Vera Koedooder-Spektakel van Steenwijk en Sparkassen Giro...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Spektakel van Steenwijk en Sparkassen Giro...

Default06.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Spektakel van Steenwijk en Sparkassen Giro...

Spektakel van Steenwijk en Sparkassen Giro...

Er zit weer een weekend koers op.
De locaties waren ditmaal Steenwijk (criterium) en Bochum (UCI 1.1 wedstrijd), met een overnachting in het Duitse Dortmund.
Het leverde helaas geen podiumplek voor mij en de ploeg op.
Zaterdag reed ik op het lastige parcours van Steenwijk een aanvallende koers, en zat ook af en toe weg met een kopgroep.
Maar het hield allemaal geen stand en het mocht uiteindelijk niet resulteren in een goede uitslag.
Ook een aantal ploegmaten deden er alles aan om het peloton te ontvluchten, maar dat mocht ook niet lukken. Daarbij kwam Lien Lanssens door een andere renster hard ten val, waardoor ze de strijd gedwongen moest staken.
Het werd uiteindelijk een massasprint, waarbij ik ik de laatste ronde op een cruciaal moment ingesloten kwam te zitten en niet meer mee kon doen in de sprint voor het podium. Arenda Grimberg (Ton van Bemmelen-Odysis) won met ruim verschil, voor van Gogh (Swabo) en Rotmensen (Ton van Bemmelen-Odysis).

In het Duitse Bochum, waar we een lastige ronde over 14,6 km., 6 keer voor de wielen kregen, werd het eveneens een massasprint. Ik heb nog een aantal kilometers vooruit gezeten met een groepje. Evenals mijn ploeggenoot Grace Verbeke, welke in een serieuze kopgroep weg leek te blijven. Maar in de nerveuze en snelle finale, over een brede weg heuvelaf, werd het weer snel dichtgereden en liet de Nürnberg- trein niks meer aan het toeval over en piloteerde hun sprintster Suzanne de Goede naar de winst.
De Australische sprintster Rochelle Gilmore werd 2e, voor Loes Markerink.
Ploegmaatje Grace Verbeke werd knap 9e.
De rest nam geen risico's en bolden uit in het peloton.
Volgende keer beter!


Uitslag:
Rnk. Coureur Ploeg Tijd
1. GRIMBERG Arenda TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
2. VAN GOGH Natalie SWABO LADIES
3. ROTMENSEN Moniek TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
4. MAC KIE Emma (Australië) LOTTO-BELISOL
5. HOEKZEMA Sandra SWABO LADIES
6. BEKKERING Daniëlle NWVG
7. BRAAM Joukje AWV DE ZWALUWEN
8. GROENEWEGEN Maxime AA CYCLING TEAM
9. BRAND Lucinda RSC DE ZUIDWESTHOEK
10. VAN WANROIJ Marieke DSB BANK
11. RIEDL Elke B-E CYCLINGTEAM
12. GROENVELD Josephine DSB BANK
13. KANIS Janneke WV DE NOORD-WESTHOEK
14. KOEDOODER Vera LOTTO-BELISOL
15. VAN DEN BERG Kimberly
16. VAN DER AA Daisy DSB BANK
17. VAN ALEBEEK Sissy TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
18. TORP Linn (Noorwegen) LOTTO-BELISOL
19. BALTUS Yvonne TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
20. BEKKERING Eyelien DSB BANK
21. HELMINK Judith TON VAN BEMMELEN-ODYSIS
22. MEIJER Rixt
23. VAN NEK Marieke
24. DE JONG Helma NWVG
25. VAN DER HERBERG Martine VRIENDEN VAN HET PLATTELAND
26. WELTER Hannah DSB BANK
27. DEPOORTER Elise (België) LOTTO-BELISOL
28. SILVERSIDES Emma (Engeland) LOTTO-BELISOL
29. VAN DOORSLAER Annelies (België) LOTTO-BELISOL
30. SOEPENBERG Rylana RESTORE CYCLING
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag:
1 Suzanne De Goede (Ned) Equipe Nürnberger Versicherung 2.13.35
2 Rochelle Gilmore (Aus) Australian National Team
3 Loes Markerink (Ned) Team Flexpoint
4 Angela Hennig (Ger) Team DSB Bank
5 Martine Bras (Ned) Vrienden Van Het Platteland
6 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank
7 Peta Mullens (Aus) Australian National Team
8 Kirsten Wild (Ned) AA-Drink Cycling Team
9 Grace Verbeke (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
10 Tanja Hennes (Ger) Team Specialized Designs For Women
11 Jaccolien Wallard (Ned) Vrienden Van Het Platteland
12 Marlen Jöhrend (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
13 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
14 Annemiek Van Vleuten (Ned) Vrienden Van Het Platteland
15 Denise Zuckermandel (Ger) Team Stuttgart
16 Emma Rickards (Aus) Cervelo Lifeforce Pro Cycling Team
17 Ine Beyen (Bel) Swift Racing
18 Karin Aune (Swe) Team Uniqa
19 Liesbeth De Vocht (Bel) Vrienden Van Het Platteland
20 Nicole Heine (Ger) Koga Miyata
21 Stephanie Pohl (Ger) Brothers Bikes
22 Emma Mackie (Aus) Lotto-Belisol Ladiesteam
23 Larissa Kleinmann (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
24 Karen Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
25 Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
26 Désirée Schuler (Ger) Coogee Saar
27 Vicki Whitelaw (Aus) Australian National Team
28 Nathalie Lamborelle (Lux) Team Uniqa
29 Laure Werner (Bel) AA-Drink Cycling Team
30 Jacobien Kanis (Ned) Team Flexpoint
31 Noortje Tabak (Ned) Team DSB Bank
32 Jana Süß (Ger) Koga Miyata
33 Elisabeth Braam (Ned) Team Flexpoint
34 Bianca Knöpfle (Ger) Team Flexpoint
35 Adriene Snijder (Ned) Team Flexpoint
36 Anna Beyer (Ger) Team Stuttgart
37 Chantal Blaak (Ned) AA-Drink Cycling Team
38 Eleonora Van Dijk (Ned) Vrienden Van Het Platteland
39 Birgit Söllner (Ger) Team Specialized Designs For Women
40 Lisa Brennauer (Ger) Team Stuttgart
41 Latoya Bruleé (Bel) AA-Drink Cycling Team
42 Kristen La Sasso (USA) Team Specialized Designs For Women
43 Imke Hartogs (Ned) Merida Ladies
44 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint
45 Claudia Meyer (Ger) Team Stuttgart
46 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto-Belisol Ladiesteam
47 Mirjam Hauser-Senn (Swi) Team Specialized Designs For Women
48 Sarah Grab (Swi) Team Specialized Designs For Women
49 Ruth Corset (Aus) Australian National Team
50 Elke Gebhardt (Ger) Rothaus-Vita
51 Catherine Delfosse (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
52 Marieke Van Wanroij (Ned) Team DSB Bank
53 Rosemarie Mayer (Ger) Rothaus-Vita
54 Marit Huisman (Ned) Vrienden Van Het Platteland
55 Daniela Pintarelli (Aut) Team Uniqa
56 Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
57 An Van Rie (Bel) Vrienden Van Het Platteland
58 Emma Silversides (GBr) Lotto-Belisol Ladiesteam
59 Carlee Taylor (Aus) Australian National Team
60 Vera Koedooder (Ned) Lotto-Belisol Ladiesteam
61 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
62 Liesbeth Bakker (Ned) Vrienden Van Het Platteland
63 Linn Torp (Nor) Lotto-Belisol
64 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
65 Tina Liebig (Ger) Team DSB Bank
66 Maaike Polspoel (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
67 Eva Lutz (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
68 Monika Furrer (Swi) Team Specialized Designs For Women
69 Marlijn Binnendijk (Ned) AA-Drink Cycling Team
70 Debby Van De Berg (Ned) Swift Racing
71 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
72 Monika Schachl (Aut) Team Uniqa
73 Helen Wyman (GBr) Swift Racing
74 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team
75 Andrea Knecht (Swi) Team Specialized Designs For Women
76 Inge Van Den Broeck (Bel) AA-Drink Cycling Team
77 Sandra Dietel (Ger) Team Stuttgart
78 Elise Van Hage (Ned) Team Flexpoint 0.33
79 Susanne Juranek (Ger) Brothers Bikes 2.05
80 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing
81 Melanie Hessling (Ger) Coogee Saar / R 2.33
82 Franziska Merten (Ger) Rothaus-Vita 2.46
83 Mandy Milow (Ger) RCC Charlottenburg
84 Annelie Gärtner (Ger) Brothers Bikes 3.24
85 Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen Thompson Ladies Team 4.37
86 Nicole Mader (Ger) Team Stuttgart 6.32