Vera Koedooder-Tweede plaats in Profronde van Surhuisterveen

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Tweede plaats in Profronde van Surhuisterveen

Default11.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Tweede plaats in Profronde van Surhuisterveen

Tweede plaats in Profronde van Surhuisterveen

  • 20080806143605.jpg
  • 20080806143714.jpg
  • 20080806143743.jpg
  • 20080806143952.jpg
  • 20080806144026.jpg
  • 20080806144056.jpg
  • 20080806144107.jpg
  • 20080806144128.jpg
  • 20080806144226.jpg
  • 20080806144349.jpg
  • 20080806144457.jpg
  • 20080806144506.jpg
  • 20080806144603.jpg
  • 20080806144643.jpg
Na winst in Chaam vorige week, mocht ik voor deze week weer een podiumplek erbij schrijven.
Op het vrij lastige rondje in Surhuisterveen, waarover we 60 km. moesten afleggen, demarreerde ik na een aantal ronden,wat meteen een kopgroep opleverde van 7 rensters.
Ik kreeg eerst Kirsten Wild mee, en binnen 2 ronden waren er nog 5 rensters bij ons aangesloten. Hilde van Slochteren moest onze kopgroep al snel laten gaan, waardoor we nog met 6 overbleven.
Met nog ongeveer 40 km. te gaan reed Wild weg, en liet ik de achtervolging over aan de anderen. Deze konden of wilden niet, waarna ik het zelf een aantal keren heb geprobeerd.
Maar eigenlijk was het gaatje toen toen al te groot en besloot ik me maar met de 2e plek bezig te houden.
Dit lukte, want op 2,5 ronde voor het einde wist ik weg te rijden uit ons groepje en de 2e plek met genoeg voorsprong veilig te stellen.
Wild solleerde knap naar de winst, Moniek Rotmensen won achter mij de sprint voor de 3e plaats.
Later op de dag won bij de profs de Duitser Erik Zabel, voor de Oostenrijker Bernhard Kohl en de Fries Pieter Weening.

Uitslag:

1. WILD Kirsten - AA CYCLING TEAM
2. KOEDOODER Vera - LOTTO BELISOL
3. ROTMENSEN Moniek - TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
4. BRAAM Joukje - AWV DE ZWALUWEN
5. SNIJDER Adriëne - TEAM FLEXPOINT
6. GROENVELD Josephine - DSB BANK
7. BOSMAN Andrea - DSB BANK
8. ENSING Janneke
9. VAN ALEBEEK Sissy - TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
10. BEKKERING Daniëlle - DSB BANK
11. KANIS Janneke - WV DE NOORD-WESTHOEK
12. HOEKZEMA Sandra - SWABO LADIES
13. HEIJMANS Eva - RESTORE CYCLING
14. WITTEVEEN Claudia - MERIDA
15. BRAAM Elisabeth - TEAM FLEXPOINT
16. BOSKAMP Joan - NWVG
17. KREUZE Ingeborg - AWV DE ZWALUWEN
18. BROEKEMA Erika - NWVG
19. VAN STEENIS Samantha - MERIDA
20. VAN SLOCHTEREN Hilde - RESTORE CYCLING