Vera Koedooder-Mijl van Mares en finale Topcompetitie...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Mijl van Mares en finale Topcompetitie...

Default02.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Mijl van Mares en finale Topcompetitie...

Mijl van Mares en finale Topcompetitie...

  • 20060807100346.jpg
  • 20060809145930.jpg
  • 20060809150048.jpg
Gisteren zou ik eigenlijk niet starten in Maarheeze, maar voelde me toch wel weer redelijk okè om heen te gaan. Ik kon bijna alsnog niet starten, want door het file leed op de weg kwam ik na een reis van 3 uur, ongeveer 15 min. voor de start aanrijden in Maarheeze.
Dus dat werd snel m'n nummer halen, 'n rondje inrijden en starten....
Het ging wel redelijk...
Ik zat al vroeg in de wedstrijd een tijdje vooruit met Sandra van Veghel.
Later kwamen daar 6 rensters bij, en bleven we weg met een kopgroep van 8, en bouwden ook een grote voorsprong op.
Debby v/d Berg van @Work reed 3 ronden voor het einde weg uit de kopgroep.
De rest keek naar elkaar en de vogel was gevlogen....
Ik had nog een aantal goede aanvallen voor de 2e plek. Zo ook in de laatste ronde, waar ik een mooi gaatje sloeg, maar dat werd toch nog net voor de finish dichtgereden waardoor een knappe sprint niet meer mogelijk was.

Uitslag:
1 Debby van den Berg (@Work)
2 Jolanda van Dongen (@Work)
3 Tanja Hennes (Duitsland) (Buitenpoort-Flexpoint Team)
4 Judith Helmink (@Work)
5 Sandra van Veghel (Noordwesthoek)
6 Eefje Ottevanger (Het Snelle Wiel)
7 Vera Koedooder (Buitenpoort-Flexpoint Team)
8 Sissy van Alebeek (Odysis)
9 Louise Moriarty (Engeland) (Moving Ladies)
10 ? Haats (Duitsland)
11 ? Cullen (Engeland)
12 Nathalie van Katwijk (Therme Scincare)
13 Marieke Verhoeven (Het Snelle Wiel)
14 Daphne Hoeve (Het Snelle Wiel)
15 Mascha Pijnenborg
16 ? Torsing (USA)
17 Eefje Tabak (Het Snelle Wiel)
18 Christy Verkerk (De Zuidwesthoek)
19 Liesbeth Bakker (@Work)
20 Tone Hatteland (Noorwegen)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Morgen zal de 5e en laatste wedstrijd om te Topcompetitie 2006 worden verreden in Gulpen.
Vanaf 11.45 uur worden de 20 deelnemende ploegen op het podium in de Dorpstraat (Gulpen) aan het publiek worden voorgesteld.
Waarna om 12.30 uur burgemeester Geraedts van de gemeente Gulpen-Witten het peloton van zo'n 135 rensters op weg schiet voor de 3e editie van de Power-Plate Hills Classic over 127,5 km.

Het parcours bestaat uit 4 ronden van 27 km. en een laatste ronde van 19,5 km., waarmee de totale afstand van de wedstrijd 127,5 km. bedraagd. De route leidt het peloton door het Limburgse heuvellandschap van de kern Gulpen, waarbij het dorpsplein van Gulpen tevens start/finish locatie is. Dit jaar kent het parcours de beklimming van de Schweiberg (5x), de beklimming naar Elkenrade (4x) en in de finaleronde de Gulpenerberg (max. 20%) op 4 km. voor de finish.

Onder de vele topploegen zijn maar liefst 12 nationaliteiten en diverse kampioenen.
Wereldkampioene Regina Schleicher staat namens Equipe Nürnberger Versicherung aan de start, samen met o.a. haar ploeggenote Claudi Häusler (Duitse kampioene).
Europees- en Nederlands kampioene op de weg, en tevens draagster van de witte trui als beste -23 jarige in de De Rijke Topcompetitie, Marianne Vos, doet ook mee met o.a. haar ploeggenote bij DSB, Linn Torp (Noors kampioene).
Kirsten Wild (AA Drink) is al zeker van de overwinning in de Topcompetitie.
De strijd om de tweede en derde plaats ligt echter nog wel geheel open.
Voornaamste kandidaten lijken Marianne Vos, Bertine Spijkerman, Chantal Beltman en Suzanne de Goede.

Enigzins onthoofd zal ons Buitenpoort-Flexpoint Team de leidende positie in de ploegenstand van de Topcompetitie proberen veilig te stellen.
Een sterk deel van de ploeg is momenteel namelijk actief in de Tour de France voor vrouwen. We staan ruim aan de leiding, dus ik heb er alle vertrouwen in dat het ons gaat lukken!
Na afloop van de wedstrijd zullen alle winnaars rond 16.15 uur worden gehuldigd.
Hieronder de standen van de Topcompetitie:

Individueel klassement na 4 wedstrijden:
Pl.:Renster: Nat.: Team: Punten:
1. Kirsten Wild Ned AA Cycling Team 320
2. Bertine Spijkerman Ned Therme Skincare 216
3. Marianne Vos Ned DSB Bank 185
4. Chantal Beltman Ned Vrienden van het Platteland 152
5. Vera Koedooder Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 137
6. Tanja Hennes Dui Buitenpoort - Flexpoint Team 121
7. Linda Villumsen Den Buitenpoort - Flexpoint Team 120
8. Suzanne de Goede Ned AA Cycling Team 107
9. Loes Markerink Ned @Work Cycling Team 98
10. Mirjam Melchers Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 92
11. Jaccolien Wallaard Ned @Work Cycling Team 80
12. Debby Mansveld Ned Vlaanderen T-Interim 77
13. Liesbeth de Vocht Bel Lotto Bodysol 73
14. Iris Slappendal Ned Vrienden van het Platteland 70
15. Sissy van Alebeek Ned Odysis Cycling Team 68
20. Loes Gunnewijk Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 50
34. Loes Gunnewijk Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 24
41. Madeleine Sandig Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 16
50. Annette Beutler Zwi Buitenpoort - Flexpoint Team 9
56. Suzanne van Veen Ned Buitenpoort - Flexpoint Team 8

Ploegen klassement na 4 wedstrijden:
Pl.:Ploeg: Nat.: Punten:
1. Buitenpoort - Flexpoint Team Ned. 76
2. AA-Drink Cycling Team Ned. 63
3. @Work Cycling Team Ned. 58
4. Vrienden van het Platteland Bel. 51
5. Therme Skin Care Ned. 43

Een live- verslag en uitslagen van deze Topcompetitie wedstrijd kun je volgen via de onderstaande link (hollandhillsclassic.nl).
s'Avonds zal er een samenvatting te zien zijn op Studio Sport.