Vera Koedooder-3e in Noordhorn en Strijdlustig in Ronostrand..

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 3e in Noordhorn en Strijdlustig in Ronostrand..

Default10.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 3e in Noordhorn en Strijdlustig in Ronostrand..

3e in Noordhorn en Strijdlustig in Ronostrand..

  • 20070604224832.jpg
  • 20070604224934.jpg
  • 20070604224940.jpg
  • 20070604225013.jpg
  • 20070605232649.jpg
  • 20070605232733.jpg
  • 20070607212653.jpg
  • 20070607212753.jpg
  • 20070607212856.jpg
  • 20070607212928.jpg
  • 20070607213003.jpg
  • 20070607213032.jpg
Noordhorn / 02-06-2007

De 2e Ronde van Noordhorn heeft voor mij weer een podiumplaats opgeleverd.
Om 18.45 uur klonk het startschot voor 60 km. en helaas moest ik achteraan starten.
Door het lastige rondje met de vele bochtjes, smalle straatjes en klinkers kende ik een moeizaam begin van de wedstrijd, en kwam ik pas laat voorin het peloton.
Toen ik eindelijk vooraan mee kon doen met de wedstrijd was van Alebeek, die momenteel in een onwijs goede vorm steekt, al gevlogen.

Nadat ik al een aantal keren geprobeerd had om weg te komen, lukte dit ongeveer 18 ronden voor het einde. Ik kreeg Arenda Grimberg en Danica Klok mee, maar omdat Arenda een ploeggenootje voorop had rijden, en Klok niet bij machten was op kopwerk te doen, was ik grotendeels op mezelf aangewezen.
Sissy dubbelde nog in haar eentje het peloton, en won (ong. een halve minuut voor ons), verdiend de koers.
Ik sprintte dus nog voor de 2e plek, en die won Arenda, en maakte daarmee het Odysis feestje compleet.
Na een 3e plaats vorig jaar, dit keer dus wederom een podiumplek in Noordhorn.

Uitslag:

1 Sissy van Alebeek AMSTERDAM (Odysis)
2 Arenda Grimberg ALMELO (Odysis)
3 Vera Koedooder BOVENKARSPEL (DSB Bank)
4 Danica Klok EMMEN (NWVG)
5 Danielle Bekkering DEN HAM GN (DSB Bank)
6 Moniek Rotmensen STEENBERGEN NB (Odysis)
7 Marit Huisman LUTJEBROEK (HRTC)
8 Marieke Verhoeven ERP (Het Snelle Wiel)
9 Janneke Ensing GIETEN
10 Yvonne Baltus WIERINGERWAARD (Odysis)
12 Eyelien Bekkering DEN HAM GN (DSB Bank)
17 Sanne van Paassen VLIERDEN (DSB Bank)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ronde rond het Ronostrand / 03-06-2007

Na een goede nachtrust en goede verzorging in huize Groenewold (in het nabijgelegen Assen), stond ik alweer om 9.15 uur aan de start voor de klassieker "Ronde rond het Ronostrand".
Nadat ik het eerste half uur nog een beetje in de wedstrijd moest komen en de benen wat wakker moest trappen na de wedstrijd van gisteravond, voelde ik me toch beter dan verwacht en koos vaak de aanval.
Na in heeel veel groepjes en een aantal keer alleen vooruit te hebben gezeten, dacht ik in de finale nog even stiekem aan een 4e podiumplek in de afgelopen week...
Ongeveer 35 km. voor het einde (op de eerste van de 3 plaatselijke ronden), reed ik weer weg en kreeg Elisabeth Braam (Therme) en Inge Klep (EBH Restore) met me mee.
We werkten goed samen en reden max. ongeveer 50 sec. bij elkaar.
Helaas begonnen de ploegen die niemand in de kopgroep hadden hard te rijden, en werden we ong. 8 km. voor de streep teruggepakt.
In de laatste kilometers zat ik nog achter een valpartij, waardoor ik helaas niet meer voorin de groep kon komen en in het peloton over de finish uitbolde.
Ploeggenootje Christine Mos wist nog heel knap 3e te worden in de massasprint!

Een goede wedstrijd, alleen helaas zonder resultaat.
Speaker Cor Rijpma sprak mij na de wedstrijd namens de organisatie nog wel toe als Strijdlustigste renster van de dag ;-)
De vorm wordt in ieder geval steeds een stukje beter en hopelijk wordt het de aankomende weken eens beloond met een hele goede uitslag... ;-)


Uitslag:

1 NED19820531 Bertine Spijkerman 121 SINT NICOLAASGA (Therme) 135 km. / 03:25:03
2 Tanja Hennes 136 DUITSLAND (Bigla) 03:25:03
3 NED19720714 Christine Mos 14 DE WIJK (DSB Bank) 03:25:03
4 NED19880302 Monique van de Ree 7 WILLEMSTAD NB (VVHP) 03:25:03
5 NED19800806 Kristy Miggels 122 BELFELD (Therme) 03:25:03
6 NED19820221 Rixt Meijer 124 IJLST (Therme) 03:25:03
7 NED19860425 Moniek Rotmensen 36 STEENBERGEN NB (Odysis) 03:25:03
8 NED19820103 Claudia Witteveen 28 TEUGE (Merida) 03:25:03
9 NED19840709 Jane Douma 114 GRONINGEN 03:25:03
10 NED19810715 Inge Klep 87 SCHIJNDEL (EBH Restore) 03:25:03
11 NED19761225 Daniëlle Bekkering 15 DEN HAM GN (DSB Bank) 03:25:06
12 NED19841227 Kim van Dijk 109 WINSUM GN (NWVG) 03:25:06
13 NED19800910 Marieke Verhoeven 38 ERP 03:25:06
14 NED19850605 Lianne Wagtho 88 DELFT (EBH Restore) 03:25:06
15 NED19780310 Arenda Grimberg 34 ALMELO (Odysis) 03:25:06
16 NED19880426 Hannah Welter 9 LOOSDRECHT (DSB Bank) 03:25:06
17 NED19870401 Roxane Knetemann 3 KROMMENIE (AA Drink) 03:25:06
18 NED19840509 Hilde van Slochteren 127 GRONINGEN (Therme) 03:25:06
19 NED19760624 Daphne Hoeve 39 OISTERWIJK 03:25:06
20 NED19840117 Imke Hartogs 25 AMERSFOORT (Merida) 03:25:06
26 NED19880615 Linda van Rijen 12 's HERTOGENBOSCH (DSB Bank) 03:25:06
30 NED19790705 Marieke van Wanroy 10 NIJMEGEN (DSB Bank) 03:25:06
33 NED19781121 Eyelien Bekkering 16 DEN HAM (DSB Bank) 03:25:06
55 NED19881027 Sanne van Paasen 11 VLIERDEN (DSB Bank) 03:25:06
65 NED19831031 Vera Koedooder 13 BOVENKARSPEL (DSB Bank) 03:25:06
96 NED19880719 Janieke Kalsbeek 60 12125 HURDEGARYP 03:27:00


PLOEGENKLASSEMENT
1 Therme Skincare 1 06:50:06
2 DSB B-ploeg 06:50:09
3 Ton van Bemmelen/OdySIS 06:50:09
4 Restore Cycling A 06:50:09
5 Merida Ladies CT A 06:50:09

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A.s. woensdag zal ik de "Parel v/d Veluwe" rijden (klassieker over`136 km.), met start en finish in Harderwijk.
Dan wordt a.s. weekend vrij rustig. Voor de Topcompetitiewedstrijd "Omloop door Middag-Humsterland", waar ik vorig jaar 5e werd, sta ik niet opgesteld.
Ik zal zondag weer rijden in de "Kasseien omloop van Exloo".