Vera Koedooder-Goede slotdag in Euregio Ladies Tour...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Goede slotdag in Euregio Ladies Tour...

Default02.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - Goede slotdag in Euregio Ladies Tour...

Goede slotdag in Euregio Ladies Tour...

  • 20060915142205.jpg
  • 20060915142304.jpg
  • 20060915142457.jpg
Vandaag een tijd in een ontsnapping gereden, en op het einde nog een aantal aanvallen in de finale van de slotetappe in de Euregio Ladies Tour...
Het werd evengoed een massasprint die werd gewonnen door (oud-ploeggenote bij Bik-Powerplate) Kate Bates uit Australië...
Loes werd achter Kristen Armstrong 2e in het Eindklassement, en daarnaast won ze de groene trui. Als ploeg wonnen we het Ploegenklassement voor de Duitse ploeg Nurnberger en het Belgische Vlaanderen-Caprisonne.

Het zit er weer op...Morgen een dagje herstellen en dan zondag weer aan de bak in de internationale tijdrit 'Chrono Champenois' (33,4 km.) in Betheny / Frankrijk.

Uitslag:
Pl.: Renster: Nat.: Team: Tijd:
1. Katherine Bates (Aus.) - Nurnberger Versicherung 3.20.25
2. Kristen Armstrong (USA) - USA Cycling Team 0.01
3. Tina Mayolo-Pic (USA) - USA Cycling Team
4. Emma Mackie (Aus.) - DSB Bank
5. Emma Johansson (Zwe.) - Bizkaia - Panda Software
6. Loes Gunnewijk (Ned.) - Buitenpoort - Flexpoint Team
7. Linn Torp (Noo.) - DSB Bank
8. An van Rie (Bel.) - Lotto Belisol
9. Marie Lindberg (Zwe.) - Swedish Cycling Team
10. Lang Meng (Chi.) - Giant Cycling Team
19. Sandra Rombouts (Ned.) - Buitenpoort - Flexpoint Team
20. Vera Koedooder (Ned.) - Buitenpoort - Flexpoint Team
29. Luise Keller (Dui.) - Buitenpoort - Flexpoint Team
37. Suzanne van Veen (Ned.) - Buitenpoort - Flexpoint Team

Eindklassement:
Pl.: Renster: Team: Tijd:
1. Kristen Armstrong USA Cycling Team 9.26.34
2. Loes Gunnewijk Buitenpoort - Flexpoint Team 00.21
3. Katherine Bates Nürnberger Versicherung 00.33
4. Nathalie Bates Nurnberger Versicherung 00.42
5. Emma Johansson Bizkaia - Panda Software 00.43
6. Sandra Rombouts Buitenpoort - Flexpoint Team 00.49
7. An van Rie Lotto Belisol Ladies Team 01.14
8. Luise Keller Buitenpoort - Flexpoint Team 01.27
9. Tanja Slater Team FBuk 01.32
10. Cindy Pieters Lotoo Belisol Ladiesteam 01.36
14. Suzanne van Veen Buitenpoort - Flexpoint Team 01.53
47. Vera Koedooder Buitenpoort - Flexpoint Team 15.13

Ploegenklassement::
Pl.: Team: Nat.: Tijd:
1. Buitenpoort - Flexpoint Team (Ned.) 28.22.01
2. Nurnberger Versicherung (Dui.) 2.19
3. Vlaanderen Caprisonne (Bel.) 3.40
4. USA Cycling Team (USA) 5.49
5. AA Drink Cycling Team (Ned.) 7.01