Vera Koedooder-Trainingskamp en wedstrijden in Italië...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Trainingskamp en wedstrijden in Italië...

Default02.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Trainingskamp en wedstrijden in Italië...

Trainingskamp en wedstrijden in Italië...

  • 20080409093858.jpg
  • 20080409093906.jpg
Vandaag ben ik na 2 weken weer teruggekomen uit Italië, waar ik in lekker weer heb getraind en 2 wedstrijden heb gereden.
Van 18 t/m 23 maart verbleef ik met de Nationale Topsportgroep (15 rensters en begeleiding) in Toscane waar we in goed weer getraind hebben.
Op 23 maart verplaatsten we toen naar het noorden van Italië (Cuveglio / Cittiglio), waar ik me heb aangesloten bij mijn team Lotto-Belisol.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24 maart stond toen een Wereldbeker wedstrijd op het programma, de Trofeo Alfredo Binda.
Deze wedstrijd reed ik samen met Sofie Goor, Lieselot Decroix, Grace Verbeke, Catherine Delfosse en Emma Silversides.
Het parcours met start en finish in Cittiglio lag in de omgeving van het Lago Maggiore en was zeer selectief. De 6 km. lange klim bleek al vroeg een scherprechter en het peloton dunde snel uit. Ik begon niet goed gepositioneerd aan de eerste lange klim en kwam in een van de vele overgebleven groepjes terecht. Na ong. 45 km. moesten wij toen de koers helaas al verlaten. Sofie werd 19e en ook Lieselot en Grace reden de wedstrijd uit.
De koers werd gewonnen door de Britse Emma Pooley, die solo arriveerde.
Het zegt wel genoeg dat er maar een 90 rensters hebben uitgereden, van de 180 mensen die gestart waren!!

Uitslag:
1 Emma Pooley (GBr) Team Specialized Designs For Women 3.11.12 (37.65 km/h)
2 Suzanne De Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung 1.07
3 Diana Ziliute (Ltu) Safi - Pasta Zara Manhattan
4 Miho Oki (Jpn) Menikini - Selle Italia
5 Oenone Wood (Aus) Team High Road Women
6 Julia Martisova (Rus) Gauss RDZ Ormu
7 Emma Johansson (Swe) AA-Drink Cycling Team
8 Marta Bastianelli (Ita) Safi - Pasta Zara Manhattan
9 Lorian Graham (Aus) Vrienden Van Het Platteland
10 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
11 Nicole Brändli (Swi) Bigla Cycling Team
12 Joanne Kiesanowski (NZl) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
13 Jolanta Polikeviciute (Ltu) USC Chirio Forno d'Asolo
14 Noemi Cantele (Ita) Bigla Cycling Team
15 Regina Bruins (Ned) Dutch National Team
16 Alison Powers (USA) US National team
17 Edita Pucinskaite (Ltu) Equipe Nürnberger Versicherung
18 Priska Doppmann (Swi) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
19 Sofie Goor (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
20 Nicole Cooke (GBr) Team Halfords Bikehut
21 Kristin Armstrong (USA) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
22 Mirjam Melchers-Van Poppel (Ned) Team Flexpoint
23 An Van Rie (Bel) Vrienden Van Het Platteland
24 Judith Arndt (Ger) Team High Road Women 1.12
25 Anita Valen De Vries (Nor) Team Flexpoint 1.38
26 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
27 Oxana Kozonchuk (Rus) Menikini - Selle Italia
28 Tatiana Guderzo (Ita) Gauss RDZ Ormu
29 Elodie Touffet (Fra) Gauss RDZ Ormu
30 Chantal Beltman (Ned) Team High Road Women
31 Dorte Lohse Rasmussen (Den) Team Cmax Dila
32 Irene Van Den Broek (Ned) AA-Drink Cycling Team
33 Grace Verbeke (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
34 Fabiana Luperini (Ita) Menikini - Selle Italia
35 Alessandra d'Ettorre (Ita) Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line 2.14
36 Sarah Düster (Ger) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
37 Grete Treier (Est) Gauss RDZ Ormu 2.19
38 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland
39 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank
40 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
51 Lieselot Decroix (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
86 Angela Brodtka (Ger) Team DSB Bank 8.58
DNF Catherine Delfosse (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Vera Koedooder (Ned) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Emma Silversides (GBr) Lotto-Belisol Ladiesteam

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na de wedstrijd op maandag, zijn we dinsdag op het W.K. parcours wezen kijken en reden we daarna weer terug naar Toscane voor nog een aantal trainingsdagen en een klassieker in het laatste weekend. De GP Costa Etrusca in Santa Luce.
Er werd een wedstrijd op zaterdag verreden en op de zondag.
Ik startte zondag (met 7 andere ploeggenoten) op wederom een erg lastig parcours met veel klimwerk.
Het ging iets beter dan in de Wereldbeker. In het eerste uur van de koers heb ik veel op kop en voorin gereden, vanaf de start al een lange afdaling naar beneden.
Eigenlijk wat teveel kruit verschoten, blijkt achteraf.
Want ook hier lukte het helaas niet om de koers uit te rijden.
Maar je kon de koers eigenlijk al moeilijk uitrijden, want als je in de Wereldbeker, of de GP Etrusca meer dan een paar minuten achter het peloton reed, werd je al uit koers gehaald.
Meestal is dit anders, maar vanwege het doorgaande verkeer, werd dit hier zo gedaan.
Ik heb met Lien, Annelies, Emma en Elise de finish bekeken, en daar zagen we Grace een hele mooie top-10 plaats in de wacht slepen. Erg knap!
Ook onze klimsters Sofie (40e) en Lieselot (23e) wisten goed uit te rijden.
Uiteindelijk finishten ongeveer maar een 65-tal rensters van de 160 rensters die gestart zijn!!

Uitslag:
1 Noemi Cantele (Ita) Bigla Cycling Team 109 km. in 2.43.15 (39,694 km/h)
2 Regina Bruins (Ned) Dutch National Team 0.03
3 Judith Arndt (Ger) Team High Road Women
4 Fabiana Luperini (Ita) Menikini - Selle Italia 0.08
5 Nicole Brändli (Swi) Bigla Cycling Team
6 Kristin Armstrong (USA) Cervelo Lifeforce Pro Cyc.
7 Dorte Rasmussen (Den) Team Cmax Dila
8 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
9 Julia Martisova (Rus) Gauss Rdz Ormu
10 Grace Verbeke (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam 1.12
11 Alison Powers (USA) USA National Team 1.20
12 Andrea Bosman (Ned) Dutch National Team 1.45
13 Andrea Graus (Aut) Bigla Cycling Team
14 Daiva Tuslaite (Ltu) S.C. Michela Fanini Record
15 Karin Aune (Swe) Team Uniqa
16 Jolanta Polikeviciute (Ltu) USC Chirio Forno D'asolo
17 Erika Viliunaite (Ltu) Team System Data
18 Silvia Parietti (Ita) Gauss Rdz Ormu
19 Edita Pucinskaite (Ltu) Equipe Nürnberger Versicherung
20 Zulfiya Zabirova (Kaz) Bigla Cycling Team
21 Martine Bras (Ned) Dutch National Team
22 Loes Gunnewijk (Ned) Dutch National Team
21 Lieselot Decroix (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
22 Tereza Hurikova (Cze) USC Chirio Forno D'asolo
25 Kirsten Wild (Ned) Dutch National Team
26 Susanne Ljungskog (Swe) Menikini - Selle Italia
27 Oenone Wood (Aus) Team High Road Women
28 Madeleine Sandig (Ger) Team High Road Women
29 Irene Van den Broek (Ned) Dutch National Team
30 Tatiana Antoshina (Rus) Fenixs Mista
40 Sofie Goor (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Lien Lanssens (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Vera Koedooder (Ned) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Annelies van Doorslaer (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Emma Mackie (Aus) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Elise Depoorter (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Buiten het feit dat de 2 eerste internationale koersen van het seizoen niet succesvol verliepen voor mij, heb ik wel 2 weken goed kunnen trainen in super omstandigheden!
Hopelijk pluk ik hier de komende maanden de vruchten van.

Meer info over de WB Trofeo Alfredo Binda en de GP Etrusca vind je in de links hieronder.

Later meer.....