Vera Koedooder-Uitslagen 4e & 5e etappe Profile Holland Ladies Tour

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 4e & 5e etappe Profile Holland Ladies Tour

Default07.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 4e & 5e etappe Profile Holland Ladies Tour

Uitslagen 4e & 5e etappe Profile Holland Ladies Tour

Stage 5 - September 6:
Boxtel - Boxtel, 121.5 km.

Uitslag:
1 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint 3.10.56 (38.18km/h)
2 Marit Huisman (Ned) Vrienden Van Het Platteland
3 Petra Dijkman (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
4 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 0.21
5 Ina Teutenberg (Ger) Team Columbia Women
6 Judith Arndt (Ger) Team Columbia Women
7 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
8 Tanja Hennes (Ger) Dura Vermeer / Specialized Mix
9 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland
10 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
11 Jaccolien Wallaard (Ned) Vrienden Van Het Platteland
12 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank
13 Chantal Beltman (Ned) Team Columbia Women
14 Inge Klep (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
15 Bertine Spijkerman (Ned) Restore Cycling Ladies
16 Irene van den Broek (Ned) AA-Drink Cycling Team
17 Marianne Vos (Ned) Team DSB Bank
18 Janneke Kanis (Ned) De Noordwesthoek Mix
19 Marie Lindberg (Swe) Equipe Nürnberger Versicherung
20 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint
21 Annemiek van Vleuten (Ned) Vrienden Van Het Platteland
22 Regina Bruins (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
23 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
24 Alexis Rhodes (Aus) Team Columbia Women
25 Lucinda Brand (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
26 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
27 Arenda Grimberg (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
28 Masha Pijnenborg (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
29 Jennie Stenerhag (Swe) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
30 Suzanne de Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung
31 Anke Wichmann (Ger) Team Columbia Women
32 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Team Flexpoint
33 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
34 Sissy van Alebeek (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
35 Pascale Schnider (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
36 Hilde van Slochteren (Ned) Restore Cycling Ladies
37 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
38 Carla Ryan (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
39 Anne Eversdijk (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
40 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint
41 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
42 Eva Heijmans (Ned) Restore Cycling Ladies
43 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
44 Noortje Tabak (Ned) Team DSB Bank
45 Tina Liebig (Ger) Team DSB Bank
46 Patricia Schwager (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
47 Adrie Visser (Ned) Team DSB Bank
48 Saskia Elemans (Ned) Team Flexpoint
49 Liesbeth Bakker (Ned) Vrienden Van Het Platteland
50 Vera Koedooder (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
60 Linn Torp (Nor) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 0.40
76 Imke Hartogs (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
DNF Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix


4e etappe - September 5:
Dedemsvaart - Hardenberg, 85.2 km.

Uitslag:
1 Ina Teutenberg (Ger) Team Columbia Women 2.00.21 (42.476 km/h)
2 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
3 Suzanne de Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung
4 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank
5 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint
6 Jaccolien Wallaard (Ned) Vrienden Van Het Platteland
7 Tanja Hennes (Ger) Dura Vermeer / Specialized Mix
8 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
9 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
10 Janneke Kanis (Ned) De Noordwesthoek Mix
11 Bertine Spijkerman (Ned) Restore Cycling Ladies
12 Regina Bruins (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
13 Hilde van Slochteren (Ned) Restore Cycling Ladies
14 Marit Huisman (Ned) Vrienden Van Het Platteland
15 Joukje Braam (Ned) People Trust Cycling Team
16 Claudia Witteveen (Ned) Restore Cycling Ladies
17 Eva Heijmans (Ned) Restore Cycling Ladies
18 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint
19 Vera Koedooder (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
20 Annemiek van Vleuten (Ned) Vrienden Van Het Platteland
21 Marianne Vos (Ned) Team DSB Bank
22 Tone Hatteland (Nor) De Noordwesthoek Mix
23 Chantal Beltman (Ned) Team Columbia Women
24 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland
25 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint
26 Irene van den Broek (Ned) AA-Drink Cycling Team
27 An van Rie (Bel) Vrienden Van Het Platteland
28 Anke Wichmann (Ger) Team Columbia Women
29 Marieke van Nek (Ned) People Trust Cycling Team
30 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
31 Judith Arndt (Ger) Team Columbia Women
32 Masha Pijnenborg (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
33 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
34 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
35 Esther Kortekaas (Ned) Restore Cycling Ladies
36 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Team Flexpoint
37 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 0.08
38 Lucinda Brand (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
39 Jennie Stenerhag (Swe) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
40 Linn Torp (Nor) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
41 Judith Helmink (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
42 Inge Klep (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
43 Marie Lindberg (Swe) Equipe Nürnberger Versicherung
44 Olivia Koster (Ned) Team Tubanters
45 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
46 Hielke Elferink (Ned) Team Tubanters
47 Judith Jelsma (Ned) People Trust Cycling Team
48 Gabrielle Rovers (Ned) AA-Drink Cycling Team
49 Noortje Tabak (Ned) Team DSB Bank
50 Liesbeth Bakker (Ned) Vrienden Van Het Platteland
60 Suzanne van As (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
79 Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix