Vera Koedooder-3e in de Ronde van Lekkerkerk...

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 3e in de Ronde van Lekkerkerk...

Default08.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 3e in de Ronde van Lekkerkerk...

3e in de Ronde van Lekkerkerk...

  • 20080513205439.jpg
  • 20080513205504.jpg
  • 20080513205510.jpg
  • 20080513205539.jpg
  • 20080513205643.jpg
  • 20080513210216.jpg
  • 20080513210252.jpg
Na een goede Topcompetitiewedstrijd met een 7e plaats in de 'Omloop van Borsele' (vorige week zaterdag), waarin ik een lange tijd in de beslissende ontsnapping reed, ging het vandaag weer goed op Hemelvaartsdag in het altijd drukbezochte Lekkerkerk.
Veel publiek en altijd een gezellig rondje.
Ook vandaag reed ik al vrij vroeg in de wedstrijd in de beslissende vlucht met een stel goede rensters.
In eerste instantie met 7; Blaak en Wild (AA-Drink), Markerink en van Hage (Flexpoint), Ringlever (Moving Ladies) en Grimberg (Ton van Bemmelen).
Natalie van Gogh jumpte later nog vanuit het peloton naar ons toe zodat we met 8 waren.
Op 12 ronden voor het einde reden Blaak en van Hage na een premiesprint weg.
Van Hage moest lossen, maar Blaak bleef vooruit.
Wild en Markerink stopten af voor hun ploeggenoten, maar ik besloot me toch nog even rustig te houden. Van Hage viel terug in ons groepje en een aantal ronden later reed ik weg.
Na een aantal ronden alleen te hebben gereden, jumpte Kirsten Wild nog naar me toe en wisten we stand te houden om voor een podiumplek te sprinten.
Wild demareerde een paar honderd meter voor de finish weg, en zodoende werd ik 3e. Blaak won knap solo de wedstrijd.


Uitslag:
1 Chantal Blaak Zuidland (AA-Drink)
2 Kirsten Wild Zwolle (AA-Drink)
3 Vera Koedooder Bovenkarspel (Lotto-Belisol)
4 Arenda Grimberg Almelo (Ton van Bemmelen-Odysis)
5 Loes Markerink Raalte (Team Flexpoint)
6 Natalie van Gogh Nieuw Vennep (Swabo)
7 Elise van Hage NoordwIJkerhout (Team Flexpoint)
8 Sissy van Alebeek Amsterdam (Ton van Bemmelen-Odysis)
9 Irene v.d. Broek Utrecht (AA-Drink)
10 Linda Ringlever Nijmegen (Moving Ladies)
11 Suzanne Kuiper Delft (Restore Cycling)
12 Catharina Mulders Utrecht (Merida)
13 Elisabeth Braam Warmenhuizen (Team Flexpoint)
14 Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel (Team Flexpoint)
15 Moniek Rotmensen Steenbergen Nb (Ton van Bemmelen-Odysis)
16 Saskia Elemans Wageningen (Team Flexpoint)
17 Marielle Kerste Harmelen (Merida)
18 Judith Helmink Veldhoven (Ton van Bemmelen-Odysis)
19 Claudia Witteveen Teuge (Merida)
20 Esther Kortekaas Voorhout (Restore)
21 Sandra Hoekzema Sneek (Swabo)
22 Anne Eversdi jk Kapelle (Ton van Bemmelen-Odysis)
23 Suzan Simons Steenbergen Nb (Dura Vermeer Cycling)
24 Josien van den Heerik Bleskensgraaf Ca
25 Susanne van As Roosendaal