Vera Koedooder-Specialized - DPD Pakketservice Women's Cycling Team!

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - Specialized - DPD Pakketservice Women's Cycling Team!

Default02.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - Specialized - DPD Pakketservice Women's Cycling Team!

Specialized - DPD Pakketservice Women's Cycling Team!

Beste website bezoeker,

Volgend jaar rij ik in een mooi rood-wit-zwart tenue van het 'Specialized - DPD Pakketservice Women's Team'! In september dit jaar ben ik benaderd door de general manager van Specialized Europe B.V., Eugene Fierkens. Na een aantal zeer positieve gesprekken is de bal gaan rollen en na een paar maanden hard werk van veel enthousiaste mensen staat er nu een fantastisch team! Een aantal nieuwe rensters (waaronder ik), ploegleiding (Herman Snoeijink & Pippa Handley) en (hoofd)sponsoren zijn gematched aan het bestaande Team Tubanters, met teammanager Toon van der Putten. Ik ben natuurlijk heel blij met dit 2-jarig contract en het vertrouwen van sponsoren en ploegleiding. Ik kijk er ook heel erg naar uit om op Specialized materiaal te knallen in de wedstrijden de komende jaren!
Zie voor meer info de onderstaande nieuwsberichten en de website van Team Tubanters. Klik hier voor het persbericht vanuit Specialized Europe B.V.

Bij deze wil ik iedereen hele gezellige kerstdagen toewensen!


V.l.n.r; Paul Pigmans (sales & marketing manager Specialized Europe B.V.), Robert van Straaten (director marketing & sales DPD Nederland B.V.), Eugene Fierkens (general manager Specialized Europe B.V.), ik, Herman Snoeijink (ploegleider/trainer), Michael van Ooijen (CEO DPD Pakketservice), Toon van der Putten (teammanager)

Nieuwsbericht op NuSport.nl

Nieuwsbericht op RTV N-H

Nieuwsbericht op WielerRevue.nl

Nieuwsbericht op NOS Sport

Nieuwsbericht op Telegraaf.nl

Nieuwsbericht op DePers.nl

Nieuwsbericht op Fiets.nl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koedooder naar Specialized-DPD

Thursday 23 December 2010

ImageVanaf 1 januari 2011 gaat het Ladies Cycling Team Tubanters verder door het leven als het Specialized - DPD Pakketservice Women Cycling Team. Specialized en DPD Pakketservice ondertekenden vandaag een tweejarige overeenkomst met het damesteam. De vernieuwde ploeg maakte ook bekend dat het zich voor komend seizoen versterkt heeft met onder andere internationaal toptalent Vera Koedooder.

Renster en team hebben de ambitie om in 2012 als UCI Womens Cycling Team de weg op te gaan. Toon van der Putten, teammanager van het Specialized-DPD Pakketservice Women Cycling Team, over het nieuws: ,,Vera zal de komende twee jaar het gezicht zijn van ons team en als kopvrouw fungeren. Wij willen gedreven, ambitieuze wielrensters de kans bieden om op het hoogste niveau de wielersport te bedrijven en Vera’s komst past daar perfect in.. 'Koedooder reed de afgelopen jaren bij veel verschillende teams, waaronder Flexpoint, DSB, Lotto en Batavus. Voor het laatste team won ze dit jaar onder meer de Omloop door Middag-Humsterland.  Ze is erg blij met een nieuwe kans. ,,Op dit moment staat alles in het teken van Londen waar in 2012 de Olympische Spelen gehouden worden. In de aanloop naar de Spelen zal ik zowel een internationaal baan- als wegprogramma afwerken, waarbij de Nederlandse kampioenschappen in beide disciplines een belangrijk doel vormen.''  Ploegleider en trainer wordt Herman Snoeijink, die eerder als bondscoach bij de KNWU en als ploegleider van Asito werkzaam was. Bron; Wielerland.nl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Specialized sponsort vrouwenteam
Met Eugene Fierkens en Michael van Ooijen
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Persbericht Specialized Europe B.V.;

SPECIALIZED - DPD PAKKETSERVICE WOMEN CYCLING TEAM.
 
’s-Heerenberg, 22 december 2010 – Vanaf 1 januari 2011 gaat het Ladies Cycling Team Tubanters verder door het leven als het Specialized - DPD Pakketservice Women Cycling Team. Specialized en DPD Pakketservice ondertekenden vandaag een tweejarige overeenkomst met het damesteam en zijn de komende seizoenen als hoofdsponsor vertegenwoordigd in het internationale dameswielerpeloton. De vernieuwde ploeg maakte ook bekend dat het zich voor
komend seizoen versterkt heeft met onder andere internationaal toptalent Vera Koedooder.
In ’s-Heerenberg had de Nederlandse dameswielerploeg gisteren goed nieuws te melden. In een lastige tijd bond het ambitieuze damesteam met DPD Pakketservice en Specialized twee mooie nieuwe hoofdsponsoren aan zich. Met de samenwerking bevestigden Specialized en DPD Pakketservice hun wederzijdse strategische lange termijn partnership. .
De wielerploeg maakte gisteren bovendien de komst van het internationaal toptalent Vera Koedooder bekend. Met Vera bij de ploeg wordt de basis gelegd voor 2012, hierbij hebben wij gezamenlijk het doel van een UCI Women Cycling Team te vormen.

Wielersport op het hoogste niveau
Toon van der Putten, teammanager van het Specialized-DPD Pakketservice Women Cycling Team, over het goede nieuws: “Vera zal de komende twee jaar het gezicht zijn van ons team en als kopvrouw fungeren. Wij willen gedreven, ambitieuze wielrensters de kans bieden om op het
hoogste niveau de wielersport te bedrijven en Vera’s komst past daar perfect in. Met de komst van deze toprenster en de beide sponsoren is succes verzekerd en zal het niveau van ons team absoluut weer verder stijgen.” Michael van Ooijen, CEO van DPD Pakketservice Nederland, toont zich verheugd met de ondertekening van het sponsorcontract: “Wielrennen is voor ons als vervoerder natuurlijk geen gekke keus. Onze focus ligt immers heel duidelijk op vervoer over de weg. Bovendien hebben we het hier over een ploeg met hele heldere, mooie ambities en een weldoordachte groeivisie. Het team bestaat uit getalenteerde rensters en een leiding die streeft naar een combinatie van prestaties en plezier. Wij vinden dat dat uitstekend aansluit bij DPD Pakketservice en we zijn trots om onze naam aan dit team te verbinden.”   
 
Eugene Fierkens, Genereral Manager Specialized Europe B.V., deelt het positieve gevoel: “Het is prachtig dat we met onze damesproducten een nog actievere rol kunnen spelen in het internationale wielerpeloton. Onze ambities en de ambities van het team passen perfect bij elkaar.” De rensters, onder wie Vera Koedooder, zullen rijden met Specialized specifieke damesfietsen en dames accessoires. “We monteren onze damesfietsen af met specifieke onderdelen die het fietsen voor elke vrouw aangenamer maken. Ook onze Specialized Body Geometry - accessoires waarmee de rensters rijden, zijn speciaal ontwikkeld voor dames. Ons
doel is om technische hoogwaardige en functionele producten te maken die meer rendement opleveren en daardoor het fietsplezier vergroten.”                     
 
Internationaal weg- en baanprogramma
Vera Koedooder staat bekend als een van de grootste talenten van het dameswielerpeloton en wist al meerdere wereld- en nationale titels in de wacht te slepen. Momenteel richt de renster uit Bovenkarspel zich met het oog op de Olympische Spelen naast het wegseizoen ook op het baanwielrennen. “Het team en de sponsoren willen het team naar een hoger plan tillen en stellen mij in staat om mijn doelen na te streven. Op dit moment staat alles in het teken van Londen waar in 2012 de Olympische Spelen gehouden worden. In de aanloop naar de Spelen zal ik zowel een internationaal baan- als wegprogramma afwerken, waarbij de Nederlandse Kampioenschappen op beide disciplines een belangrijk doel vormen,” aldus de blije Vera Koedooder.
 
Oud-bondscoach
Met de komst van onder meer Vera Koedooder heeft het Specialized - DPD Pakketservice Women Cycling Team haar team voor komend seizoen zo goed als rond. Het teammanagement voert op dit moment alleen nog onderhandelingen met enkele internationale rensters. Naast de twee nieuwe hoofdsponsoren en het internationale toptalent, wist de ploeg eerder ook al Herman Snoeijink binnen te halen. De oud-bondscoach zal naast een actieve ploegleidersrol ook zorg dragen voor persoonlijke trainingsadviezen. De eerste officiële wedstrijdkilometers van het vernieuwde Specialized - DPD Pakketservice Women Cycling Team staan gepland in België, tijdens de internationale UCI 1.2 Omloop van het Hageland.
 
Voor vragen en/of meer informatie kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersoon:
Specialized Europe B.V.
Frank van Dulmen
T: +31 651 801 171
E:
frank.vandulmen@specialized.com 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Over DPD:
DPD is verantwoordelijk voor het verwerken van meer dan twee miljoen pakketten per dag in een hecht internationaal netwerk en is daarmee één van de grootste dienstverleners op het gebied van logistiek in Europa. Het DPD-netwerk in Nederland is 100% eigendom van GeoPost, dochteronderneming van de Franse La Poste groep en de tweede pakket- en expressdienstverlener van Europa. Meer informatie over DPD kunt u vinden op
www.dpd.nl en www.whyflyparcels.com.  




Over SPECIALIZED:
SPECIALIZED Bicycles is opgericht in 1974 door fietsers voor fietsers. Het SPECIALIZED hoofdkwartier is gevestigd in Morgan Hill Californië. Het doel van SPECIALIZED is om technische hoogwaardige en functionele producten te maken die meer rendement opleveren en daardoor het fietsplezier vergroten. www.specialized.com / www.iamspecialized.com