Vera Koedooder-11e in Tijdrit 'Chrono Champenois'

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 11e in Tijdrit 'Chrono Champenois'

Default06.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - Archief - 11e in Tijdrit 'Chrono Champenois'

11e in Tijdrit 'Chrono Champenois'

Gisteren stond voor mij de laatste wedstrijd van het wegseizoen op het programma;
Een internationale tijdrit in het Franse Betheny.
Over een mooi, glooiend parcours van 33,4 km. zette ik de 11e tijd op de klokken, 1 sec. achter ploeggenootje Grace.
Het ging niet zo erg denderend naar omstandigheden, maar had gelukkig toch nog 5 UCI punten binnen gesleept.
Oud-wereldkampioene tijdrijden in 2004 en 2005, Karin Thurig (Zwitserland), won de tijdrit met ruim verschil op de rest van het veld en reed zelfs harder dan een aantal mannen. Zie voor meer info de link onderaan de pagina.

Vanaf morgen ga ik er een weekje tussenuit, lekker met Richard op vakantie naar een luxe resort op het Griekse eiland Kos!


Chrono Champenois
France, September 14, 2008
Women, 33.4 km.

Uitslag:
1 Karin Thurig (Swi) Cervelo Life Force 44.42.36 (44,826 km/h)
2 Loes Gunnewijk (Ned) Team Flexpoint 1.39.90
3 Amber Neben (USA) Team Flexpoint 1.50.74
4 Regina Bruins (Ned) Netherlands National Team 1.57.68
5 Mirjam Melchers-Van Poppel (Ned) Team Flexpoint 2.05.39
6 Kathryn Watt (Aus) Team Lot-et-Garonne 2.40.19
7 Ellen Van Dijk (Ned) Netherlands National Team 2.49.51
8 Ann Van Rie (Bel) Vrieden van het Platteland 3.07.04
9 Pascale Schnider (Swi) Cervelo Life Force 3.50.34
10 Grace Verbeke (Bel) Team Lotto Belisol 4.19.00
11 Vera Koedooder (Ned) Team Lotto Belisol 4.19.74
12 Catherine Lorhi (Swi) Bike Import 4.57.57
13 Carla Ryan (Aus) Cervelo Life Force 5.03.94
14 Iris Slappendel (Ned) Netherlands National Team 5.29.70
15 Christel Ferrier-Bruneau (Fra) Team Lot-et-Garonne 6.42.47
16 Helen Wyman (GBr) Swift Racing 6.53.05
17 Rachel Mercer (NZl) Swift Racing 7.11.06
18 Anaïs Valiavanos (Fra) AC Bazancourt-Reims 8.58.85
19 Coralie Piermay (Fra) Pédale Châlonnaise 11.41.41


Men Elite, 33.4 km.
1 Adriano Malori (Ita) Team Filmop 41.26.99
2 Andreas Henig (Ger) Atlas Romer's 0.29.86
3 Matti Helminen (Fin) Team Palmans 0.44.04
4 Mathias Brandle (Aut) Team Ista 0.57.41
5 Martin Mortensen (Den) Team Designa Kokken 0.57.65
6 David Mac Cann (Irl) Giant Asia Racing Team 1.01.01
7 Sander Oostlander (Ned) Asito Cycling 1.08.70
8 Brian Vandborg (Den) Team GLS Pakke Shop 1.14.43
9 Noan Lelarge (Fra) Bretagne Armor Lux 1.14.84
10 Eugen Wacker (Kgz) Sélection Kirghizstan 1.23.58
11 Paul Odlin (NZl) New Zealand National Team 1.27.54
12 Casper Jorgensen (Den) Team GLS Pakke Shop 1.38.24
13 Steven Thys (Bel) Cycling Team Keukens Buysse 1.39.52
14 Logan Hutchings (NZl) New Zealand National Team 1.57.23
15 Reto Hollenstein (Swi) Atlas Romer's 2.01.56
16 Florian Morizot (Fra) Auber 93 2.17.06
17 Omera Bertazzo (Ita) Team Filmop 2.20.12
18 Clinton Avery (NZl) New Zealand National Team 2.35.84
19 Christoph Meschenmoser (Ger) Team Ista 2.42.25
20 René Jorgensen (Den) Team Designa Kokken 3.19.75
21 Sébastien Thomas (Fra) VS Hyérois 3.21.79
22 Tim Haex (Bel) PWS Eijssen Kempisch 3.57.38
23 Ilnur Zakarin (Rus) Russian National Team 4.03.64
24 Mikhail Ermakov (Rus) Russian National Team 4.44.25