Vera Koedooder-Tweede en pelotonfinish in Bochum / Duitsland...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Tweede en pelotonfinish in Bochum / Duitsland...

Default10.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Tweede en pelotonfinish in Bochum / Duitsland...

Tweede en pelotonfinish in Bochum / Duitsland...

  • 20060818133216.jpg
  • 20060818133242.jpg
  • 20060818133251.jpg
  • 20060818133300.jpg
  • 20060818133318.jpg
  • 20060818133330.jpg
  • 20060818133356.jpg
  • 20060818133406.jpg
  • 20060818133422.jpg
  • 20060818133433.jpg
  • 20060818133439.jpg
  • 20060818133555.jpg
  • 20060818133616.jpg
Gister (zaterdag) en vandaag (zondag) stonden er 2 wedstrijden in Bochum op het programma.
Het was namelijk het 9e Sparkassen Giro weekend.
Een criterium op een rondje van ong. 3,5 km. over 50 km., en een omloop (Sparkassen Giro / USB-Preis - UCI 1.9.1) op een ronde van 14,5 km. over totaal 74 km.

In het criterium (was een rondje met een klein bultje en wat vals plat omhoog en omlaag) ging het eindelijk weer eens goed, en ik lijk weer een beetje op de goede weg te zitten nadat ik een tijdje niet helemaal fit was door een virus en keelproblemen.
Er stond een groot internationaal startveld aan het vertrek met veel rensters die deze wedstrijd als opwarmer gebruikten voor de Sparkassen Giro UCI- wedstrijd op zondag.
Helaas was het erg slecht, regenachtig en fris weer, wat het er niet al te makkelijk op maakte.

In ronde 1 reed ik meteen weg, maar werd in de 2e ronde teruggepakt...
Daarna probeerde ik het nog heel veel keer maar lukte het nog niet om weg te komen.
Toen reed ik op een vervelend moment lek! Nadat ik van wiel had gewisseld sloot ik weer aan bij het peloton en toen ik na een paar km. weer van voren zat demareerde ik weer, waar deze keer maar 4 rensters een antwoord op hadden. We hadden flink het tempo erin zitten en reden snel een grote voorsprong bij elkaar op het peloton. Nadat een Italiaanse (Emanuele Azzini van het Italiaanse team Nobili) weg viel door een lekke band bleven we nog met 4 over in de finale. Ik voelde me sterk, maar had de sprint verkeerd aangepakt door als 4e door de laatste bocht te gaan...Was iets te laat met aanzetten toen er gesprint ging worden...Kwam nog wel goed opzetten en ging er nog 2 voorbij maar de finish kwam toch al vrij snel en was te laat...Iris Slappendel won knap de wedstrijd.
Ik werd dus 2e, v/d Broek (Therme) en Lutz (Nurnberger) werden 3e en 4e.


Uitslag:
Platz: Name: Vorname: Verein/Team: Details:
1 Slappendel Iris (Ned.) - Vrienden Van Het Platteland - 50 km. in 1.09 uur
2 Koedooder Vera (Ned.) - Buitenpoort-Flexpoint Team
3 Van Den Broek Irene (Ned.) - Therme Skin Care
4 Lutz Eva (Dui.) - Equipe Nürnberger Versicherung
5 Azzini Emanuela (Ita.) - Nobili Rubinetterie Menikini Cogeas
6 Oki Miho (Jap.) - Nobili Rubinetterie Menikini Cogeas
7 Spijkerman Bertine (Ned.) - Therme Skin Care
8 Knietzsch Jane (Dui.) - RC Charlottenburg RG Charlottenburg Berlin
9 Sterckx Kathleen (Bel.) - Merida
10 Kostenko Oxana (Rus.) - Nobili Rubinetterie Menikini Cogeas




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Vanmorgen om 8.35 uur stonden we met 6 rensters van het Buitenpoort-Flexpoint Team aan de start van de omloop 'Sparkassen Giro / USB-Preis' (een UCI 1.9.1 wedstrijd).
Er stonden ongeveer 160 (!) vrouwen aan de start, hiervan wisten er 137 te finishen....
Er reed op dit lastige rondje (met 2 klimmen erin) al snel een kopgroep weg van 9, die tot het einde wegbleven...
Oenone Wood (Nurnberger) won, voor ploeggenote Hennes en Chantal Beltman (VVHP).
Ik finishte in het peloton.


Uitslag:
1 Oenone Wood (Aus) Equipe Nürnberger Versicherung - 74 km. in 1.52.17
2 Tanja Hennes (Ger) Buitenpoort-Flexpoint Team
3 Chantal Beltmann (Ned) Vrienden Van Het Platteland
4 Paulina Brezena (Pol) Polish National Team
5 Daiva Tuslaite (Ltu) Lithuanian National Team
6 Theresa Senff (Ger) AA-Drink Cycling Team
7 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung + 0.08
8 Adrie Visser (Ned) AA-Drink Cycling Team + 0.14
9 Claudia Häusler (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung + 0.39
10 Suzanne De Goede (Ned) AA-Drink Cycling Team + 1.33
11 Ellen van Dijk (Ned) Vrienden Van Het Platteland
12 Angela Brodtka (Ger) AA-Drink Cycling Team
13 Miho Oki (Jpn) Nobili Rubinetterie Menikini Cogeas
14 Kirsten K.C. Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
15 Bertine Spijkermann (Ned) Therme Skin Care
16 An van Rie (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
17 Jane Knietzsch (Ger) RG Berlin Charlottenburg
18 Marien Jöhrend (Ger) Toyota Motor Company
19 Carol. van Peteghem (Bel) Therme Skin Care
20 Liesbet De Vocht (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
29 Suzanne van Veen (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team
46 Sandra Rombouts (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team
60 Mirjam Melchers-van Poppel (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team
72 Vera Koedooder (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team
87 Madeleine Sandig (Ger) Buitenpoort-Flexpoint Team