Vera Koedooder-Wielerspektakel van Steenwijk...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Wielerspektakel van Steenwijk...

Default07.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Wielerspektakel van Steenwijk...

Wielerspektakel van Steenwijk...

  • 20060730104038.jpg
  • 20060730205956.jpg
  • 20060730220045.jpg
  • 20060807100542.jpg
Gister het 3e Wielerspektakel van Steenwijk...
Na een 3e plek in 2003 en een 17e plek in 2004 in deze altijd goedbezette wedstrijd, wist ik dat het weer een pittige wedstrijd ging worden, want het is een aardig zwaar rondje met de klinkers en lastige bochten.

Ik twijfelde nog erg om te gaan rijden, aangezien ik de afgelopen week nog totaal niet fit was...Met de (rustige) trainingen liep het niet zo lekker, en heb het deze week (vooral vanaf afgelopen woensdag) heel erg in mijn keel...Waarschijnlijk toch nog niet helemaal 100% hersteld van mijn griep/koorts vlak voor het E.K. Baan 2 weken terug...
Maar ja, had geen koorts ofzo, dus besloot toch maar te rijden en dan zien waar het schip strand...Het ging niet lekker, maar de uitslag viel gelukkig nog mee...
Nu vandaag rustig aan, proberen mijn keel en luchtwegen beter te krijgen, en hopelijk gaat het de komende week weer de betere kant op!

Na ong. 3 ronden zat ik al in een kopgroep van 4 (Mos, v/d Broek, Verstraten en ik)...
Na een tiental ronden daarna werd dat een kopgroep van 10 (Henrion, Mackie, Vos, Rotmensen, Groenveld en Spijkerman sloten bij ons aan).
Vos was later uit de kopgroep weggereden en won na een knappe solo.
In laatste ronde reed Henrion nog weg en werd 2e.
Daarachter een sprint voor de 3e plek, Spijkerman werd in de laatste ronden gelost uit de kopgroep, en werd 10.
Een stuk achter ons werd de sprint van een 2e achtervolgend groepje gewonnen door Beltman, de pelotonsprint daarachter won Groenewold.

Uitslag:
1 Marianne Vos - Babyloniënbroek (DSB Bank)
2 Ludivine Henrion - België (Lotto-Bellisol)
3 Emma Mackie - Australië (Australische selectie)
4 Moniek Rotmensen - Steenbergen (VVHP)
5 Christine Mos - De Wijk (DSB Bank)
6 Irene van de Broek - Utrecht (Therme Scincare)
7 Monique Verstraten - Roosendaal (VVHP)
8 Josephine Groenveld - Folsgare (AA Drink)
9 Vera Koedooder - Bovenkarspel (Buitenpoort-Flexpoint)
10 Bertine Spijkerman - St.Nicolaasga (Therme Scincare)
11 Chantal Beltman - Den Haag (VVHP)
12 Janneke Vos - Amsterdam (Therme Scincare)
13 Arenda Grimberg - Almelo (Odysis)
14 Elisabeth Braam - Warmenhuizen (Therme Scincare)
15 Njisk Nauta - Amsterdam (WTC de Amstel)
16 Marielle Kerste - Harmelen (Merida Ladies)
17 Renate Groenewold - Rolde (DSB Bank)
18 Daniëlle Bekkering - Den Ham (DSB Bank)
19 Marlijn Binnendijk - Zuid-Scharwoude (AA Drink)
20 Andrea Bosman - Eindhoven (@Work Cyclingteam)
21 Sissy van Alebeek - Amsterdam (Odysis)
22 Eyelien Bekkering - Den Ham (DSB Bank)
23 Liesbeth de Vocht - België (Lotto-Bellisol)
24 Sandra Hoekzema - Sneek (Zwaluwen Ladies)
25 Aukje de Koning - Middelie (Therme Scincare)