Vera Koedooder-5e in Topcompetitiewedstrijd Middag-Humsterland.

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 5e in Topcompetitiewedstrijd Middag-Humsterland.

Default14.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 5e in Topcompetitiewedstrijd Middag-Humsterland.

5e in Topcompetitiewedstrijd Middag-Humsterland.

  • 20060606204417.jpg
  • 20060606204553.jpg
  • 20060606204724.jpg
  • 20060606204754.jpg
  • 20060606204823.jpg
  • 20060606204832.jpg
  • 20060606204901.jpg
Gisteren stond dus de derde Topcompetitie wedstrijd 'Omloop door Middag-Humsterland' (in en rond Aduard) op het programma.
Na een aantal keer in een ontsnapping te hebben gezeten in deze 122 km. lange klassieker, lukte het in de finale dan gelukkig om met een groepje definitief weg te rijden uit het peloton...
Chantal Beltman demareerde hard weg uit het peloton, en ik reed kort daarna erheen met Suzanne de Goede.
Later kwamen K. Wild, L. Markerink en ploegmaatje Linda Villumsen nog naar ons toe gereden.....
Niet veel later was er toen achter ons een grote valpartij in het peloton, waardoor een georganiseerde jacht niet meer mogelijk was in de laatste 4 finale kilometers, en mochten wij sprinten om de overwinning. Ik probeerde met een jump een gaatje te slaan op ong. 600 mtr. voor de finish...Ik schatte alleen de laatste bocht wat verkeerd in, waardoor ik vol in de remmen moest...Ik werd 5e, en ploegmaatje Linda werd 6e...

Op dit moment sta ik 4e in de stand om de Topcompetitie (met nog 2 wedstrijden te gaan) ...De volgende Topcompetitie wedstrijd vind volgende week plaats in Zeeland, n.l. de 3-daagse Ster Zeeuwsche Eilanden.

Uitslag:

Renster: Nat.: Team: Tijd:
1. Kirsten Wild NED AA Drink Cycling Team 3:05:15
2. Chantal Beltman NED Vrienden van het Platteland z.t.
3. Suzanne de Goede NED AA Drink Cycling Team z.t.
4. Loes Markerink NED @Work Cycling Team z.t.
5. Vera Koedooder NED Buitenpoort - Flexpoint Team z.t.
6. Linda Villumsen DEN Buitenpoort - Flexpoint Team 0:06
7. Josephine Groeneveld NED AA Drink Cycling Team 0:13
8. Liane Bahler DUI Therme Skin care 0:17
9. Yvonne Leezer NED Vrienden van het Platteland z.t.
10. Corine Hierckens BEL AA Drink Cycling Team 0:23
13 Mirjam Melchers NED Buitenpoort - Flexpoint Team 0:30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tussenstand De Rijke Topcompetitie Individueel:

Kls: Land: UCInr: Deelnemer: Wedstrijd-> -1- -2- -3- Totaal:
1 NED19821015 Wild, Kirsten 60 60 100 220
2 NED19820531 Spijkerman, Bertine 100 70 11 181
3 NED19870513 ~Vos, Marianne 40 100 16 156
4 NED19831031 Koedooder, Vera 80 50 130
5 NED19760825 Beltman, Chantal 40 80 120
6 GER19710630 Hennes, Tanja 80 30 110
7 NED19851214 ~Markerink, Loes 14 24 60 98
8 NED19750926 Melchers, Mirjam 70 22 92
9 NED19840416 ~de Goede, Suzanne 1 70 71
10 NED19760208 van Alebeek, Sissy 32 36 68
11 NED19820930 Wallaard, Jaccolien 50 15 65
12 NED19820103 Witteveen, Claudia 50 14 64
13 BEL19790105 De Vocht, Liesbet 26 28 6 60
14 NED19840926 ~Braam, Elisabeth 22 32 54
15 NED19721221 Mansveld, Debby 36 15 51
16 NED19820825 Groenveld, Josephine 12 36 48
17 NED19720714 Mos, Christine 24 13 10 47
18 DEN19850409 ~Villimsen, Linda 40 40
19 GER19820122 Bahler, Liane 32 32
20 NED19880302 ~van de Ree, Monique 13 10 9 32


Tussenstand De Rijke Topcompetitie Ploegen:

Kls: Ploeg: Wedstrijd-> -1- -2- -3- Totaal:
1 Buitenpoort-Flexpoint Tm BFL 18 20 18 56
2 AA-Drink Cycling Team AAD 16 9 20 45
3 @Work Cycling Team HCT 12 18 14 44
4 Therme Skin Care TSC 14 10 12 36
5 Vrienden vh Platteland VVP 5 14 16 35
6 Merida WV Eemland MER 10 6 10 26
7 DSB-Bank DSB 1 16 9 26
8 Lotto-Belisol Ladiesteam LBL 20 5 25
9 Nat.Sel. Junior Vrouwen NSJ 8 7 8 23
10 Vlaander Caprison/T Inte VLL 9 3 6 18


Wedstrijden:
1 = 41e Ronde van Gelderland Vrouwen 2006
2 = 23e Omloop van Borsele - Vrouwen Elite
3 = Omloop door Middag-Humsterland