Vera Koedooder-Kampioenschappen

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Kampioenschappen

Default16.JPG

Vera Koedooder - Programma en uitslagen - Kampioenschappen

Overzicht uitslagen in kampioenschappen:                       

Categorieën:
1999: Nieuweling- meisjes
2000-2001: Junior- vrouwen
2002-2005: Neo -23 / Elite- vrouwen
2006-2016: Elite- vrouwen

Aantal deelnames:
Olympische Spelen: 1
Wereldkampioenschappen: 17
Europese kampioenschappen: 24
Nederlandse kampioenschappen: 58
Regio / Districts- kampioenschappen N-H / Z-H: 27

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olympische Spelen - Baan Ploegachtervolging:

2012 Londen/ Engeland: 6(+ Ned. record)

W.K. Weg:
2001 Lissabon/ Portugal: 8e
2003 Hamilton/ Canada: 76e

W.K. Tijdrijden:
2001 Lissabon/ Portugal: 8e

W.K. Ploegentijdrit:
2012 Valkenburg (met Sengers LCT): 12e
2013 Florence / 
Italië (met Sengers LCT): 9e
2014 Ponferrada / Spanje (met Bigla WCT): 7e

W.K. Baan Scratch:
2010 Kopenhagen/ Denemarken: 12e
2012 Melbourne / Australie: 15e

W.K. Baan Puntenkoers:

2000 Fiorenzuola d'Arda/ Italië: 1e
2001 Trexlertown/ USA: 6e

W.K. Baan Achtervolging:
2000 Fiorenzuola d'Arda/ Italië: 9e
2001 Trexlertown/ USA: 1e
2002 Kopenhagen/ Denemarken: 11e
2010 Kopenhagen/ Denemarken: 8e
2012 Melbourne / Australie: 13e

W.K. Baan Ploegachtervolging:
2009 Pruszkow/ Polen (met van Dijk & Pieters): 4e (+ Ned. record)
2010 Kopenhagen/ Denemarken (met van Dijk & Pieters): 5e (+ Ned. record)
2011 Apeldoorn (met van Dijk & Wild): 5e

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E.K. Weg -23 jaar:
2002 Bergamo/ Italië: 18e
2003 Athene/ Griekenland: 3e
2004 Otepää/ Estland: 27e
2005 Moskou/ Rusland: DNF

E.K. Tijdrijden -23 jaar:
2002 Grasobbio/ Italie: 3e
2003 Athene/ Griekenland: 4e
2004 Otepää/ Estland: 18e (pech/lek)
2005 Moskou/ Rusland: 32e

E.K. Baan Puntenkoers -23 jaar:
2002 Büttgen/ Duitsland: 1e
2003 Moskou/ Rusland: 5e
2004 Valencia/ Spanje: 12e
2005 Fiorenzuola d'Arda/ Italië: 18e

E.K. Baan Achtervolging -23 jaar:
2002 Büttgen/ Duitsland: 2e
2003 Moskou/ Rusland: 2e
2004 Valencia/ Spanje: 3e
2005 Fiorenzuola d'Arda/ Italië: 13e

E.K. Baan Scratch -23 jaar:
2002 Büttgen/ Duitsland: 3e
2003 Moskou/ Rusland: 5e
2004 Valencia/ Spanje: 18e
2005 Fiorenzuola d'Arda/ Italië: 18e

E.K. Baan Landenteams (Junioren/ -23 jaar):
2000 St. Denis de l'Hotel/ Frankrijk: 3e (1e puntenkoers/3e achtervolging/6e scratch)

E.K. Baan Omnium Elite- vrouwen:
2006 Athene / Griekenland: 10e (3e achtervolging/8e puntenkoers/15e scratch/15e afvalrace)
2009 Gent / België: 17e (16e puntenkoers/17e scratch/13e afvalrace)
2010 Pruszkow/ Polen: ZIEK

E.K. Baan Ploegachtervolging Elite- vrouwen:
2010 Pruszkow/ Polen: ZIEK
2011 Apeldoorn: 5e

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N.K. Weg:
1999 s'Heerenhoek: 2e
2000 s'Heerenhoek: 4e
2001 Dalen: 4e
2002 Nijmegen: 12e
2003 Rotterdam: 5e
2004 Rotterdam: 37e
2005 Rotterdam: 82e
2006 Maastricht: 19e
2007 Maastricht: 12e
2008 Ootmarsum: 4e
2009 Heerlen-Landgraaf: 59e (pech/val)
2010 Beek: 7e
2011 Ootmarsum: 18e
2012 Kerkrade: 11e
2013 Kerkrade: 5e
2014: Ootmarsum: 23e
2015: Emmen: 22e
2016: Ouddorp: 51e

N.K. Tijdrijden:
2000 Zaltbommel: 1e
2001 Dronten: 1e
2002 Zaltbommel: 3e
2003 Bergeijk: 7e
2004 Bergeijk: 4e
2006 Oudenbosch: 6e
2007 Zaltbommel: 11e
2008 Oudenbosch: 6e
2009 Zaltbommel: 5e
2010 Oudenbosch: 6e
2011 Veendam: 6e
2012 Emmen: 9e
2013 Winsum: 4e
2014 Zaltbommel: 6e
2015 Emmen: 8e

N.C.K. Tijdrijden (Categorie-C):
2002 Dronten: 2e (WTC de Amstel)
2003 Dronten: 1e (WTC de Amstel)
2004 Dronten: 2e (WTC de Amstel)
2006 Hoogezand-Sappemeer: 5e (WTC de Amstel)
2007 Hoogezand-Sappemeer: 2e (WTC de Amstel)
2011 Hoogezand-Sappemeer: 1e (W.V. Noord-Holland)
2013 Zoutkamp: 1e (W.V. Noord-Holland)
2014 Zoutkamp: 
1e (W.V. Noord-Holland)
2015 Dronten: 1e (W.V. Noord-Holland)

N.S.K. Koppeltijdrit:
2005 Nijmegen: 1e (met Gunnewijk)

N.S.K. Weg:
2016 Berg en Dal: 1e

N.K. Baan Puntenkoers:
(1999 Alkmaar: 6e)
2000 Alkmaar: 2e
2001 Amsterdam-Sloten: 1e
2002 Alkmaar: 2e
2003 Amsterdam-Sloten: 3e
2004 Alkmaar: 4e
2006 Alkmaar: 3e
2007 Alkmaar: 5e
2008 Apeldoorn: 1e
2009 Alkmaar: 4e
2010 Apeldoorn: 5e
2011 Apeldoorn: 9e
2012 Apeldoorn: 3e
2013 Apeldoorn: 4e
2015 Alkmaar: 1e

N.K. Baan Achtervolging:
(1999 Alkmaar: 1e)
2000 Alkmaar: 1e
2001 Amsterdam-Sloten: 1e
2002 Alkmaar: 3e
2003 Amsterdam-Sloten: 2e
2004 Alkmaar: 3e
2006 Alkmaar: 1e
2007 Alkmaar: 5e
2008 Apeldoorn: 3e
2009 Alkmaar: 2e
2010 Apeldoorn: 3e
2011 Apeldoorn: 5e

N.K. Baan Scratch:
2003 Amsterdam-Sloten: 3e
2004 Alkmaar: 3e
2006 Alkmaar: 7e
2007 Alkmaar: 13e
2008 Apeldoorn: 4e
2009 Alkmaar: 4e
2010 Apeldoorn: 7e
2011 Apeldoorn: 8e
2012 Apeldoorn: 5e
2013 Apeldoorn: 5e
2015 Alkmaar: 11e

N.K. Baan Koppelkoers:
2009 Alkmaar: 1e (met K. Wild)
2010 Alkmaar: 2e (met E. van Dijk)
2011 Apeldoorn: 3e (met W. Spoor)
2012 Apeldoorn: 5e (met W. Spoor)
2013 Apeldoorn: 3e (met R. Knetemann)
2015 Alkmaar: 3e (met R. Knetemann)

N.K. Baan 500 Mtr.:
(1999 Alkmaar: 3e)
2000 Alkmaar: 2e
2001 Amsterdam-Sloten: 2e
2002 Alkmaar: 3e
2003 Amsterdam-Sloten: 5e
2009 Alkmaar: 6e


N.K. Baan Sprint:
(1999 Alkmaar: 4e)
2000 Alkmaar: 5e
2001 Amsterdam-Sloten: 3e
2002 Alkmaar: 2e

N.K. Baan Omnium:
1999 Alkmaar: 3e
2003 Amsterdam-Sloten: 2e (officieus)
2010 Alkmaar: 1e
2011 Alkmaar: Afgelast
2012 Alkmaar: 4e
2016 Alkmaar: 3e

N.K. Baan Derny Officieus:
2001 Alkmaar: 3e
2002 Alkmaar: 1e

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Regio-kampioenschap Weg N-H / Z-H:
1999 Leiden: 2e
2000 Numansdorp: 2e
2001 Uithoorn: 1e
2002 Rockanje: 4e
2003 Leiden: 1e
2004 Spaarndam: 1e
2005 Maassluis: 9e
2006 Lambertschaag: 5e
2007 Oud-Beijerland: 2e
2008 Het Zand: 26e
2010 Wijdewormer: 17e
2011 Pijnacker: 1e

Regio-kampioenschap Tijdrijden N-H / Z-H:
1999 Ooltgensplaat: 3e
2000 Wieringerwerf: 2e
2001 Ooltgensplaat: 1e
2002 Abbekerk: 1e
2003 Ooltgensplaat: 1e
2004 Abbekerk: 2e
2005 Ooltgensplaat: 3e
2006 Opperdoes: 1e
2007 Ooltgensplaat: 2e
2008 Kreileroord: Afgelast
2009 Ooltgensplaat: 3e
2010 Kreileroord: 2e
2011 Bleiswijk: 1e
2014 Zuidschermer: 1e

Regio-kampioenschap Baan (Open) Omnium:
1999 Alkmaar: 3e
2000 Alkmaar: 2e