Vera Koedooder-Zilver op N.C.K. Tijdrijden in Hoogezand...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Zilver op N.C.K. Tijdrijden in Hoogezand...

Default07.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Zilver op N.C.K. Tijdrijden in Hoogezand...

Zilver op N.C.K. Tijdrijden in Hoogezand...

Gisteren stond de laatste wedstrijd van het seizoen op het programma; het Nederlands Club Kampioenschap Tijdrijden in Hoogezand-Sappemeer.
Ik startte in de C-Categorie (Elite- vrouwen / Junior- vrouwen / Nwl.- meisjes), met mijn clubgenoten van WTC de Amstel (Amstelveen) voor een ploegentijdrit over 40 km., door de Groningse polders.
Je mag met 4 rensters starten, en je moet vervolgens in ieder geval met 3 rensters finishen!
Wij startten met drieën. Ik reed samen met 2 sterke clubgenotes Njisk Nauta en Maxime Groenewegen uit Amsterdam.

We wilden zeker de 5e plek van vorig jaar verbeteren, en gingen voor een podiumplaats. Maar het was erg afwachten hoe het zou gaan, aangezien Maxime het afgelopen jaar door verschillende operaties nauwelijks aan nationale wedstrijden mee had kunnen doen, en ik in de afgelopen weken ook geen koersen meer had gereden.
Het liep uiteindelijk als een trein (op een paar kleine schoonheidsfoutjes na), en de 2e plek was voor ons op deze dag dan ook het hoogst haalbare!
Voor mezelf ging het ook goed!

Nederlands kampioen werd RTV de Bollenstreek (Natalie van Gogh, Elise van Hage, Barbara de Ridder en Esther Kortekaas) uit Lisse.
RCMD de Coureur (Sissy van Alebeek, Arenda Grimberg en Yvonne Baltus) uit Vlaardingen hielden we achter ons.

In de B- Categorie (Junioren / Nieuwelingen- jongens), won GRC Jan van Arckel (Gorinchem) voor UWTC de Volharding (Utrecht) en WV Schijndel (Schijndel).
In de A- Categorie (Elite / Neo- mannen) won WV de Jonge Renner (Oosterhout) voor Willebrord Wil Vooruit (Sint-Willebrord) en BRC Kennemerland (Beverwijk).

Het was voor WTC de Amstel de 5e medaille in 7 jaar N.C.K. Tijdrijden voor vrouwen!
2001: -
2002: Zilver (Bosman, Brunen, Linthorst, Koedooder)
2003: Goud (Bosman, Linthorst, Koedooder)
2004: Zilver (Linthorst, Groenewegen, Koedooder)
2005: Brons (Bosman, Linthorst, Groenewegen, Vos)
2006: 5e (Nauta, Vos, Koedooder)
2007: Zilver (Nauta, Groenewegen, Koedooder)


Foto's volgen later....


Uitslag:

1 RTV de Bollenstreek - Lisse 00:56:20.760
Barbara de Ridder
Elise van Hage
Esther Kortekaas
Natalie van Gogh
2 WTC de Amstel - Amstelveen 00:57:52.590
Maxime Groenewegen
Njisk Nauta
Vera Koedooder

3 RCMD de Coureur - Vlaardingen 00:58:15.450
Arenda Grimberg
Sissy van Alebeek
Yvonne Baltus
4 Restore Cycling - Pijnacker 00:58:17.150
Lianne Wagtho
Mieke van der Burg
Mirjam van Dijk
Patricia Ammerlaan
5 AWV de Zwaluwen - Almelo 00:58:37.230
Femke Nijhof
Ingeborg Kreuze
Joukje Braam
Sanne Fictoor
6 NWV Groningen - Groningen 00:59:43.760
Eyelien Bekkering
Judith Visser
Kim van Dijk
Sigrid Kuizenga
7 WV Noord-Westhoek - Hasselt 00:59:46.530
Anna van der Breggen
Eva Heijmans
Jacobien Kanis
Laura van der Kamp
8 Cycle Sport Groningen - Groningen 00:59:54.250
Esther de Vries
Esther van der Zwaan
Karen Werkman
Suzanne van Gelder
9 GRC Jan van Arckel - Gorinchem 00:59:56.590
Charlotte Bakker
Jaccolien Wallaard
Josien van den Heerik
Marieke den Otter
10 WV 't Luchtschip - Maasdriel 00:59:56.820
Kirsten Niessen
Lotte van Hoek
Nancy van der Burg
Sigrid Jochems
11 WV de Jonge Renner - Oosterhout 01:00:04.960
Esther Lommers
Jaike de Graaf
Noortje de Kort
Shanne Braspennincx
12 WV Olympia - Heerenveen 01:00:12.930
Sytske Visser
Janieke Kalsbeek
Josephine Groenveld
Larissa Drysdale
13 ZRTC Theo Middelkamp - Goes 01:00:21.930
Agnieta Francke
Anne Eversdijk
Marlou Eckhardt
Suzan Lavooy
14 CRT Raalte - Raalte 01:00:39.650
Britt Jansen
Lies Wildeman
Loes Markerink
Silke Kogelman
15 WRV de Peddelaars - Hoogeveen 01:00:58.140
Christine Mos
Laura Rollen
Marieke van Nek
Marije Profijt
16 Hoornse Ren en Toerclub - Hoorn 01:01:15.430
Annemiek Oud
Anouk Ligthart
Marit Huisman
Natalie Wilson
17 WV Alcmaria Victrix - Alkmaar 01:01:17.850
Ilona Meiring
Nina Kessler
Roxane Knetemann
Ruth Springer
18 HWV de Tubanters - Hengelo 01:01:18.230
Elke Lenferink
Esther Olthuis
Hanneke Tenniglo
Juliette Wigbold
19 TWC Het Snelle Wiel - Bladel 01:01:20.260
Dorien Janse
Iris Spooren
Janne Brok
Mascha Pijnenborg
20 BRC Kennemerland - Beverwijk 01:02:09.530
Anne de Wildt
Fabienne Al
Lisanne Al
Nina Arendse
21 ZWC D.T.S. - Zaandam 01:02:09.570
Bobby Haighton
Hanneke Lenaerts
Roos van den Bos
Susan Bol
22 RSC de Zuidwesthoek - Bergen op Zoom 01:02:45.680
Christy Verkerk
Esmee Janssen
Manon Klomp
Patricia van Loon
23 RTV Oldenzaalse WCL - Oldenzaal 01:03:01.260
Chantal van den Berg
Marissa Otten
Marte Lenferink
Tamara Eenkhoorn
24 W.V. Meteoor Assen-Roden - Assen 01:05:18.150
Marloes Verschoor
Mieke Kuik
Nelleke Ensing
Paulien Mellema
25 WV Het Stadion - Utrecht 01:06:53.150
Anne Ehlert
Claartje Schouwenaar
Linda Hochstenbach
Susan van Wezel
26 WV De IJsselstreek - Oldebroek 01:07:12.450
Annafleur de Leeuw
Anne van Varik
Tanja Grootkarzijn
Wilma van Engelen