Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default07.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2000

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
09/12 Int. Brandenburg Cup - Puntenronden Frankfurt a/d Oder / Dui. Details 3e
09/12 Int. Brandenburg Cup - Puntenkoers Frankfurt a/d Oder / Dui. Details 3e
08/12 / 09/12 Int. Brandenburg Cup - Ploegenklassement Frankfurt a/d Oder / Dui. Details 5e
08/12 Int. Brandenburg Cup - Afvalkoers Frankfurt a/d Oder / Dui. Details 1e
08/12 Int. Brandenburg Cup - Puntenkoers Frankfurt a/d Oder / Dui. Details 4e
19/11 Baan Omnium (1e,1e,1e,2e) Sloten Details 1e
29/10 Baan Derny koers Alkmaar Details 2e
22/10 Baan Omnium (2e,1e,1e,1e) Alkmaar Details 1e
07/10 Zoetermeer Zoetermeer Details 12e
01/10 Baan Koppelomnium (+ C. Burger) Alkmaar Details 4e
26/09 Baan Omnium (4e,2e,2e,2e,1e) Alkmaar Details 2e
24/09 Wernhout Wernhout Details 2e
17/09 Uden Uden Details 2e
16/09 Ruiner Omloop Ruinen Details 3e
12/09 Baan Omniun (3e,2e,7e,3e,2e) Alkmaar Details 3e
10/09 Oudenbosch Oudenbosch Details 2e
09/09 Berkel Berkel Details 2e
03/09 Breda Breda Details 3e
02/09 Numansdorp Numansdorp Details 1e
27/08 Nederlands kampioenschap Weg s'Heerenhoek Details 4e
20/08 2e etappe GP Boekel - Criterium Boekel Details 2e
20/08 3e etappe GP Boekel - Tijdrit Boekel Details 4e
19/08 / 20/08 Eindklassement GP Boekel Boekel Details 4e
19/08 / 20/08 Puntenklassement GP Boekel Boekel Details 3e
19/08 / 20/08 Jongerenklassement GP Boekel Boekel Details 2e
19/08 1e etappe GP Boekel - Omloop Boekel Details 24e
16/08 Nederlands kampioenschap Tijdrijden Zaltbommel Details 1e
13/08 Beverwijk Beverwijk Details 1e
05/08 Wereldkampioenschap Baan Puntenkoers Fiorenzuola d'Arda / Ita. Details 1e
03/08 Wereldkampioenschap Baan Achtervolging Fiorenzuola d'Arda / Ita. Details 9e
29/07 Barendrecht Barendrecht Details 2e
25/07 Acht van Chaam Chaam Details 1e
22/07 Nederlands kampioenschap Baan 500 Mtr. Tijdrit Alkmaar Details 2e
20/07 Nederlands kampioenschap Baan Sprint Alkmaar Details 5e
18/07 Nederlands kampioenschap Baan Puntenkoers Alkmaar Details 2e
18/07 Nederlands kampioenschap Baan Achtervolging Alkmaar Details 1e
12/07 Districtskampioenschap Tijdrijden Wieringerwerf Details 2e
09/07 Delfzijl Delfzijl Details 7e
02/07 Europees kampioenschap Baan Achtervolging St. Denis / Frankrijk Details 3e
02/07 Europees kampioenschap Baan Puntenkoers St. Denis / Frankrijk Details 1e
01/07 / 02/07 Europees kampioenschap Baan Landenteams St. Denis / Frankrijk Details 3e
01/07 Europees kampioenschap Baan Scratch St. Denis / Frankrijk Details 6e
27/06 Open Regio kampioenschap Baan (3e,2e,1e,2e) Alkmaar Details 2e
17/06 Tijdrit STG Dronten Dronten Details 1e
12/06 Districtskampioenschap Weg Numansdorp Details 2e
11/06 Ronde van de Paasberg Arnhem Details 1e
10/06 Dagblad Rivierenlandronde Tiel Details 2e
07/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 33e
03/06 2e etappe Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 15e
03/06 3e etappe Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 3e
02/06 / 03/06 Eindklassement Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 10e
02/06 / 03/06 Puntenklassement Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 9e
02/06 / 03/06 Jongerenklassement Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 3e
02/06 / 03/06 1e etappe Int. Ster van Zeeland Zeeland Details 34e
01/06 Zwaag Zwaag Details 2e
30/05 Luba Classic Noordwijk aan Zee Details 22e
28/05 Ronde van Angelslo Emmen Details 4e
27/05 Flevotour Kampen Details 16e
23/05 Baan Omniun (7e,3e,2e,3e,5e,4e) Alkmaar Details 3e
21/05 Valkenswaard Valkenswaard Details 6e
13/05 Mijnsheerenland Mijnsheerenland Details 6e
07/05 / 07/05 2e etappe West-Friese Wieler-2-daagse - Criterium Wervershoof Details 9e
06/05 / 07/05 West-Friese Wieler-2-daagse Wervershoof Details 3e
06/05 Proloog West-Friese Wieler-2-daagse Wervershoof Details 2e
06/05 1e etappe West-Friese Wieler-2-daagse - Omloop Wervershoof Details 1e
24/04 Waddinxveen Waddinxveen Details 3e
23/04 Bladel Bladel Details 3e
22/04 Omloop van Alblasserwaard Alblasserwaard Details 1e
16/04 Sloten Sloten Details 12e
15/04 Omloop Land van Kleine Hein Emmen Details 17e
08/04 Ronde rond het Ronostrand Roden Details 42e
01/04 Piershil Piershil Details 4e
26/03 Haarsteeg Haarsteeg Details 22e
30/01 Interclubkampioenschap Oostelijk West-Friesland-Klassement Dronten Details 1e
09/01 Clubwedstrijd District Hoorn / Hoogkarspel - 500 & 1000 Mtr. Alkmaar Details 1e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen