Vera Koedooder-Uitslagen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Default10.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Uitslagen

Uitslagen uit 2016

Datum   Wedstrijd Plaats   Uitslag  
06/11 Nederlands kampioenschap Baan - Ploegachtervolging Apeldoorn Details 1e
25/09 Nederlands Studenten kampioenschap Berg en Dal Details 1e
11/09 Madrid Challenge by La Vuelta (UCI Women's World Tour) Madrid / Spanje Details 39e
03/09 Ronde v/d Weebosch Weebosch Details 1e
28/08 Ronde van Heemskerk Heemskerk Details 2e
21/08 Crescent Women's World Tour Vargarda - wegwedstrijd Vargarda / Zweden Details 69e
19/08 Crescent Women's World Tour Vargarda - ploegentijdrit Vargarda / Zweden Details 10e
15/08 Ronde van Steensel Steensel Details 5e
14/08 Ronde van Beverwijk Beverwijk Details 23e
06/08 Erondegemse Pijl (UCI 1.2) Erondegem / België Details 79e
27/07 Acht van Chaam Chaam Details 16e
24/07 La Course by le Tour de France (UCI Women's World Tour) Parijs / Frankrijk Details 48e
17/07 4e etappe BeNe Ladies Tour Zelzate / België Details 43e
16/07 3e etappe BeNe Ladies Tour (tijdrit) Sint-Laureins / België Details 25e
16/07 2e etappe BeNe Ladies Tour Sint-Laureins / België Details 25e
15/07 1e etappe BeNe Ladies Tour (PECH/LEK) Philippine Details 70e
15/07 / 17/10 BeNe Ladies Tour (UCI 2.2) België / Nederland Details 46e
10/07 Derny - koers Obdam Details 4e
03/07 Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel Details 3e
27/06 Ronde van Luyksgestel Luyksgestel Details 1e
24/06 Nederlands kampioenschap Weg Goeree-Overflakkee Details 51e
21/06 Ronde van Hapert Hapert Details 3e
18/06 Omloop van De Kompanije Drachstercompagnie Details 3e
12/06 Flanders Diamond Tour Nijlen / België Details 61e
05/06 Keukens Van Lommel Ladies Classic (1.2) Herselt / België Details 37e
01/06 Parel v/d Veluwe Harderwijk Details 6e
07/05 Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg (1.2) Wijk en Aalburg Details 11e
05/05 Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk Details 7e
30/04 Wielerronde van Hilvarenbeek Hilvarenbeek Details 1e
27/04 Oranjeronde van Enkhuizen Enkhuizen Details 1e
23/04 Omloop van Borsele Borsele Details 17e
17/04 Ronde van Gelderland Apeldoorn Details 55e
16/04 Omloop van de IJsseldelta Zwolle Details 2e
10/04 Energiewacht Tour Groningen Details 13e
10/04 Energiewacht Tour - Etappe 5 Groningen Details 62e
09/04 Energiewacht Tour - Etappe 4b Groningen Details 29e
09/04 Energiewacht Tour - Etappe 4a Groningen Details 49e
08/04 Energiewacht Tour - Etappe 3 Groningen Details 4e
07/04 Energiewacht Tour - Etappe 2 Groningen Details 22e
06/04 Energiewacht Tour - Etappe 1 (TTT) Groningen Details 7e
04/04 Grand Prix de Dottignies Dottignies Details 81e
30/03 Pajot Hills Classic Gooik Details 95e
19/03 Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Details 5e
Legenda
Atletiek - Hardlopen Schaatsen Skeeleren Turnen