Vera Koedooder-Vandaag start 4-daagse in Rotterdam...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Vandaag start 4-daagse in Rotterdam...

Default09.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Vandaag start 4-daagse in Rotterdam...

Vandaag start 4-daagse in Rotterdam...

  • 20080114172342.jpg
Vanavond begint de 1e Dames Vierdaagse van Rotterdam.
Naast de reguliere Rabobank 6-daagse voor profs, de Sprint 6-daagse en de -25 UIV Talent Cup, zal er voor het eerst ook meerdere dagen door vrouwen gekoerst gaan worden.
Ik sta aan de start met koppelgenoot Charlotte Becker uit Duitsland.
Kom dus naar 'Ahoy' Rotterdam zou ik zeggen :-) !!
En als je ons niet live kunt aanschouwen in Ahoy, dan is er altijd nog een mogelijkheid om ons te volgen via de Zesdaagse TV (zie onderstaande link)!


Programma Dames 4-daagse:

Donderdag 3 januari
18:00 uur Teamsprint 2 ronden, vliegende start met 2 aanloopronden
18:15 uur Koppelkoers 20 minuten + 10 ronden met 5 klassementssprints (om de 5 minuten + finish)

Zondag 6 januari
11:00 uur Puntenkoers, 40 ronden met 4 klassementssprints (alle vrouwen)
12:15 uur Koppelkoers, 20 minuten + 10 ronden met 5 klassementssprints (om de 5 minuten + finish)
14:10 uur Koppel- afvalkoers, om de 3 ronden 1x afvallen, na afvallen is het hele koppel geëlimineerd.

Maandag 7 januari
18:00 uur Scratch, 20 ronden (alle vrouwen)
19:00 uur Puntenkoers, 30 ronden met 3 klassementssprints (alle vrouwen)
20:20 uur Koppelkoers, 10 minuten + 5 ronden met 3 klassementssprints (om de 5 minuten + finish)

Dinsdag 8 januari
18:55 uur Scratch, 20 ronden (alle vrouwen)
20:25 uur Puntenkoers, 50 ronden met 5 klassementssprints (alle vrouwen)
20:40 uur Huldiging AA DRINK Dames Vierdaagse Rotterdam

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koppels:

1. Adrie Visser (DSB Bank)
Marianne Vos (DSB Bank)

2. Kirsten Wild (AA Drink)
Marlijn Binnendijk (AA Drink)

3. Sissy van Alebeek (Ton van Bemmelen - Odysis)
Regina Bruins (Ton van Bemmelen - Odysis)

4. Roxane Knetemann (VVHP)
Ellen van Dijk (VVHP)

5. Suzanne van Veen (Flexpoint)
Elise van Hage (Flexpoint)

6. Vera Koedooder (Lotto-Belisol)
Charlotte Becker (Equipe Nürnberger Versicherung)


7. Chantal Blaak (AA Drink)
Maxime Groenewegen (AA Drink)

8. Anne Eversdijk (Ton van Bemmelen - Odysis)
Yvonne Baltus (Ton van Bemmelen - Odysis)

9. Lianne Wagtho (Restore Cycling)
Nina Kessler (Rapha Condor)

10. Angela Brodtka (DSB Bank)
Tina Liebig (DSB Bank)

11. Amy Pieters (De Bataaf)
Lotte van Hoek (WV ’t Luchtschip)