Vera Koedooder-Palmares

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Palmares

Default02.jpg

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Palmares


Career Highlights:


Olympic Games:
• 6th Track - Teampursuit London / 2012

Championship wins:

• World champion Track Pointsrace / Juniors 2000
• World champion Track Pursuit / Juniors 2001
• European champion Track Pointsrace -23 / 2002
• National champion Time Trial / Juniors 2000, 2001
• National champion Club Team Time Trial / 2003, 2011, 2013, 2014, 2015
• National champion Track Pointsrace / Juniors 2001 / Elite 2008, 2015
• National champion Track Pursuit / Juniors 2000, 2001 / Elite 2006
• National champion Track Madison / 2009
• National champion Track Omnium / 2010
• National champion Track TeamPursuit / 2015, 2016

Championship medals:
• Silver European championships Track Pursuit -23 / 2002, 2003
• Bronze European championships Time Trial -23 / 2002
• Bronze European championships Road -23 / 2003
• Bronze European championships Track Scratch -23 / 2002
• Bronze European championships Track Pursuit -23 / 2004
• Silver National championships Road / Youth 1999
• Silver National championships Club Team Time Trial / 2002, 2004, 2007
• Silver National championships Track Pointsrace / Juniors 2000 / Elite 2002
• Silver National championships Track Pursuit / 2003, 2009
• Silver National championships Track Madison / 2010, 2015
• Silver National championships Track 500 mtr. / Juniors 2000, 2001
• Silver National championships Track Sprint / 2002
• Bronze National championships Time Trial / 2002
• Bronze National championships Track Omnium / Youth 1999 / Elite 2016
• Bronze National championships Track Pointsrace / 2003, 2006, 2012
• Bronze National championships Track Pursuit / 2002, 2004, 2008, 2010
• Bronze National championships Track Scratch / 2003, 2004
• Bronze National championships Track Madison / 2011, 2013, 2015
• Bronze National championships Track 500 mtr. / 2002
• Bronze National championships Track Sprint / Juniors 2001

World Cup Track wins & medals:
• Winner World Cup Scratch Sydney / 2006
• Winner World Cup Scratch Beijing / 2010
• Winner World Cup Team Pursuit Astana / 2011
• Silver World Cup Scratch Copenhagen / 2009
• Silver World Cup Team Pursuit Copenhagen / 2009
• Bronze World Cup Pointsrace Aguascalientes / 2003
• Bronze World Cup Pursuit Manchester / 2009

Road Classic-race wins:
• GP Dottignies, Dottignies / Belgie (UCI 1.2) / 2013
• EPZ Omloop van Borsele, s'Heerenhoek (UCI 1.2) / 2013
• Omloop door Middag-Humsterland, Aduard (UCI 1.2) / 2008, 2010
• Eindklassement Twee-daagse Molenomloop v/d Schermer / 2013
• Flevotour, Kampen / 2003, 2005
• Ronde v/d Kerspelen, Drogeham / 2010, 2011
• Ronde rond het Ronostrand, Roden / 2008, 2013
• Parel v/d Veluwe, Harderwijk / 2007
• Noordwijk Classic, Noordwijk aan Zee / 2014
• Westfriese dorpenomloop - Theo Koomen plaquette, Wervershoof / 2008
• Rund um die Blumenstadt, Straelen / Duitsland / 2003
• Ruiner omloop, Ruinen / Juniors 2001
• Omloop v/d Alblasserwaard / Juniors 2000

Road Stage-wins:
• 3rd stage / TimeTrial Int. GP Boekel / 2002
• 2nd stage / TeamTimeTrial Trophee d'Or / Frankrijk (UCI 2.2) / 2012
• 2nd stage Tour de Bretagne / TimeTrial / Frankrijk (UCI 2.2) / 2013
• 3rd stage Energiewacht Tour, Eelde (UCI 2.2) / 2014

Track Six-day Races:
• Winner 6-daagse Rotterdam 2009 (4-days), 2010
• Winner 6-daagse Amsterdam 2009, 2010

Criterium wins:
• Acht van Chaam / Juniors 2000, 2003, 2008
• Draai v/d Kaai, Roosendaal / Youth 1999, 2011
• Surhuisterveen / 2009
• Barendrecht / Juniors/Youth + Elite 1999, 2013
• Berkel en Rodenrijs / 2013, 2014
• Oranje Ronde, Enkhuizen / 2016
• Hilvarenbeek / 2016
• Luyksgestel / 2016
• Weebosch / 2016
• Westerhoven / 2015
• Bergeijk / 2013, 2015, 2016
• Duizel / 2015
• Heemskerk / 2015
• Ugchelen-Apeldoorn / 2014
• Oud-Gastel / 2013
• Lus van Roden / 2011
• Ronde v/d Bakkerstraat, Bovenkarspel / 2009
• Lisse / 2009, 2011
• Made / 2010
• Lekkerkerk / 2010
• Mijl van Mares, Maarheeze / 2009, 2015
• GP Lavit, Oploo / 2006
• Draai rond de Kraai, Rijsoord / 2006
• Kaatsheuvel / 2006
• Haaften / 2002
• Oostvoorne / 2002
• Varik / 2002
• Waddinxveen / Regio/Juniors 2001
• Ronde v/d Paasberg, Arnhem / Juniors 2000
• Beverwijk / Regio/Juniors 2000
• Numansdorp / Juniors 2000
• Valkenswaard / Youth 1999
• Hartje Hoorn / Regio/Juniors/Youth 1999
• Bergschenhoek / Juniors/Youth 1999
• Leusden / Youth 1999
• GP Voorne-Putten, Spijkenisse / Youth 1999

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elite- Vrouwen 2016

8 overwinningen - 15 podiumplaatsen
Nederlands Studenten kampioene Weg, Berg en Dal
Nederlands kampioene Ploegachtervolging (met Kessler, Markus & Spoor)
Winnares Eindklassement Baby-Dump - Kempenpers klassement 2016
Brons N.K. Baan Omnium, Alkmaar
1e Oranje Ronde, Enkhuizen
1e Ronde van Hilvarenbeek
1e Ronde van Luyksgestel
1e Ronde van Bergeijk
1e Ronde v/d Weebosch
2e Omloop v/d IJsseldelta, Zwolle (UCI 1.2)
2e Ronde van Heemskerk 
2e Brabant Cycling Criterium Cup 2016
3e VIOS Midwinterloop, Vaassen
3e Omloop v/d Kompenije, Drachtstercompagnie (Omloop)
3e Ronde van Hapert
4e 3e etappe Energiewacht Tour, Stadskanaal (UCI 2.2)
5e Ronde van Oud-Vossemeer
13e Eindklassement Energiewacht Tour (UCI 2.2)


Elite- Vrouwen 2015

10 overwinningen - 20 podiumplaatsen
Nederlands kampioene Baan Puntenkoers, Alkmaar
Nederlands Club kampioene Ploegentijdrit (met W.V. Noord-Holland), Dronten
Nederlands kampioene Ploegachtervolging (met Pieters, Markus & Spoor)
Brons N.K. Baan Koppelkoers, Alkmaar (met R. Knetemann)
1e Frauen Cup Omnium - Baan, Grenchen / Zwitserland
1e Ronde van Westerhoven 
1e Ronde van Enter
1e Ronde van Bergeijk
1e Ronde van Duizel
1e Mijl van Mares, Maarheeze
1e GP Danieli Corus, Heemskerk
2e Parel v/d Veluwe, Harderwijk (klassieker)
2e Oranje Ronde van Enkhuizen
2e Ronde van Hoogkarspel
2e Ronde van Obdam
2e Ronde van Ameide
2e Eindklassement Brabant Cycling Criterium Cup
3e Ronde van Luyksgestel
3e Acht van Chaam
3e Ronde van Berkel en Rodenrijs
4e World Cup Ploegentijdrit - Open de Suede, Vargarda / Zweden (met Bigla CT)
4e Proloog Giro della Toscana, Campi Bisenzio / Italie (UCI 2.2)
4e Eindklassement Baby-Dump - Kempenpers klassement 2015
5e 1e etappe / Tijdrit Auensteiner Radsporttage, Duitsland (UCI 2.2)
8e N.K. Tijdrijden, Emmen


Elite- Vrouwen 2014

9 overwinningen - 26 podiumplaatsen
Nederlands Club kampioene Ploegentijdrit (met W.V. Noord-Holland), Zoutkamp
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Zuidschermer
1e 3e etappe Energiewacht Tour (UCI 2.2)
1e Noordwijk Classic, Noordwijk aan Zee (klassieker)
1e Ronde van Berkel en Rodenrijs
1e Futurumshop Ronde van Ugchelen - Apeldoorn 
1e Derny-wedstrijd Ronde van Ugchelen - Apeldoorn
1e Vadesto Voorjaarscompetitie, 't Loo-Oldebroek (A-Groep/Elite/Neo-mannen)
(1e Tijdrit W.V. Snits, Zurich - Friesland)
2e Eindklassement Energiewacht Tour (UCI 2.2)
2e Tijdrit Nagrada Ljubljane, Ljubljana / Slovenië (UCI 1.2)
2e Berner Rundfahrt, Lyss / Zwitserland (klassieker)
2e Tijdrit Wielerfestival Montferland, 's-Heerenberg (KNWU Tijdrit- comp.)
2e Nacht van Zeilberg, Deurne
2e Puntenklassement Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
2e 1e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
2e 2e etappe / Tijdrit BeNe Ladies Tour (UCI 2.2)
2e Acht van Chaam
2e Eindklassement Nederlands Vrouwen Criterium klassement 2014
3e Bergklassement UCI World Cup 2014
3e Gent-Wevelgem / België (UCI 1.2)
3e Eindklassement Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
3e 2e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
3e 3e etappe / Tijdrit Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
3e GP Leende - Int. Tijdrit (KNWU Tijdrit- comp.)
3e Ronde van Bergeijk
4e Fleche Wanzoise, Wanze / België
4e Ronde van Oud-Vossemeer
4e Ronde van Standdaarbuiten
5e Ronde van Oostvoorne
5e World Cup Ploegentijdrit - Open de Suede, Vargarda / Zweden (met Bigla CT)
6e N.K. Tijdrijden, Zaltbommel
7e W.K. Ploegentijdrit, Ponferrada / Spanje (met Bigla Cycling Team)
7e Eindklassement BeNe Ladies Tour (UCI 2.2)
9e Marianne Vos Classic, Wijk en Aalburg (UCI 1.2 / Top-competitie)
12e EPZ Omloop van Borsele, s'Heerenhoek (UCI 1.2 / Top-competitie)
12e Ronde van Gelderland, Apeldoorn (UCI 1.2 / Top-competitie)
25e Ronde van Drenthe, Hoogeveen (World Cup)

Elite- Vrouwen 2013

17 overwinningen - 32 podiumplaatsen
Nederlands Club kampioene Ploegentijdrit (met W.V. Noord-Holland), Zoutkamp
Brons N.K. Baan Koppelkoers, Apeldoorn (met R. Knetemann)
Winnares Eindklassement Baby-Dump - Kempenpers klassement 2013 
(Winnares trui Strijdlustigste renster Knokke-Heist - Bredene / België (UCI 1.2))
1e Eindklassement Twee-daagse Molenomloop v/d Schermer
1e EPZ Omloop van Borsele, s'Heerenhoek (UCI 1.2 / Top-competitie)
1e GP Dottignies / België (UCI 1.2)
1e 2e etappe / Tijdrit Tour de Bretagne, Mohon / Frankrijk (UCI 2.2)
1e Ronde rond het Ronostrand, Roden (klassieker)
1e Fleche Wanzoise, Wanze / België
1e Marc van Beek Memorial, Brasschaat  / België
1e Tijdrit Wielerfestival Montferland, 's-Heerenberg (KNWU Tijdrit- comp.)
1e Ronde van Oud-Gastel
1e Ronde van Barendrecht
1e Ronde van Bergeijk
1e Ronde van Berkel en Rodenrijs
1e Open Fries kampioenschap Tijdrijden W.V. Snits, Pingjum
(1e Tijdrit W.V. Snits, Oudemirdum)
(1e Tijdrit W.V. Snits, Warns)
(1e Ploegen-klassement Tour de Bretagne / Frankrijk (UCI 2.2))
2e Eindklassement KNWU Top- competitie 2013
2e Eindklassement Nederlands Vrouwen Criterium- klassement 2013
2e Omloop v/d IJsseldelta, Zwolle (klassieker)
2e Parel v/d Veluwe, Harderwijk (klassieker)
2e 3e etappe Twee-daagse Molenomloop v/d Schermer
2e 4e etappe Boels Rental Ladies Tour, Papendrecht (UCI 2.1)
2e GP Huub v/d Voort, Stiphout
2e Ronde van Assendelft
3e Ronde van Geldrop
3e GP v/d Meijden, Luyksgestel
3e GP Boldershof, Zwevegem / België
3e Draai v/d Kaai, Roosendaal
3e Derny-koers / Duizend-euro-Race Finale- rit, Brasschaat / België
(3e Sprint- klassement Boels Rental Ladies Tour (UCI 2.1))
4e N.K. Tijdrijden, Winsum
4e N.K. Baan Puntenkoers, Apeldoorn
4e World Cup Ploegentijdrit - Open de Suede, Vargarda / Zweden (met Sengers LCT)
5e GP Leende - Internationale Tijdrit (KNWU Tijdrit- comp.)
5e N.K. Weg, Kerkrade
5e N.K. Baan Scratch, Apeldoorn
5e 1e etappe / Tijdrit Twee-daagse Molenomloop v/d Schermer
6e 2e etappe / Ploegentijdrit Boels Rental Ladies Tour, Coevorden (met Sengers LCT) (UCI 2.1)
8e 7-Dorpenomloop Aalburg, Wijk en Aalburg (UCI 1.2 / Top-competitie)
8e 3e etappe Tour de Bretagne, Pipriac - La Chapelle Bouexic / Frankrijk (UCI 2.2)
9e W.K. Ploegentijdrit, Florence / Italie (met Sengers LCT)
10e Eindklassement Tour de Bretagne / Frankrijk (UCI 2.2)
17e Ronde van Drenthe, Hoogeveen (World Cup)


Elite- Vrouwen 2012

4 overwinningen - 10 podiumplaatsen
Winnares Sprint klassement (rode trui) + Strijdlustigste renster GP le Samyn / België (UCI 1.2)
(Winnares trui Strijdlustigste renster 2e etappe Lotto Decca Tour (UCI 2.2))
Brons N.K. Baan Puntenkoers, Apeldoorn
1e GP Waasland Ereprijs, Belsele / België (Omloop)
1e Tijdrit Wielerfestival Montferland, 's-Heerenberg (KNWU Tijdrit-comp.)
1e 2e etappe / Ploegentijdrit Trophee d'Or / Frankrijk (met Sengers LCT)
1e Koppeltijdrit Duo Normand, Marigny / Frankrijk (met A. v/d Breggen)
2e Vrouwen 6-daagse van Rotterdam (Baan Omnium)
2e Lus van Roden
2e Ronde v/d Bakkerstraat, Bovenkarspel
3e GP v/d Meijden, Luyksgestel
3e 2e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
4e World Cup Baan Ploegachtervolging, London / Engeland (met Wild & van Dijk)
4e N.K. Baan Omnium (meerkamp), Alkmaar
4e Puntenklassement Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
5e Eindklassement Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
5e 4e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
5e 2e etappe / Ploegentijdrit Brainwash Ladies Tour, Dronten (met Sengers LCT)
5e N.K. Baan Scratch, Apeldoorn
5e N.K. Baan Koppelkoers, Apeldoorn (met W. Spoor)
6e Olympische Spelen - Baan Ploegachtervolging, Londen / Engeland (met Wild, van Dijk & Pieters)
7e 5e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
8e Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie - UCI 2.2)
9e N.K. Tijdrijden, Emmen
10e 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden - Westkapelle (UCI 2.2)
11e 1e etappe (tijdrit) Ster Zeeuwsche Eilanden (UCI 2.2)
11e N.K. Weg, Kerkrade
12e W.K. Ploegentijdrit, Valkenburg (met Sengers LCT)

Elite- Vrouwen 2011

10 overwinningen - 17 podiumplaatsen
Goud World Cup Baan Ploegachtervolging, Astana / Kazachstan (met Wild, van Dijk & Pieters)
Nederlands Club kampioene Ploegentijdrit (W.V. Noord-Holland), Hoogezand-Sappemeer
Regio-kampioene Weg N-H / Z-H, Pijnacker
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Bleiswijk
Winnares Strijdlustigste-renster klassement Ster Zeeuwsche Eilanden (blauwe trui) (UCI 2.2)
Winnares Kasseienklassement Novilon Eurocup Ronde van Drenthe (klassieker)
Brons N.K. Baan Koppelkoers, Alkmaar (met W. Spoor)
1e Ronde van de Kerspelen, Drogeham (klassieker)
1e Omloop van Pollinkhove / België
1e Lus van Roden
1e Draai v/d Kaai, Roosendaal
1e Omloop van Muizen-Mechelen / België
1e Ronde van Lisse
2e Sprint/Kasseienklassement in Kasseienomloop van Exloo (UCI 1.2)
2e Acht van Chaam
3e Molenomloop v/d Schermer / Theo Koomen Plaquette (klassieker)
3e Omloop der Kempen / GP Groenen Groep, Veldhoven (omloop)
3e 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden - Westkapelle (UCI 2.2)
3e Eindklassement Nederlands Vrouwen Criteriumklassement 2011
4e Vrouwen 6-daagse van Rotterdam (Baan Omnium)
4e World Cup Baan Ploegachtervolging, Peking / China (met Wild & van der Kamp)
4e World Cup Baan Ploegachtervolging, Manchester / Engeland (met Wild & van Dijk) + Ned. Record
4e Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie - UCI 2.2)
5e W.K. Baan Ploegachtervolging, Apeldoorn (met Wild & van Dijk)
6e 1e etappe (tijdrit) Ster Zeeuwsche Eilanden - Middelburg (UCI 2.2)
6e N.K. Tijdrijden, Veendam
8e EPZ Omloop van Borsele, 's Heerenhoek (Topcompetitie - UCI 1.2)
9e 3e etappe (tijdrit) Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
11e World Cup Ploegentijdrit Open de Suede, Vargarda / Zweden (met KNWU-selectie)

Elite- Vrouwen 2010

11 overwinningen - 27 podiumplaatsen
Goud World Cup Baan Scratch, Peking / China
Nederlands kampioene Baan Omnium (meerkamp), Alkmaar
Winnares Strijdlustigste-renster klassement Ster Zeeuwsche Eilanden (blauwe trui) (UCI 2.2)
Zilver N.K. Baan Koppelkoers, Alkmaar (met E. van Dijk)
Brons N.K. Achtervolging, Apeldoorn
1e Vrouwen 6-daagse van Amsterdam
1e Strijdlustigste-renster 7e etappe Profile Holland Ladies Tour (blauwe trui) (UCI 2.2)
1e Bergprijs 7e etappe Profile Holland Ladies Tour (UCI 2.2)
1e Vrouwen 6-daagse van Rotterdam (met Kirsten Wild)
1e Omloop door Middag-Humsterland, Aduard (klassieker) (Topcompetitie - UCI 1.2)
1e Ronde v/d Kerspelen, Drogeham (klassieker)
1e Leontien Tour Tijdrit, Rotterdam
1e Ronde van Made
1e Ronde van Lekkerkerk
1e Omloop van Massemen / België
2e Ronde van Werkendam
2e Molenomloop van de Schermer / Theo Koomen Plaquette, Stompetoren (klassieker)
2e Ronde rond het Ronostrand, Roden (klassieker)
2e Draai rond de Kraai, Rijsoord
2e Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H, Kreileroord
2e Noordwijk Classic, Noordwijk aan Zee (klassieker)
2e 4e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
2e Ronde v/d Bakkerstraat, Bovenkarspel
2e Eindklassement Nederlands Vrouwen Criteriumklassement 2010
3e Eindklassement UCI World Cup Baan Scratch
3e 3e etappe (tijdrit) Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
3e Omloop van Bambrugge / België
3e Ronde van Surhuisterveen
3e Marc van Beek Memorial, Brasschaat / België (omloop)
3e Eindklassement KNWU Topcompetitie 2010
4e Omloop van de IJsseldelta, Zwolle (klassieker)
4e Eindklassement Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
5e W.K. Baan Ploegachtervolging, Kopenhagen / Denemarken (met van Dijk & Pieters) + Ned. Record
5e Kasseienomloop van Exloo (UCI 1.2)
5e 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden - Westkapelle (UCI 2.2)
5e Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie - UCI 2.2)
5e World Cup Baan Ploegachtervolging, Melbourne / Australië (met van Dijk & Pieters)
5e N.K. Baan Puntenkoers, Apeldoorn
6e Eindklassement UCI World Cup Baan Achtervolging
6e N.K. Tijdrijden, Oudenbosch
6e 2e etappe Tour de Feminin Krasna Lipa / Tsjechië (UCI 2.2)
6e 5e etappe Int. Thüringen Rundfahrt / Duitsland (UCI 2.1)
7e N.K. Weg, Beek
7e Parkhotel Rooding Hills Classic, Valkenburg (Topcompetitie - UCI 1.2)
7e 5e etappe Profile Holland Ladies Tour (UCI 2.2)
7e Eindklassement UCI World Cup Baan Ploegachtervolging
7e N.K. Baan Scratch, Apeldoorn
8e W.K. Baan Achtervolging, Kopenhagen / Denemarken
8e 1e etappe (tijdrit) Ster Zeeuwsche Eilanden (UCI 2.2)
11e Eindklassement Profile Holland Ladies Tour (UCI 2.2)
12e W.K. Baan Scratch, Kopenhagen / Denemarken

Elite- Vrouwen 2009

8 overwinningen - 16 podiumplaatsen
Nederlands kampioene Baan Koppelkoers, Alkmaar (met K. Wild)
Winnares Strijdlustigste-renster klassement Ster Zeeuwsche Eilanden (blauwe trui) (UCI 2.2)
Zilver N.K. Baan Achtervolging, Alkmaar
Zilver World Cup Baan Scratch, Kopenhagen / Denemarken
Zilver World Cup Baan Ploegachtervolging, Kopenhagen / Denemarken (met van Dijk & Pieters)
Brons World Cup Baan Achtervolging, Manchester / Engeland
1e Vrouwen 4-daagse van Rotterdam (met K. Wild)
1e Vrouwen 6-daagse van Amsterdam (met K. Wild)
1e Ronde v/d Bakkerstraat, Bovenkarspel
1e Profronde van Surhuisterveen
1e Mijl van Mares, Maarheeze
1e 1000 euro Afvalrace, Brasschaat / België
1e Ronde van Lisse
2e Ronde van Heerenveen
2e GP DCM-Vitanza, St-Katelijne-Waver / België (omloop)
3e 2e etappe Westfriese Wieler-2-daagse (klassieker)
3e Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H, Ooltgensplaat
4e W.K. Baan Ploegachtervolging, Pruszkow / Polen (met van Dijk & Pieters) + Ned. Record
4e World Cup Baan Ploegachtervolging, Manchester / Engeland (met van Dijk & Pieters)
4e 3e etappe Ster Zeeuwsche Eilanden - Westkapelle (UCI 2.2)
4e N.K. Baan Puntenkoers, Alkmaar
4e N.K. Baan Scratch, Alkmaar
4e World Cup Baan Ploegachtervolging, Manchester / Engeland (met van Dijk & Pieters)
5e World Cup Baan Scratch, Manchester / Engeland
5e N.K. Tijdrijden, Zaltbommel
5e 2e etappe (tijdrit) Tour de PEI / Canada (UCI 2.2)
5e Eindklassement Tour de PEI / Canada (UCI 2.2)
5e World Cup Baan Scratch, Manchester / Engeland
6e Tijdrit Chrono Champenois, Betheny / Frankrijk (UCI 1.1)
8e Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie - UCI 2.2)

Elite- Vrouwen 2008

6 overwinningen - 16 podiumplaatsen
Nederlands kampioene Baan Puntenkoers, Apeldoorn
Winnares Strijdlustigste-renster klassement Ster Zeeuwsche Eilanden (blauwe trui) (UCI 2.2)
Winnares Sprint/Berg/Strijdlust klassement Drentse 8 van Dwingeloo (rood/wit/groene trui) (UCI 1.1)
Brons N.K. Baan Achtervolging, Apeldoorn
1e Omloop door Middag-Humsterland, Aduard (klassieker) (Topcompetitie - UCI 1.2)
1e Ronde rond het Ronostrand, Roden (klassieker)
1e Westfriese dorpenomloop / Theo Koomen Plaquette, Wervershoof (klassieker)
1e Acht van Chaam
1e Marc van Beek Memorial, Brasschaat / België (omloop)
2e Eindklassement 'De Rijke' Topcompetitie 2009
2e Vrouwen-6-daagse van Amsterdam (met K. Wild)
2e Ronde van Heerenveen
2e Ronde van Surhuisterveen
2e Afvalkoers/Duizend-euro-race, Brasschaat / België
3e Denderland Classic, Wieze / België (omloop)
3e Ronde van Lekkerkerk
3e Ronde v/d Kerspelen, Drogeham (klassieker)
3e Holland Hills Classic, Valkenburg (klassieker) (Topcompetitie - UCI 1.2)
4e Vrouwen 4-daagse van Rotterdam (met C. Becker)
4e ATB Strandrace Egmond-Pier-Egmond
4e Noordwijk Classic, Noordwijk aan Zee (klassieker)
4e N.K. Weg, Ootmarsum
5e Eindklassement Nederlands Criteriumklassement
6e N.K. Tijdrijden, Oudenbosch
7e Eindklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie - UCI 2.2)

Elite- Vrouwen 2007

1 overwinning - 7 podiumplaatsen
Winnares Ploegenklassement Topcompetitie 2007
Zilver N.C.K. Tijdrijden, Hoogezand-Sappemeer
1e Parel v/d Veluwe, Harderwijk (klassieker)
2e Regio-kampioenschap Weg N-H/Z-H, Oud-Beijerland
2e Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H/Z-H, Ooltgensplaat
3e Ronde van Noordhorn
4e Bergklassement Tour Feminin de Bretagne (2.2)
5e N.K. Baan Achtervolging, Alkmaar
5e N.K. Baan Puntenkoers, Alkmaar

Elite- Vrouwen 2006

8 overwinningen - 12 podiumplaatsen
Goud World Cup Baan Scratch, Sydney / Australië
Nederlands kampioene Baan Achtervolging, Alkmaar
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Opperdoes
Brons N.K. Baan Puntenkoers, Alkmaar
Winnares Ploegenklassement Topcompetitie (Team Flexpoint)
1e Ploegenklassement Ster Zeeuwsche Eilanden (Team Flexpoint)
1e Ploegenklassement Euregio Ladies Tour (Team Flexpoint)
1e GP Lavit, Oploo
1e Draai rond de Kraai, Rijsoord
1e Ronde van Kaatsheuvel
1e Afvalkoers/Duizend Euro Race, Brasschaat / België
2e Omloop van Borsele, s'Heerenhoek (klassieker) (Topcompetitie)
2e Criterium Bochum / Duitsland
2e Omloop van Puivelde / België
2e GP Sara Peeters, St-Katelijne-Waver / België (omloop)
2e Omloop van Wielsbeke / België
3e Ronde van Noordhorn
3e E.K. Baan Omnium - Achtervolging, Athene / Griekenland
5e 1e etappe (tijdrit) Ster Zeeuwsche Eilanden (Topcompetitie)
5e N.C.K. Tijdrijden, Hoogezand-Sappemeer (met WTC de Amstel)
6e N.K. Tijdrijden, Oudenbosch
7e Eindklassement KNWU Topcompetitie
8e Eindklassement Nederlands Criteriumklassement

Elite/ Neo- Vrouwen 2005

3 overwinningen - 6 podiumplaatsen
Winnares Sprintklassement (blauwe trui) Int. Ronde van Drenthe (UCI 2.1)
1e N.S.K. Koppeltijdrit, Nijmegen (met Gunnewijk)
1e Flevotour, Kampen (klassieker)
2e Ronde van Breezand
3e Regio-kampioenschapTijdrijden N-H / Z-H, Ooltgensplaat

Elite/ Neo- Vrouwen 2004

2 overwinningen - 14 podiumplaatsen
Regio-kampioene Weg N-H / Z-H, Spaarndam
Zilver N.C.K. Tijdrijden, Dronten
Brons E.K. Baan Achtervolging - 23 jr., Valencia / Spanje
Brons N.K. Baan Achtervolging, Alkmaar
Brons N.K. Baan Scratch, Alkmaar
2e Ronde van Obdam
2e Districtskampioenschap Tijdrijden N-H, Abbekerk
2e Ronde van Haren
2e Jongerenklassement GP Boekel
2e 1b etappe (TTT) Holland Ladies Tour (met VVHP Team)
3e Jongerenklassement Holland Ladies Tour
3e Ronde van Oud-Vossemeer
3e Berkel & Rodenrijs
4e N.K. Tijdrijden, Bergeijk

Elite/ Neo- Vrouwen 2003

12 overwinningen - 30 podiumplaatsen
Nederlands Club kampioene Ploegentijdrit (WTC de Amstel), Dronten
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Ooltgensplaat
Regio-kampioene Weg N-H / Z-H, Leiden
Winnares Jongerenklassement Int. Ster van Walcheren (witte trui) (Topcompetitie)
Winnares Jongerenklassement -23 KNWU Topcompetitie 2003 (witte trui)
Zilver N.K. Baan Achtervolging, Amsterdam-Sloten
Zilver E.K. Baan Achtervolging - 23 jr., Moskou / Rusland
Brons N.K. Baan Puntenkoers, Amsterdam-Sloten
Brons N.K. Baan Scratch, Amsterdam-Sloten
Brons E.K. Weg - 23 jr., Athene / Griekenland
Brons World Cup Baan Puntenkoers, Aguascalientes/ Mexico
1e Flevotour, Kampen (klassieker)
1e Int. Rund um die Blumenstadt, Straelen / Duitsland (klassieker)
1e Acht van Chaam
1e Tijdrit Nijeveen
2e Ronde van Geldrop
2e Ronde van Stiphout
3e Eindklassement KNWU Topcompetitie 2003
3e Omloop van Borsele, s'Heerenhoek (klassieker) (Topcompetitie)
3e Ronde van Gelderland, Apeldoorn (klassieker) (Topcompetitie)
3e Eindklassement Int. Ster van Walcheren (Topcompetitie)
3e 1e etappe Int. Ster van Walcheren (Topcompetitie)
3e Ronde van Polsbroek
3e Ronde van Kaatsheuvel
3e Lus van Roden
3e Ronde van Steenwijk
3e Gouden Pijl, Emmen
4e E.K. Tijdrijden -23, Athene / Griekenland
5e N.K. Weg, Rotterdam
5e E.K. Baan Scratch, Moskou / Rusland
5e E.K. Baan Puntenkoers, Moskou / Rusland

Elite/ Neo- Vrouwen 2002

18 overwinningen - 42 podiumplaatsen
Europees kampioene Baan Puntenkoers - 23 jr., Buttgen / Duitsland
Nederlands kampioene Baan Derny Officieus, Alkmaar
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Abbekerk
Winnares Jongerenklassement Int. Ster van Walcheren (witte trui)
Zilver E.K. Baan Achtervolging - 23 jr., Buttgen / Duitsland
Zilver N.K. Baan Puntenkoers, Alkmaar
Zilver N.K. Baan Sprint, Alkmaar
Zilver N.C.K. Tijdrijden, Dronten (met WTC de Amstel)
Brons E.K. Baan Scratch - 23 jr., Buttgen / Duitsland
Brons E.K. Tijdrijden - 23 jr., Grasobbio-Bergamo / Italie
Brons N.K. Tijdrijden, Zaltbommel
Brons N.K. Baan Achtervolging, Alkmaar
Brons N.K. Baan 500 mtr. Tijdrit, Alkmaar
1e GP Dekkers, Wortel-Hoogstraten / België (omloop)
1e Ronde van Haaften
1e Ronde van Oostvoorne
1e Ronde van Varik
1e 3e etappe (Tijdrit) Int. GP Boekel
1e Ronde van Wachtendonk / Duitsland (omloop)
2e Ronde van Steenbergen
2e Eindklasement Int. Westfriese Wieler-2-daagse
2e 1e etappe W-F Wieler-2-daagse, klimcriterium Enkhuizen
2e 2e etappe W-F Wieler-2-daagse, Wervershoof
2e Eindklassement Int. Ster van Walcheren
2e 4e etappe Int. Ster van Walcheren
2e Ronde van Venhuizen
2e Jongerenklassement Int. GP Boekel
2e Int. Grote Hefstprijs, Westerbeek (omloop)
3e GP des Fleurs, Dottignies / Belgie (klassieker)
3e Ronde van Made
3e Ronde van Alblasserdam
3e Eindklassement Int. GP Boekel
3e 1e etappe Int. GP Boekel
3e Jongerenklassement Holland Ladies Tour
11e W.K. Baan Achtervolging, Kopenhagen / Denemarken
12e N.K. Weg, Nijmegen

Junior - Vrouwen 2001

18 overwinningen - 39 podiumplaatsen
Wereldkampioene Baan Achtervolging, Trexlertown / USA
Nederlands kampioene Baan Achtervolging, Amsterdam-Sloten
Nederlands kampioene Baan Puntenkoers, Amsterdam-Sloten
Nederlands kampioene Tijdrijden, Dronten
Regio-kampioene Tijdrijden N-H / Z-H, Ooltgensplaat
Regio-kampioene Weg N-H / Z-H, Uithoorn
Zilver N.K. Baan 500 mtr. Tijdrit, Amsterdam-Sloten
Brons N.K. Baan Sprint, Amsterdam-Sloten
Winnares Achtervolging & Puntenkoers UCI Track Cup # 1, St. Denis de l'Hotel / Frankrijk
Winnares Achtervolging & Puntenkoers UCI Track Cup # 2, Amsterdam-Sloten
1e Ronde van Waddinxveen (Regio/Jun.-vr.)
1e Baan Interland Achtervolging & Scratch, Amsterdam-Sloten
1e Baan Interland Achtervolging, Gent / België
1e Ruiner Omloop (klassieker)
1e Int. Rotterdam Tour Tijdrit, Rotterdam
2e Wieler Revue klassement
2e Flevotour, Kampen (Elite- vr.) (klassieker)
4e N.K. Weg, Dalen
6e W.K. Baan Puntenkoers, Trexlertown / USA
8e W.K. Tijdrijden, Lissabon / Portugal
8e W.K. Weg, Lissabon / Portugal
10e World Cup Baan Puntenkoers, Pordenone / Italië (Elite-vr.)

Junior - Vrouwen 2000

17 overwinningen - 49 podiumplaatsen
Wereldkampioene Baan Puntenkoers, Fiorenzuola d'Arda / Italie
Winnares E.K. Baan Puntenkoers, St. Denis de l'Hotel / Frankrijk
Nederlands kampioene Baan Achtervolging, Alkmaar
Nederlands kampioene Tijdrijden, Zaltbommel
Winnares KNWU Rabobank klassement
Zilver N.K. Baan Puntenkoers, Alkmaar
Zilver N.K. Baan 500 mtr. Tijdrit, Alkmaar
Brons E.K. Baan Landenteams Jun./ -23 jr., St. Denis de l'Hotel / Frankrijk
1e Omloop v/d Alblasserwaard (klassieker)
1e 1e etappe Westfriese Wieler-2-daagse Wervershoof (omloop)
1e Ronde v/d Paasberg, Arnhem
1e Acht van Chaam
1e Ronde van Beverwijk (Regio/Jun.-vr.)
1e Ronde van Numansdorp
2e Wieler Revue klassement
2e Regio-kampioenschap Weg N-H / Z-H, Numansdorp
2e Open Regio-kampioenschap Baan, Alkmaar
2e Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H, Wieringerwerf
2e 2e etappe GP Boekel (Elite-vr.)
2e Jongerenklassement GP Boekel
2e Berkel (Regio/Jun.-vr.)
2e Oudenbosch (Regio/Jun.-vr.)
3e 3e etappe Int. Ster van Zeeland (Elite-vr.)
3e E.K. Baan Achtervolging, St. Denis / Frankrijk
4e 3e etappe (tijdrit) GP Boekel (Elite-vr.)
4e Eindklassement GP Boekel (Elite-vr.)
4e N.K. Weg, s'Heerenhoek

Nieuweling - Meisjes 1999

18 overwinningen - 42 podiumplaatsen
Winnares KNWU Rabobank klassement
Winnares N.K. Baan Omnium - Achtervolging, Alkmaar
Winnares Tijdritklassement (oranje trui) Int. Jeugdtour Assen, Jun./Nwl. - Dames
Zilver N.K. Weg, s'Heerenhoek
Brons N.K. Baan Omnium, Alkmaar
1e Ronde van Roosendaal (Jun./Nwl.)
1e Ronde van Valkenswaard
1e Hartje Hoorn (Regio-vr./Jun./Nwl.)
1e Ronde van Bergschenhoek (Jun/Nwl.)
1e Ronde van Leusden
1e Ronde van Barendrecht (Jun./Nwl.)
1e GP Voorne-Putten, Spijkenisse
2e Regio-kampioenschap Weg N-H / Z-H, Leiden
2e Wieler Revue klassement
3e Acht van Chaam (Jun./Nwl.)
3e Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H, Ooltgensplaat
3e Open Regio kampioenschap Baan Omnium, Alkmaar

Nieuweling - Meisjes 1998

5 overwinningen - 14 podiumplaatsen
2e Ronde van Numansdorp
2e Ronde van Deurne
3e Eindklassement Int. Tour de Junior, Achterveld
3e Connie Meijer Memorial, Maassluis
3e Ronde van Gouda

1998

2e Gewestelijk kampioenschap Allround, Alkmaar - Schaatsen
9e Gewestelijk kampioenschap Supersprint, Utrecht - Schaatsen
11e N.K. Weg, Gramsbergen - Skeeleren

1997

1e Hemmeromloop, Hem - Hardlopen
1e Blokkerse Beursloop, Blokker - Hardlopen
1e Mijl v/d Weere - Hardlopen
2e Eindklassement SAV Cross-competitie - Hardlopen
2e Districts-cross Afdeling West, Schagen - Hardlopen
2e Arie Tijm Trofee, Warmenhuizen - Wielrennen
2e Open N-H kampioenschap, Beverwijk - Skeeleren
2e Midzomer criterium, Slootdorp - Wielrennen
2e Tijdrit STG Dronten - Wielrennen
3e Eindklassement Supersprint wedstrijd, Alkmaar - Schaatsen
3e Meertour wedstrijd, Wieringerwerf - Wielrennen
3e Marathon wedstrijd, Alkmaar - Schaatsen
4e Meertour wedstrijd, Wieringerwerf - Wielrennen
4e Int. Selectiewedstrijd, Collalbo / Italië - Schaatsen
4e Finale KNAU crosscompetitie District West, Ouderkerk a/d Amstel - Hardlopen
4e Ronde van Winkel - Wielrennen
5e Ronde van Den-Helder - Wielrennen

1996

1e Scholympische Dag - Regio Westfriesland, Grootebroek - Atletiek
1e Engelse Mijl, Zwaag - Hardlopen
1e Landelijke School-finale 1000 mtr., Hengelo - Atletiek
1e Engelse Mijl, Obdam - Hardlopen
1e Clubkampioenschap Meerkamp S.A.V. , Grootebroek - Atletiek
Zilver Nederlands kampioenschap Scholieren Veldloop, Monnickendam - Hardlopen
2e Clubcompetitie - 1000 mtr., Hoorn - Atletiek
2e Districtscross Afdeling West, Warmenhuizen - Hardlopen