Vera Koedooder-15e in eindklassement Tour de Bretagne

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 15e in eindklassement Tour de Bretagne

Default08.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 15e in eindklassement Tour de Bretagne

15e in eindklassement Tour de Bretagne

Stage 3 - July 19:
Kernilis - Le Drennec, 98.9km.

Uitslag:
1 Emma Pooley (GBr) British National Team 2.34.30 (38.408 km/h)
2 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank 1.13
3 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen 1.14
4 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing
5 Catherine Hare (GBr) British National Team
6 Eva Lechner (Ita) Fenixs
7 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand
8 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
9 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
10 Lauren Franges (USA) US National Team
11 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz
12 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin
13 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
14 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz
15 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope
16 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus
17 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
18 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93
19 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
20 Aksana Papko (Blr) Belarus
21 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway
22 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope
23 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank
24 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93
25 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
26 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team
27 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen
28 Rosara Joseph (NZl) New Zealand
29 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93
30 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93
31 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne
32 Katharine Carroll (USA) US National Team
33 Emma Trott (GBr) British National Team 2.05
34 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing
35 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand
36 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
37 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing
38 Carmen McNellis (USA) US National Team
39 Alison Powers (USA) US National Team 2.09
40 Christina Ruiter (USA) US National Team 2.12
41 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 2.23
42 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz 7.02
43 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen
44 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing
45 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed 8.17
46 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine) 9.14
47 Suzie Godart (Lux) Fenixs
48 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine)
49 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
50 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
51 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope
52 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine)
53 Line Foss (Nor) Norway
54 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway
55 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope
56 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus
57 Jessica Allen (GBr) British National Team
58 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team
59 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
60 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
61 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen
62 Rachel Heal (GBr) British National Team
63 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz 10.58
64 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine) 12.25
65 Tone Hatteland (Nor) Norway
66 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine)
67 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne
68 Marina Vinnikova (Blr) Belarus 13.16
69 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed 14.29
70 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed
71 Lien Beyen (Bel) Swift Racing
72 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand
73 Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen
74 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen
75 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
76 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
77 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank
78 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand
79 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank
80 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
81 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
82 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed
83 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93
84 Aurore Jeudy (USA) Team Lot & Garonne
85 Elodie Henriette (Fra) Team Lot & Garonne
86 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne
87 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93
88 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
89 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz 15.30
90 Olga Budko (Rus) Petrogradetz
91 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine)
92 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 27.29
93 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 29.58
94 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
95 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 31.10
96 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand
DNF Nathalie Schneitter (Swi) Fenixs
DNF Kelly Gambier (Fra) Team Lot & Garonne
DNF Camille Darcel (Fra) Cotes d'Armor Mixed
DNF Ayako Toyooka (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
DNS Hannah Welter (Ned) Team DSB Bank
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stage 4 - July 20:
Plouzane - Plouzane (ITT), 9.9km.

Uitslag:
1 Emma Pooley (GBr) British National Team 14.03 (42.278 km/h)
2 Katharine Carroll (USA) US National Team 0.29
3 Lauren Franges (USA) US National Team
4 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 0.30
5 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 0.33
6 Alison Powers (USA) US National Team 0.34
7 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope 0.35
8 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 0.37
9 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank 0.47
10 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin
11 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope 0.51
12 Jessica Allen (GBr) British National Team 0.54
13 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway
14 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team 0.57
15 Emma Trott (GBr) British National Team 0.59
16 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope 1.02
17 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne 1.05
18 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank 1.06
19 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen 1.09
20 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing 1.14
21 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93 1.16
22 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz 1.21
23 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93 1.22
24 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
25 Catherine Hare (GBr) British National Team 1.24
26 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen 1.26
27 Aksana Papko (Blr) Belarus 1.28
28 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 1.29
29 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing 1.30
30 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 1.34
31 Eva Lechner (Ita) Fenixs
32 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz
33 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93 1.35
34 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand 1.38
35 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz
36 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway 1.40
37 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank 1.41
38 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen 1.43
39 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope
40 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz 1.44
41 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 1.47
42 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 1.49
43 Carmen McNellis (USA) US National Team 1.51
44 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
45 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing 1.54
46 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz 1.58
47 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen 1.59
48 Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen
49 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne 2.00
50 Rachel Heal (GBr) British National Team 2.03
51 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93 2.04
52 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93 2.06
53 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing 2.09
54 Rosara Joseph (NZl) New Zealand
55 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope 2.14
56 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team 2.15
57 Christina Ruiter (USA) US National Team
58 Olga Budko (Rus) Petrogradetz
59 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed 2.17
60 Elodie Henriette (Fra) Team Lot & Garonne 2.21
61 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 2.25
62 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
63 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 2.26
64 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 2.31
65 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine) 2.32
66 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine) 2.35
67 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 2.36
68 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine) 2.38
69 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus 2.41
70 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine) 2.42
71 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed 2.43
72 Tone Hatteland (Nor) Norway 2.45
73 Line Foss (Nor) Norway 2.46
74 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine) 2.47
75 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed 2.50
76 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 2.53
77 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine) 3.03
78 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed 3.08
79 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank
80 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 3.09
81 Aurore Jeudy (USA) Team Lot & Garonne 3.10
82 Marina Vinnikova (Blr) Belarus
83 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand 3.11
84 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand 3.14
85 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand 3.15
86 Lien Beyen (Bel) Swift Racing 3.19
87 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 3.28
88 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 3.29
89 Suzie Godart (Lux) Fenixs 3.34
90 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 3.40
91 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank 3.41
92 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen 3.48
93 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93 4.03
94 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne 4.04
95 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 4.05
96 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 4.16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stage 5 - July 20:
Landerneau - Landerneau, 75.6km.

Uitslag:
1 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 2.05.09 (36.245 km/h)
2 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank 0.07
3 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 0.08
4 Lauren Franges (USA) US National Team
5 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
6 Emma Pooley (GBr) British National Team
7 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope
8 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz
9 Aksana Papko (Blr) Belarus
10 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen
11 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing
12 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway
13 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
14 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope
15 Katharine Carroll (USA) US National Team
16 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93
17 Eva Lechner (Ita) Fenixs 0.15
18 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine) 0.18
19 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
20 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
21 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
22 Jessica Allen (GBr) British National Team
23 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen
24 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93
25 Catherine Hare (GBr) British National Team
26 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing
27 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
28 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz
29 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz 0.33
30 Line Foss (Nor) Norway
31 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93
32 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team
33 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine)
34 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
35 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93
36 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 0.40
37 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin
38 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway
39 Alison Powers (USA) US National Team
40 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing
41 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 0.49
42 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed 0.54
43 Rosara Joseph (NZl) New Zealand 1.24
44 Rachel Heal (GBr) British National Team 1.57
45 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing 3.02
46 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine) 3.14
47 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed
48 Olga Budko (Rus) Petrogradetz
49 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen
50 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine)
51 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne 3.17
52 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 3.19
53 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank
54 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
55 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand
56 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz
57 Emma Trott (GBr) British National Team
58 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank 3.25
59 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
60 Carmen McNellis (USA) US National Team 3.32
61 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope
62 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz
63 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne 3.46
64 Christina Ruiter (USA) US National Team 4.22
65 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine) 5.42
66 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed 5.46
67 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed
68 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team
69 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team
70 Suzie Godart (Lux) Fenixs 6.14
71 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
72 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand
73 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand
74 Marina Vinnikova (Blr) Belarus
75 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin
76 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope
77 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin
78 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand
79 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen
80 Tone Hatteland (Nor) Norway
81 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi
82 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93
83 Lien Beyen (Bel) Swift Racing
84 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 6.26
85 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank 6.30
86 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank
87 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen 6.44
88 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus 8.44
89 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93 9.01
90 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine) 10.18
91 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 15.27
92 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne 17.07
93 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 37.07
DNF Elodie Henriette (Fra) Team Lot & Garonne
DNF Aurore Jeudy (USA) Team Lot & Garonne
DNF Tine Ghyselinck (Bel) Topsport Vlaanderen
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Final General classification

Uitslag:

1 Emma Pooley (GBr) British National Team 10.13.56
2 Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 0.11
3 Lauren Franges (USA) US National Team 0.19
4 Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 1.31
5 Andrea Bosman (Ned) Team DSB Bank 1.35
6 Edwige Pitel (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 1.36
7 Karine Gautard (Fra) Vienne Futuroscope 1.39
8 Katharine Carroll (USA) US National Team 1.42
9 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope 2.06
10 Elin Syeinsbo Fylkesnes (Nor) Norway 2.07
11 Kelly Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen 2.12
12 Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope 2.15
13 Christine Majerus (Lux) ES Gervais Lilas 93 2.29
14 Maja Adamsen (Den) Les Carroz Team Pro Féminin 2.32
15 Vera Koedooder (Ned) Lotto Belisol Ladies Team 2.35
16 Aksana Papko (Blr) Belarus 2.41
17 Catherine Hare (GBr) British National Team 2.42
18 Dorthe Rasmussen (Den) Swift Racing 2.43
19 Elena Novikova (Rus) Petrogradetz 2.44
20 Nadia Triquet Claude (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 2.45
21 Siobhan Dervan (Irl) Fenixs
22 Loes Sels (Bel) Topsport Vlaanderen 2.49
23 Irina Molicheva (Rus) Petrogradetz 2.51
24 Eva Lechner (Ita) Fenixs 2.53
25 Alison Powers (USA) US National Team 2.59
26 Leda Cox (GBr) ES Gervais Lilas 93 3.00
27 Fanny Riberot (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 3.10
28 Nathalie Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope 3.14
29 Joelle Numainville (Can) ES Gervais Lilas 93 3.27
30 Béatrice Thomas (Fra) ES Gervais Lilas 93 3.30
31 Rosara Joseph (NZl) New Zealand 4.38
32 Elise Depoorter (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 4.42
33 Sylvie Gaillon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 4.54
34 Louise Moriarty (Irl) Swift Racing 5.31
35 Linda Van Rijen (Ned) Team DSB Bank 6.11
36 Emma Trott (GBr) British National Team 6.27
37 Mélanie Bravard (Fra) Team Lot & Garonne 7.08
38 Debby Van Den Berg (Ned) Swift Racing 7.22
39 Kaytee Boyd (NZl) New Zealand 8.24
40 Christina Ruiter (USA) US National Team 8.40
41 Carmen McNellis (USA) US National Team 8.58
42 Jessica Allen (GBr) British National Team 10.17
43 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing 10.23
44 Bjorg Eva Jensen (Nor) Norway 11.42
45 Julia Ilinykh (Rus) Petrogradetz 11.56
46 Rachel Heal (GBr) British National Team 13.05
47 Elena Gayun (Rus) Petrogradetz 13.13
48 Dan Xu (Chn) Guangdong (Chine) 13.16
49 Emmanuelle Merlot (Fra) Vienne Futuroscope 14.20
50 Lien Lanssens (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 14.50
51 Kim Schoonbaert (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 15.00
52 Hong Yu (Chn) Guangdong (Chine) 15.01
53 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto Belisol Ladies Team 16.40
54 Yolandi Du Toit (RSA) Lotto Belisol Ladies Team 17.06
55 Weiwei Zhou (Chn) Guangdong (Chine) 17.25
56 Fiona Dutriaux (Fra) Vienne Futuroscope 17.33
57 Sjoukje Dufoer (Bel) Topsport Vlaanderen 17.35
58 Danielle Bekkering (Ned) Team DSB Bank 19.02
59 Akemi Morimoto (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 19.58
60 Olga Budko (Rus) Petrogradetz 20.50
61 Ekatseryna Barazna (Blr) Belarus 20.58
62 Blandine Stapf (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 24.15
63 Sofie De Vuyst (Bel) Topsport Vlaanderen 24.52
64 Tone Hatteland (Nor) Norway 25.43
65 Sarah Murdoch (NZl) New Zealand 26.01
66 Katrien Van Looy (Bel) Topsport Vlaanderen 27.27
67 Line Foss (Nor) Norway 27.56
68 Nathalie Tirard Collet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 28.01
69 Lien Beyen (Bel) Swift Racing 28.13
70 Kerrianne Torckler (NZl) New Zealand 28.48
71 Karine Le Bec (Fra) Cotes d'Armor Mixed 28.54
72 Aude Pollet (Fra) Les Carroz Team Pro Féminin 29.23
73 Ling Zhang (Chn) Guangdong (Chine) 30.37
74 Aodez Le Fourn (Fra) Cotes d'Armor Mixed 33.40
75 Joséphine Groenveld (Ned) Team DSB Bank 38.39
76 Estelle Patou (Fra) ES Gervais Lilas 93 39.15
77 Beibei Chen (Chn) Guangdong (Chine) 41.16
78 Marina Vinnikova (Blr) Belarus 42.14
79 Stéphanie David (Fra) Cotes d'Armor Mixed 42.26
80 Maell Mainguy (Fra) Cotes d'Armor Mixed 42.39
81 Kathy Watt (Aus) Team Lot & Garonne 43.18
82 Xiaofei Li (Chn) Guangdong (Chine) 43.35
83 Suzie Godart (Lux) Fenixs 48.32
84 Adeline Gourgin (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 52.28
85 Emilie Le Brun (Fra) Team Lot & Garonne 55.19
86 Kanako Nishi (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 59.44
87 Yvette Hill-Willis (NZl) New Zealand 1.02.54
88 Eyelien Bekkering (Ned) Team DSB Bank 1.08.19
89 Claire Maugras (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 1.10.16
90 Venera Absalyamova (Rus) Petrogradetz 1.10.23
91 Nathalie Cadol (Fra) ES Gervais Lilas 93 1.11.07
92 Michiko Shimura (Jpn) Ready Go Japan Pearl Izumi 1.14.35
93 Kathy Bruchon (Fra) Bourgogne Cyclisme Féminin 2.22.47