Vera Koedooder-Uitslagen 1e, 2e & 3e etappe Profile Ladies Tour

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 1e, 2e & 3e etappe Profile Ladies Tour

Default06.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Uitslagen 1e, 2e & 3e etappe Profile Ladies Tour

Uitslagen 1e, 2e & 3e etappe Profile Ladies Tour

3e etappe - September 4:
Leek - Roden, 113.2 km.

Uitslag:
1 Anke Wichmann (Ger) Team Columbia Women 2.57.27 (38,275km/h)
2 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
3 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank 0.05
4 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
5 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
6 Irene van den Broek (Ned) AA-Drink Cycling Team
7 Ina Teutenberg (Ger) Team Columbia Women 1.46
8 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland
9 Jaccolien Wallaard (Ned) Vrienden Van Het Platteland
10 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint
11 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
12 Elke Riedl (Aut) De Noordwesthoek Mix
13 Bertine Spijkerman (Ned) Restore Cycling Ladies
14 Suzanne de Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung
15 Esther Kortekaas (Ned) Restore Cycling Ladies
16 Monique van de Ree (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
17 Janneke Kanis (Ned) De Noordwesthoek Mix
18 Annemiek van Vleuten (Ned) Vrienden Van Het Platteland
19 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
20 Lucinda Brand (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
21 Hilde van Slochteren (Ned) Restore Cycling Ladies
22 Judith Jelsma (Ned) People Trust Cycling Team
23 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
24 Sanne van Reusel (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
25 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
26 Regina Bruins (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
27 Marieke van Nek (Ned) People Trust Cycling Team
28 Lianne Wagtho (Ned) Restore Cycling Ladies
29 Margriet Kloppenburg (Ned) De Noordwesthoek Mix
30 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
31 Inge Klep (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
32 Tanja Hennes (Ger) Dura Vermeer / Specialized Mix
33 Suzanne van As (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
34 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint
35 Anne Eversdijk (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
36 Joukje Braam (Ned) People Trust Cycling Team
37 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Team Flexpoint
38 Marianne Vos (Ned) Team DSB Bank
39 Olivia Koster (Ned) Team Tubanters
40 Vera Koedooder (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
41 Tone Hatteland (Nor) De Noordwesthoek Mix
42 Masha Pijnenborg (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
43 Jennie Stenerhag (Swe) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
44 Ingeborg Kreuze (Ned) People Trust Cycling Team
45 Gabrielle Rovers (Ned) AA-Drink Cycling Team
46 Sissy van Alebeek (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
47 Imke Hartogs (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
48 Femke Nijhof (Ned) People Trust Cycling Team
49 Alexis Rhodes (Aus) Team Columbia Women
50 Chantal Beltman (Ned) Team Columbia Women
75 Linn Torp (Nor) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
83 Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2e etappe - September 3:
Hellendoorn – Hellendoorn Avonturenpark (Tijdrit), 20.5 km.

Uitslag:
1 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 27.47 (44,258 km/h)
2 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Team Flexpoint 0.01
3 Judith Arndt (Ger) Team Columbia Women
4 Regina Bruins (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 0.03
5 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
6 Marianne Vos (Ned) Team DSB Bank 0.06
7 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 0.07
8 Ina Teutenberg (Ger) Team Columbia Women 0.10
9 Pascale Schnider (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team 0.27
10 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint 0.30
11 Carla Ryan (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team 0.33
12 Alexis Rhodes (Aus) Team Columbia Women 0.36
13 Suzanne de Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung 0.44
14 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint 0.47
15 An van Rie (Bel) Vrienden Van Het Platteland 0.54
16 Irene van den Broek (Ned) AA-Drink Cycling Team 0.57
17 Chantal Beltman (Ned) Team Columbia Women 0.59
18 Annemiek van Vleuten (Ned) Vrienden Van Het Platteland 1.01
19 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint 1.07
20 Marie Lindberg (Swe) Equipe Nürnberger Versicherung 1.24
21 Chantal Blaak (Ned) AA-Drink Cycling Team 1.26
22 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint 1.28
23 Vera Koedooder (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 1.35
24 Anke Wichmann (Ger) Team Columbia Women 1.39
25 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team 1.44
26 Saskia Elemans (Ned) Team Flexpoint 1.53
27 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team 1.54
28 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank
29 Lucinda Brand (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 2.02
30 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
31 Marit Huisman (Ned) Vrienden Van Het Platteland 2.16
32 Pippa Handley (GBr) Team Tubanters 2.24
33 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 2.27
34 Jennie Stenerhag (Swe) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix
35 Adrie Visser (Ned) Team DSB Bank 2.31
36 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland 2.40
37 Elke Riedl (Aut) De Noordwesthoek Mix 2.45
38 Tina Liebig (Ger) Team DSB Bank 2.51
39 Bertine Spijkerman (Ned) Restore Cycling Ladies 2.52
40 Linn Torp (Nor) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
41 Joukje Braam (Ned) People Trust Cycling Team 2.56
42 Marieke van Nek (Ned) People Trust Cycling Team 2.57
43 Liesbeth Bakker (Ned) Vrienden Van Het Platteland 2.59
44 Patricia Schwager (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team 3.03
45 Eva Heijmans (Ned) Restore Cycling Ladies 3.06
46 Noortje Tabak (Ned) Team DSB Bank 3.08
47 Marlijn Binnendijk (Ned) AA-Drink Cycling Team 3.15
48 Yvonne Baltus (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 3.15
49 Moniek Tenniglo (Ned) Team Tubanters 3.19
50 Tanja Hennes (Ger) Dura Vermeer / Specialized Mix 3.22
51 Jaccolien Wallaard (Ned) Vrienden Van Het Platteland 3.23
52 Petra Dijkman (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix 3.33
53 Esther Kortekaas (Ned) Restore Cycling Ladies 3.37
54 Regina Schleicher (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 3.40
55 Judith Helmink (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 3.44
56 Anne Eversdijk (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 3.45
57 Imke Hartogs (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 3.49
58 Elke Lenferink (Ned) Team Tubanters 3.57
59 Inge Klep (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix 3.58
60 Arenda Grimberg (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
61 Femke Nijhof (Ned) People Trust Cycling Team 3.59
62 Masha Pijnenborg (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
63 Isabelle Söderberg (Swe) De Noordwesthoek Mix 4.00
64 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix 4.03
65 Gabrielle Rovers (Ned) AA-Drink Cycling Team 4.08
66 Ingeborg Kreuze (Ned) People Trust Cycling Team 4.12
67 Monique van de Ree (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 4.14
68 Olivia Koster (Ned) Team Tubanters 4.18
69 Sanne van Reusel (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix 4.22
70 Suzanne van As (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 4.32
71 Suzan Simons (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 4.33
72 Tone Hatteland (Nor) De Noordwesthoek Mix 4.38
73 Claudia Witteveen (Ned) Restore Cycling Ladies 4.44
74 Hilde van Slochteren (Ned) Restore Cycling Ladies
75 Lianne Wagtho (Ned) Restore Cycling Ladies 4.45
76 Hielke Elferink (Ned) Team Tubanters 4.54
77 Janneke Kanis (Ned) De Noordwesthoek Mix 4.58
78 Juliette Wigbold (Ned) People Trust Cycling Team 5.04
79 Sissy van Alebeek (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 5.10
80 Patricia van Loon (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 5.27
81 Angela van der Velde (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 5.35
82 Daniella Moonen (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson Mix 5.37
83 Judith Jelsma (Ned) People Trust Cycling Team 5.52
84 Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 6.12
85 Berdienke Paus (Ned) Team Tubanters
86 Margriet Kloppenburg (Ned) De Noordwesthoek Mix 7.09

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1e etappe - September 2:
Hellendoorn – Hellendoorn Avonturenpark, 109.5 km.

Uitslag:
1 Ina Teutenberg (Ger) Team Columbia Women 02:38:48
2 Kirsten Wild (Ned) A A - Drink Cycling Team
3 Marianne Vos (Ned) Team DSB Bank
4 Suzanne de Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung
5 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint
6 Martine Bras (Ned) Vrienden van het Platteland
7 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Team Flexpoint
8 Judith Arndt (Ger) Team Columbia Women
9 Chantal Beltman (Ned) Team Columbia Women
10 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint
11 Regina Bruins (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
12 Jaccolien Wallaard (Ned) Vrienden van het Platteland
13 Lucinda Brand (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
14 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
15 Anke Wichmann (Ger) Team Columbia Women
16 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank
17 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson
18 Irene van den Broek (Ned) A A - Drink Cycling Team
19 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
20 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint
21 Tina Liebig (Ger) Team DSB Bank
22 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
23 Carla Ryan (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
24 Noortje Tabak (Ned) Team DSB Bank
25 Annemiek van Vleuten (Ned) Vrienden van het Platteland
26 Tanja Hennes (Ger) Dura Vermeer / Specialized Mix
27 Chantal Blaak (Ned) A A - Drink Cycling Team
28 Isabelle Söderberg (Swe) De Noordwesthoek Mix
29 Alexis Rhodes (Aus) Team Columbia Women
30 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
31 Inge Klep (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson
32 An van Rie (Bel) Vrienden van het Platteland
33 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
34 Saskia Elemans (Ned) Team Flexpoint
35 Patricia Schwager (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
36 Arenda Grimberg (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
37 Marit Huisman (Ned) Vrienden van het Platteland
38 Jennie Stenerhag (Swe) Red Sun Ladies Team/Alriksson
39 Esther Kortekaas (Ned) Restore Cycling Ladies
40 Anne Eversdijk (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
41 Hilde van Slochteren (Ned) Restore Cycling Ladies
42 Vera Koedooder (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
43 Masha Pijnenborg (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
44 Adrie Visser (Ned) Team DSB Bank
45 Olivia Koster (Ned) Team Tubanters
46 Monique van de Ree (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
47 Petra Dijkman (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson
48 Joukje Braam (Ned) People Trust Cycling Team
49 Pascale Schnider (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
50 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
51 Marie Lindberg (Swe) Equipe Nürnberger Versicherung
52 Janneke Kanis (Ned) De Noordwesthoek Mix
53 Bertine Spijkerman (Ned) Restore Cycling Ladies
54 Hielke Elferink (Ned) Team Tubanters 0.18
55 Liesbeth Bakker (Ned) Vrienden van het Platteland 0.22
56 Sissy van Alebeek (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
57 Pippa Handley (GBr) Team Tubanters
58 Claudia Witteveen (Ned) Restore Cycling Ladies
59 Eva Heijmans (Ned) Restore Cycling Ladies
60 Regina Schleicher (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
61 Gabrielle Rovers (Ned) A A - Drink Cycling Team
62 Imke Hartogs (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
63 Tone Hatteland (Nor) De Noordwesthoek Mix
64 Marlijn Binnendijk (Ned) A A - Drink Cycling Team
65 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
66 Judith Helmink (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis
67 Suzanne van As (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix
68 Margriet Kloppenburg (Ned) De Noordwesthoek Mix 0.28
69 Elke Riedl (Aut) De Noordwesthoek Mix 0.30
70 Lianne Wagtho (Ned) Restore Cycling Ladies
71 Sanne van Reusel (Bel) Red Sun Ladies Team/Alriksson 0.33
72 Marieke van Nek (Ned) People Trust Cycling Team 0.35
73 Elke Lenferink (Ned) Team Tubanters
74 Moniek Tenniglo (Ned) Team Tubanters
75 Angela van Der Velde (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
76 Berdienke Paus (Ned) Team Tubanters
77 Daniella Moonen (Ned) Red Sun Ladies Team/Alriksson
78 Ingeborg Kreuze (Ned) People Trust Cycling Team
79 Yvonne Baltus (Ned) Ton van Bemmelen Sports/Odysis 1.01
80 Linn Torp (Nor) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 4.45
81 Femke Nijhof (Ned) People Trust Cycling Team
82 Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel/Lotto Mix 5.21
83 Juliette Wigbold (Ned) People Trust Cycling Team 7.53
84 Judith Jelsma (Ned) People Trust Cycling Team 13.37
85 Suzan Simons (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix 14.07
86 Patricia van Loon (Ned) Dura Vermeer / Specialized Mix
DNF Rochelle Gilmore (Aus) De Noordwesthoek Mix