Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default06.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 1999

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
12/12 Clubwedstrijd District Hoorn / Hoogkarspel - 500 & 1000 Mtr. Alkmaar Details 1e
03/10 Baan Koppelomnium (+ C. Burger) Alkmaar Details 2e
01/10 Baan Koppelomnium (+ J. Lodewijks) Alkmaar Details 3e
26/09 Schiedam Schiedam Details 3e
25/09 GP Voorne-Putten Spijkenisse Details 1e
18/09 Omloop van Ruinen Ruinen Details 12e
29/08 Leiden Leiden Details 4e
24/08 Baan Omnium Alkmaar Details 2e
21/08 Barendrecht Barendrecht Details 1e
19/08 Uden Uden Details 11e
16/08 Tijdrit Makkum Details 1e
15/08 Gouda Gouda Details 2e
15/08 Leusden Leusden Details 1e
09/08 Steensel Steensel Details 7e
08/08 Omnium Tijdrit (2e) & Criterium (4e) Annen Details 2e
08/08 Acht van Annen - Tijdrit Annen Details 2e
08/08 Acht van Annen - Criterium Annen Details 4e
07/08 5e etappe Int. Jeugdtour Assen - Criterium Assen Details 11e
06/08 4e etappe Int. Jeugdtour Assen - Tijdrit Assen Details 1e
05/08 3e etappe Int. Jeugdtour Assen - Klassieker Assen Details 30e
04/08 2e etappe Int. Jeugdtour Assen - Klass. Wedstr. Assen Details 20e
03/08 1e etappe Int. Jeugdtour Assen - Omloop Assen Details 12e
02/08 / 07/08 Eindklassement Int. Jeugdtour Assen Assen Details 21e
02/08 / 07/08 Puntenklassement Int. Jeugdtour Assen Assen Details 17e
02/08 / 07/08 Tijdritklassement Int. Jeugdtour Assen Assen Details 1e
02/08 Proloog Int. Jeugdtour Assen Assen Details 10e
28/07 Acht van Chaam Chaam Details 3e
27/07 Baan Omnium Alkmaar Details 4e
25/07 GP Rotterdam Airport Rotterdam Details 5e
24/07 Nederlands kampioenschap Baan 500 Mtr. Tijdrit Alkmaar Details 3e
22/07 / 23/07 Nederlands kampioenschap Baan Sprint Alkmaar Details 4e
20/07 / 24/07 Nederlands kampioenschap Baan Omnium Alkmaar Details 3e
20/07 Nederlands kampioenschap Baan Puntenkoers Alkmaar Details 6e
20/07 / 21/07 Nederlands kampioenschap Baan Achtervolging Alkmaar Details 1e
14/07 Bergschenhoek Bergschenhoek Details 1e
13/07 Hapert Hapert Details 2e
10/07 Giessenburg Giessenburg Details 3e
04/07 Nederlands kampioenschap Weg s' Heerenhoek Details 2e
27/06 Gennep Gennep Details 3e
26/06 Jistrum Jistrum Details 24e
20/06 Hilversum Hilversum Details 2e
19/06 Tijdrit STG Dronten Dronten Details 1e
13/06 Ronde van de Paasberg Arnhem Details 9e
08/06 Open Regio kampioenschap Baan Omnium Alkmaar Details 3e
06/06 Hartje Hoorn Hoorn Details 1e
04/06 Tijdrit Nijland Details 1e
30/05 Valkenswaard Valkenswaard Details 1e
29/05 Hierden Hierden Details 4e
27/05 Beverwijk Beverwijk Details 1e
27/05 Eindklassement 5-banentoernooi N-H Noord-Holland Details 3e
24/05 Districtskampioenschap Weg Afdeling West Leiden Details 2e
22/05 Eerbeek Eerbeek Details 11e
20/05 Haarlem Haarlem Details 1e
18/05 Zaandam Zaandam Details 2e
16/05 Roosendaal Roosendaal Details 1e
15/05 Harlingen Harlingen Details 1e
13/05 Helmond Helmond Details 2e
11/05 Zwanenburg Zwanenburg Details 1e
09/05 Buren Buren Details 7e
08/05 Zwijndrecht Zwijndrecht Details 8e
06/05 Districtskampioenschap Tijdrijden Afdeling West Ooltgensplaat Details 3e
05/05 Leiderdorp Leiderdorp Details 4e
02/05 2e etappe West-Friese Wieler-2-daagse - Criterium Wervershoof Details 4e
01/05 / 02/05 West-Friese Wieler-2-daagse Wervershoof Details 3e
01/05 Proloog West-Friese Wieler-2-daagse Wervershoof Details 19e
01/05 1e etappe West-Friese Wieler-2-daagse - Omloop Wervershoof Details 7e
30/04 Dommelen Dommelen Details 3e
18/04 Tijdrit Luinjeberd Details 1e
17/04 Omloop Land van Kleine Hein Emmen Details 6e
10/04 Rijswijk Rijswijk Details 6e
05/04 Tiel Tiel Details 18e
03/04 Piershil Piershil Details 4e
06/03 Kampioenschap van Amsterdam Amsterdam Details 2e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen