Vera Koedooder-Ster Zeeuwsche Eilanden....

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Ster Zeeuwsche Eilanden....

Default14.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Ster Zeeuwsche Eilanden....

Ster Zeeuwsche Eilanden....

Later meer + foto's en uitslagen....


Uitslag:
1e etappe / Tijdrit 7,2 km. Vlissingen

Klas: Naam: Deelnr: Ploeg: T i j d: Verschil: Km/u:
1 Vos, Marianne 72 DSB 9:22.61 46.071
2 Melchers, Mirjam 116 TFP 9:25.80 3.19 45.811
3 Bruins, Regina 83 TVB 9:27.49 4.88 45.675
4 Wild, Kirsten 1 AAD 9:31.43 8.82 45.360
5 Bates, Katherine 150 TMP 9:32.79 10.18 45.252
6 Markerink, Loes 115 TFP 9:34.93 12.32 45.084
7 de Goede, Suzanne 148 TMP 9:37.73 15.12 44.865
8 Slappendel, Iris 117 TFP 9:38.49 15.88 44.806
9 van Rie, An 3 AAD 9:38.53 15.92 44.803
10 Teutenberg, Ina-Yoko 147 TMP 9:38.65 16.04 44.794
11 Gunnewijk, Loes 113 TFP 9:40.35 17.74 44.663
12 Beltman, Chantal 146 TMP 9:41.00 18.39 44.613
13 Bosman, Andrea 65 DSB 9:44.23 21.62 44.366
14 Visser, Adrie 68 DSB 9:44.78 22.17 44.324
15 v.d. Broek, Irene 4 AAD 9:46.32 23.71 44.208
16 Verbeke, Grace 110 LBL 9:48.64 26.03 44.034
17 Huisman, Marit 131 NED 9:50.24 27.63 43.914
18 Koedooder, Vera 70 DSB 9:51.25 28.64 43.839
19 van Hage, Elise 129 NED 9:51.48 28.87 43.822
20 Brulee, Latoya 5 AAD 9:52.17 29.56 43.771
21 Bekkering, Daniëlle 71 DSB 9:52.27 29.66 43.764
26 van Rijen, Linda 66 DSB 9:58.30 35.69 43.323
54 van Essen, Sharon 67 DSB 10:15.97 53.36 42.080
106 Bekkering, Eyelien 69 DSB 10:49.02 1:26.41 39.937

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag:
2e etappe over 136,4 km. / Middelburg - Vlissingen

Klas: Deelnemer: Ploeg: Tijd: Verschil:
1 72 Vos, Marianne Team DSB-Bank * 3:21:27
2 1 Wild, Kirsten AA-Drink Cycling Team * z.t.
3 148 de Goede, Suzanne T-Mobile Team * z.t.
4 109 de Vocht, Liesbet Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
5 150 Bates, Katherine T-Mobile Team z.t.
6 108 Bras, Martine Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
7 154 Hennes, Tanja Bigla Cycling Team z.t.
8 118 van Veen, Suzanne Team Flexpoint z.t.
9 129 van Hage, Elise Nederland junioren-sel z.t.
10 65 Bosman, Andrea Team DSB-Bank z.t.
11 157 Kuhn, Bettina Bigla Cycling Team z.t.
12 3 van Rie, An AA-Drink Cycling Team z.t.
13 130 Eversdijk, Anne Nederland junioren-sel z.t.
14 35 van de Ree, Monique Vrienden vh Platteland z.t.
15 110 Verbeke, Grace Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
16 115 Markerink, Loes Team Flexpoint z.t.
17 100 van Slochteren, Hilde Therme Skin Care z.t.
18 83 Bruins, Regina Ton van Bemmelen/Odysis z.t.
19 111 Delfosse, Catherine Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
20 121 Witteveen, Claudia Merida Ladies-WV Eemland z.t.
52 70 Koedooder, Vera Team DSB-Bank z.t.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag:
3e Etappe over 138,7 km. / Kamperland - Renesse

Klas: Deelnemer: Ploeg: Tijd: Verschil:
1 147 Teutenberg, Ina-Yoko T-Mobile Team * 3:30:05
2 113 Gunnewijk, Loes Team Flexpoint * z.t.
3 115 Markerink, Loes Team Flexpoint * z.t.
4 1 Wild, Kirsten AA-Drink Cycling Team z.t.
5 34 Valen de Vries, Anita Vrienden vh Platteland z.t.
6 108 Bras, Martine Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
7 116 Melchers, Mirjam Team Flexpoint z.t.
8 72 Vos, Marianne Team DSB-Bank z.t.
9 129 van Hage, Elise Nederland junioren-sel z.t.
10 65 Bosman, Andrea Team DSB-Bank z.t.
11 148 de Goede, Suzanne T-Mobile Team z.t.
12 83 Bruins, Regina Ton van Bemmelen/Odysis z.t.
13 146 Beltman, Chantal T-Mobile Team z.t.
14 110 Verbeke, Grace Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
15 3 van Rie, An AA-Drink Cycling Team z.t.
16 4 v.d. Broek, Irene AA-Drink Cycling Team z.t.
17 39 Wallaard, Jaccolien Vrienden vh Platteland z.t.
18 85 van Alebeek, Sissy Ton van Bemmelen/Odysis z.t.
19 109 de Vocht, Liesbet Lotto-Belisol Ladiesteam 3:30:14 0:09
20 35 van de Ree, Monique Vrienden vh Platteland 3:30:19 0:14
21 117 Slappendel, Iris Team Flexpoint z.t.
22 153 Zabirova, Zulfiya Bigla Cycling Team z.t.
23 145 Villumsen, Linda T-Mobile Team z.t.
24 33 van Dijk, Ellen Vrienden vh Platteland z.t.
25 82 Grimberg, Arenda Ton van Bemmelen/Odysis 3:41:59 11:54
38 70 Koedooder, Vera Team DSB-Bank z.t.


Eindklassering Algemeen Individueel klassement:

Klas: Naam: Deelnr: Ploeg: Tijd: Verschil:
1 Vos, Marianne 72 Team DSB-Bank 7:00:35
2 Wild, Kirsten 1 AA-Drink Cycling Team 7:00:50 0:15
3 Melchers, Mirjam 116 Team Flexpoint 7:00:55 0:20
4 Bruins, Regina 83 Ton van Bemmelen/Odysis 7:00:58 0:23
5 Teutenberg, Ina-Yoko 147 T-Mobile Team 7:01:00 0:25
6 Markerink, Loes 115 Team Flexpoint 7:01:01 0:26
7 Gunnewijk, Loes 113 Team Flexpoint 7:01:03 0:28
8 de Goede, Suzanne 148 T-Mobile Team z.t.
9 van Rie, An 3 AA-Drink Cycling Team 7:01:10 0:35
10 Beltman, Chantal 146 T-Mobile Team 7:01:13 0:38
11 Bosman, Andrea 65 Team DSB-Bank 7:01:16 0:41
12 v.d. Broek, Irene 4 AA-Drink Cycling Team 7:01:18 0:43
13 Verbeke, Grace 110 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:20 0:45
14 van Hage, Elise 129 Nederland junioren-sel 7:01:23 0:48
15 Wallaard, Jaccolien 39 Vrienden vh Platteland 7:01:40 1:05
16 Bras, Martine 108 Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
17 de Vocht, Liesbet 109 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:41 1:06
18 van Alebeek, Sissy 85 Ton van Bemmelen/Odysis 7:01:45 1:10
19 Villumsen, Linda 145 T-Mobile Team z.t.
20 Zabirova, Zulfiya 153 Bigla Cycling Team 7:01:46 1:11
21 van de Ree, Monique 35 Vrienden vh Platteland 7:02:00 1:25
22 van Dijk, Ellen 33 Vrienden vh Platteland 7:02:02 1:27
23 Slappendel, Iris 117 Team Flexpoint 7:02:24 1:49
24 Valen de Vries, Anita 34 Vrienden vh Platteland 7:02:26 1:51
25 Koedooder, Vera 70 Team DSB-Bank 7:13:17 12:42

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Topcompetitie - Individueel puntenklassement na de 4e wedstrijd

Kls: Land: UCInr: Deelnemer: Wedstrijd-> -1- -2- -3- -4- Totaal
1 NED19870513 ~Vos, Marianne 100 100 80 100 380
2 NED19821015 Wild, Kirsten 50 32 50 80 212
3 NED19861007 ~Bruins, Regina 22 80 36 60 198
4 NED19851214 ~Markerink, Loes 70 70 40 180
5 NED19780517 Bras, Martine 60 20 60 15 155
6 NED19840416 de Goede, Suzanne 100 32 132
7 GER19741028 Teutenberg, Ina-Yoko 80 50 130
8 BEL19790105 De Vocht, Liesbeth 36 36 20 14 106
9 NED19870211 ~van Dijk, Ellen 14 70 9 93
10 GBR19881218 ~Armitstead, Elisabeth 12 50 30 92
11 NED19750926 Melchers, Mirjam 70 70
12 NED19801127 Gunnewijk, Loes 28 36 64
13 NED19870401 ~Knetemann, Roxane 60 60
14 NED19880302 ~van de Ree, Monique 15 32 10 57
15 NED19760208 van Alebeek, Sissy 3 30 8 13 54
16 NED19780310 Grimberg, Arenda 28 24 52
17 GER19710630 Hennes, Tanja 11 40 51
18 NED19720714 Mos, Christine 30 6 13 49
19 NED19790806 Bosman, Andrea 20 26 46
20 DEN19880603 ~Schmidt, Trine 40 40
24 BEL19840123 Henrion, Ludivine 9 28 37
29 NED19831031 Koedooder, Vera 24 6 30
32 NED19890103 ~Huisman, Marit 13 16 29
62 NED19881027 ~van Paassen, Sanne 4 4
65 NED19761225 Bekkering, Daniëlle 3 3


Stand Punten per ploeg na de 4e wedstrijd:

Kls: Ploeg: Wedstrijd-> -1- -2- -3- -4- Totaal
1 Team DSB-Bank DSB 20 16 20 10 66
2 Ton van Bemmelen/Odysis TVB 12 20 18 9 59
3 AA-Drink Cycling Team AAD 14 18 10 16 58
4 Lotto-Belisol Ladiesteam LBL 18 10 14 14 56
5 Team Flexpoint TFP 16 9 8 20 53
6 Vrienden vh Platteland VVP 7 14 12 12 45
7 Global Racing Team GRT 9 12 9 7 37
8 Nederland junioren-sel. NED 8 16 6 30
9 T-Mobile Team TMP 10 18 28
10 Therme Skin Care TSC 4 7 7 8 26


Wedstrijden:
1 = 42e RONDE VAN GELDERLAND - VROUWEN
2 = 24e OMLOOP VAN BORSELE VROUWEN
3 = Omloop Humsterland
4 = 3e RaboSter Zeeuwsche Eilanden