Vera Koedooder-Uitslagen 1e en 2e etappe in Tour Feminin de Bretagne

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 1e en 2e etappe in Tour Feminin de Bretagne

Default01.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 1e en 2e etappe in Tour Feminin de Bretagne

Uitslagen 1e en 2e etappe in Tour Feminin de Bretagne

Tour de Bretagne Féminin 2008

Stage 1 - July 17
Medreac - Pipriac
17/07/2008 / 86 km.
Moyenne : 39,748
WE.2.2 Classement de l' etape 1 eq tps J b rectifié

Uitslag:
1 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank 2.09.40 (39.794 km/h)
2 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen
3 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
4 Catherine Hare (GBr) British National Team
5 Lauren Franges (USA) US National Team
6 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank
7 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
8 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand
9 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
10 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
11 Tone Hatteland (Nor) Norway
12 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93
13 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93
14 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen
15 Jessica Allen (GBr) British National Team
16 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus
17 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
18 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz
19 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz
20 Rosara Joseph (NZl) New Zealand
21 Rebecca Much (USA) US National Team 0.14
22 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus
23 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
24 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
25 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen
26 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
27 Ayako Toyooka (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
28 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope
29 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway
30 Aurore Jeudy (USA) Team Lot & Garonne
31 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
32 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope
33 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin
34 Vanessa Le Meur (Fra) Cotes d'Armor Mixed
35 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz
36 Helen Wyman (GBr) Swift Racing
37 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing
38 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
39 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team
40 Katharine Carroll (USA) US National Team
41 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen
42 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz
43 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team
44 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope
45 Rachel Heal (GBr) British National Team 0.20
46 Emma Pooley (GBr) British National Team
47 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine) 0.24
48 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
49 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz
50 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope
51 Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen
52 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine)
53 Elodie Henriette (Fra) Team Lot & Garonne
54 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93
55 Emma Trott (GBr) British National Team
56 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
57 Aksana Papko (Blr) Belarus
58 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand
59 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 0.48
60 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing 0.56
61 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93
62 Eva Lechner (Ita) Fenixs 1.06
63 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing
64 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine) 1.06
65 Suzie Godart (Lux) Fenixs
66 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank 1.19
67 Carmen McNellis (USA) US National Team
68 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
69 Alison Powers (USA) US National Team
70 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand 1.45
71 Hannah Welter (Ned) Team DSB Bank
72 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing 2.03
73 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand
74 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 3.07
75 Lien Beyen (Bel) Swift Racing 4.20
76 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne
77 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway
78 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 6.45
79 Christina Ruiter (USA) US National Team
80 Olga Budko (Rus) Petrogradetz 15.15
81 Line Foss (Nor) Norway
82 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed
83 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed
84 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93
85 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
86 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
87 Marina Vinnikova (Blr) Belarus
88 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine)
89 Camille Darcel (Fra) Cotes d'Armor Mixed
90 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen
91 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93
92 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank
93 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine)
94 Nathalie Schneitter (Swi) Fenixs
95 Kelly Gambier (Fra) Team Lot & Garonne
96 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed
97 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
98 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed
99 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne
100 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 20.59
101 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
102 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine) 22.00
103 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand
104 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne 26.18
DNF Elise Bazourdy (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stage 2 - July 18: Hillion - Yffiniac
18/07/2008 / 119 km.
Moyenne : 37,758

Uitslag:
1 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 3.09.06 (37.758 km/h)
2 Lauren Franges (USA) US National Team 0.04
3 Alison Powers (USA) US National Team 1.08
4 Catherine Hare (GBr) British National Team 1.14
5 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope
6 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 1.16
7 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen 1.19
8 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
9 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank
10 Eva Lechner (Ita) Fenixs
11 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank
12 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
13 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
14 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz
15 Katharine Carroll (USA) US National Team
16 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin
17 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing
18 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus
19 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
20 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team
21 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93
22 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93
23 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine)
24 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
25 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine)
26 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz
27 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing
28 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope
29 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine)
30 Jessica Allen (GBr) British National Team
31 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
32 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93
33 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope
34 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen
35 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway
36 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
37 Aksana Papko (Blr) Belarus
38 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz
39 Lien Beyen (Bel) Swift Racing
40 Ayako Toyooka (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
41 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand
42 Rosara Joseph (NZl) New Zealand
43 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 1.29
44 Emma Trott (GBr) British National Team 1.32
45 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine)
46 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine)
47 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing 1.36
48 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne
49 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway
50 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen
51 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz
52 Line Foss (Nor) Norway
53 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93
54 Aurore Jeudy (USA) Team Lot & Garonne
55 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
56 Emma Pooley (GBr) British National Team
57 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 1.41
58 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen
59 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne
60 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine) 1.43
61 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand
62 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed 1.19
63 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus 1.47
64 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed
65 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand
66 Olga Budko (Rus) Petrogradetz 1.19
67 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
68 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 2.18
69 Elodie Henriette (Fra) Team Lot & Garonne 1.19
70 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93 2.39
71 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen 1.19
72 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
73 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope
74 Rachel Heal (GBr) British National Team
75 Christina Ruiter (USA) US National Team
76 Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen 4.08
77 Carmen McNellis (USA) US National Team 1.19
78 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed 5.16
79 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team 1.19
80 Marina Vinnikova (Blr) Belarus 5.47
81 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed
82 Nathalie Schneitter (Swi) Fenixs
83 Tone Hatteland (Nor) Norway
84 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand 5.52
85 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
86 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
87 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne
88 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 1.19
89 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing
90 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 8.54
91 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank 14.21
92 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 17.52
93 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
94 Camille Darcel (Fra) Cotes d'Armor Mixed
95 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93 29.47
96 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank 29.52
97 Suzie Godart (Lux) Fenixs
98 Kelly Gambier (Fra) Team Lot & Garonne 29.59
99 Hannah Welter (Ned) Team DSB Bank
100 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz 50.54
101 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
DNF Rebecca Much (USA) US National Team
DNF Vanessa Le Meur (Fra) Cotes d'Armor Mixed
DNF Helen Wyman (GBr) Swift Racing