterwoude Details 4e
17/06 Baan Omnium Sloten Details 2e
09/06 UCI Junior Track Cup - Landenklassement St.Denis de 'l Hotel / Fra. Details 4e
09/06 UCI Junior Track Cup - Achtervolging St.Denis de 'l Hotel / Fra. Details 1e
09/06 UCI Junior Track Cup - Sprint St.Denis de 'l Hotel / Fra. Details 5e
09/06 UCI Junior Track Cup - Puntenkoers St.Denis de 'l Hotel / Fra. Details 1e
04/06 Districtskampioenschap Weg Uithoorn Details 1e
02/06 Papendrecht Papendrecht Details 4e
01/06 Tijdrit Nijland Details 1e
26/05 Flevotour Kampen Details 2e
22/05 Sprint Omnium Baan (1e,1e,1e,1e) Alkmaar Details 1e
20/05 Lady Challenge Rotterdam Details 3e
19/05 2e etappe Int. Ster van Zeeland - Tijdrit Walsoorden Details 6e
19/05 3e etappe Int. Ster van Zeeland - Klassieker Kloosterzande Details 25e
18/05 / 19/05 Eindklassement - Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 18e
18/05 / 19/05 Puntenklassement - Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 6e
18/05 / 19/05 Jongerenklassement - Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 4e
18/05 1e etappe Int. Ster van Zeeland - Klassieker Kwadendamme Details 24e
13/05 Limietwedstrijd voor World Cup Baan (3e,6e,3e) Alkmaar Details 4e
10/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - Landenklassement Gent / België Details 2e
10/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - Achtervolging Gent / België Details 1e
10/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - 500 Mtr. Tijdrit Gent / België Details 2e
08/05 Districtskampioenschap Tijdrijden Ooltgensplaat Details 1e
06/05 Theo Koomen Plaquette Wervershoof Details 2e
05/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - Landenklassement Sloten Details 1e
05/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - Achtervolging Sloten Details 1e
05/05 Baan Interland Bel. / Den. / Ned. - Scratch Sloten Details 1e
30/04 Apeldoorn Apeldoorn Details 4e
28/04 Int. Amstel Gold Race Maastricht Details 28e
22/04 Opening wielerbaan Geleen Details 1e
16/04 Waddinxveen Waddinxveen Details 1e
15/04 Honselersdijk Honselersdijk Details 3e
14/04 Omnium Emmen Details 3e
14/04 Tijdrit Emmen Details 2e
14/04 Criterium Emmen Details 3e
08/04 Standdaarbuiten Standdaarbuiten Details 2e
07/04 Piershil Piershil Details 3e
04/04 6- daagse wedstrijd HRTC / W-F Bovenkarspel Details 1e
03/04 6- daagse wedstrijd HRTC / W-F Hoorn Details 2e
01/04 Sloten Sloten Details 3e
28/01 Baan Omnium Antwerpen / België Details 4e
28/01 Baan Interland België / Nederland Antwerpen / België Details 2e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen