Vera Koedooder-3e (tijdrit) en 2e in etappes, 4e in Eindklassement Krasna Lipa

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - 3e (tijdrit) en 2e in etappes, 4e in Eindklassement Krasna Lipa

Default07.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - 3e (tijdrit) en 2e in etappes, 4e in Eindklassement Krasna Lipa

3e (tijdrit) en 2e in etappes, 4e in Eindklassement Krasna Lipa

Morgen een update met foto's!

10-07-2010. 3e etappe - tijdrit 19,1 km. / Bogatynia (Polen).
Ik werd vanmorgen 3e in de tijdrit. Trixi Worrack won wederom, Burchenkova (Rusland) werd 2e.
Later meer!

Uitslag (top-20):

1 Trixi Worrack (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 0:26:41  
2 Alexandra Burchenkova (Rus) Fenixs-Petrogradets 0:00:23  
3 Vera Koedooder (Ned) Batavus Ladies Cycling Team 0:00:41  
4 Sarah Düster (Ger) German National Team 0:00:43  
5 Emma Trott (GBr) Moving Ladies Team Ra 0:00:48  
6 Aušriné Trebaité (Ltu) Lithuania 0:01:05  
7 Anne Wildt (Ned) Batavus Ladies Cycling Team 0:01:16  
8 Kristine Saastad (Nor) Norway 0:01:19  
9 Lise Nostvold (Nor) Norway 0:01:26  
10 Jennie Stenerhag (Swe) Team Alriksson GO:Green 0:01:26  
11 Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 0:01:30  
12 Alison Testrroete (Can) Team SystemData 0:01:33  
13 Vaida Pikauskaité (Ltu) Lithuania 0:01:38  
14 Kanis Jacobien (Ned) Leiter von Jan Van Arkel 0:01:52  
15 Denise Zuckermande (Ger) German National Team 0:01:54  
16 Larisa Pankova (Rus) Russia 0:01:55  
17 Olena Sharga (Ukr) Ukraine 0:01:56  
18 Jarmila Machacová (Cze) Dukla Praha 0:02:02  
19 Esther Fennel (Ger) Koga Miyata Cycling 0:02:04  
20 Madelene Olsson (Swe) Team Alriksson GO:Green 0:02:06

----------------------------------------------------------------------------------------------------

10-07-2010. 4e etappe / Rumburk (100 km.)

Uitslag (top-20):

1 Trixi Worrack (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 2:56:06  
2 Vera Koedooder (Ned) Batavus Ladies Cycling Team    
3 Sarah Düster (Ger) German National Team    
4 Alison Testrroete (Can) Team SystemData    
5 Romy Kasper (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling    
6 Catherine Williamson (GBr) Team Mix Serbia    
7 Christina Perchtold (Aut) Austria    
8 Jessica Glasbergen (Ned) Sram-Wv Eemland    
9 Emilie Moberg (Nor) Norway    
10 Elena Novikova (Rus) Fenixs-Petrogradets    
11 Aušriné Trebaité (Ltu) Lithuania    
12 Larisa Pankova (Rus) Russia    
13 Anastasia Chulkova (Rus) Russia    
14 Pavla Havlíková (Cze) Czech Republic    
15 Kanis Jacobien (Ned) Leiter von Jan Van Arkel    
16 Désirée Schuler (Ger) Bike-AID    
17 Alexandra Burchenkova (Rus) Fenixs-Petrogradets    
18 Olena Sharga (Ukr) Ukraine    
19 Anna Schitzmeier (Ger) Jenatec Nutrixxion Berlin    
20 Mascha Pijnenborg (Ned) Noris Cycling-Red Sun Cycling    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

11-07-2010. 5e etappe / Varnsdorf - Krasna Lipa (98,5 km.)

Uitslag (top-20):

1 Trixi Worrack (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 3:03:23  
2 Romy Kasper (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling    
3 Alison Testrroete (Can) Team SystemData    
4 Sarah Düster (Ger) German National Team    
5 Anastasia Chulkova (Rus) Russia    
6 Froydis Wearsted (Nor) Norway    
7 Laura Fouquet (Ger) German National Team    
8 Larisa Pankova (Rus) Russia    
9 Catherine Williamson (GBr) Team Mix Serbia    
10 Lise Nostvold (Nor) Norway    
11 Olena Sharga (Ukr) Ukraine    
12 Anne Wildt (Ned) Batavus Ladies Cycling Team    
13 Kanis Jacobien (Ned) Leiter von Jan Van Arkel    
14 Vaida Pikauskaité (Ltu) Lithuania    
15 Emma Crum (NZl) Tubanters Team    
16 Anna Evseeva (Rus) Russia    
17 Vera Koedooder (Ned) Batavus Ladies Cycling Team    
18 Madelene Olsson (Swe) Team Alriksson GO:Green    
19 Anna Potokina (Rus) Russia    
20 Mascha Pijnenborg (Ned) Noris Cycling-Red Sun Cycling  


Eindklassement (top-20):
1 Trixi Worrack (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 12:57:39  
2 Alexandra Burchenkova (Rus) Fenixs-Petrogradets 0:01:05  
3 Sarah Düster (Ger) German National Team 0:01:10  
4 Vera Koedooder (Ned) Batavus Ladies Cycling Team 0:01:28  
5 Emma Trott (GBr) Moving Ladies Team Ra 0:01:40  
6 Anne Wildt (Ned) Batavus Ladies Cycling Team 0:01:55  
7 Lise Nostvold (Nor) Norway 0:02:08  
8 Alison Testrroete (Can) Team SystemData 0:02:11  
9 Larisa Pankova (Rus) Russia 0:02:29  
10 Aušriné Trebaité (Ltu) Lithuania 0:02:30  
11 Romy Kasper (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 0:02:46  
12 Madelene Olsson (Swe) Team Alriksson GO:Green 0:02:48  
13 Jennie Stenerhag (Swe) Team Alriksson GO:Green 0:03:01  
14 Kanis Jacobien (Ned) Leiter von Jan Van Arkel 0:03:07  
15 Elizaveta Oshurkova (Ukr) Ukraine 0:03:08  
16 Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 0:03:22  
17 Olena Sharga (Ukr) Ukraine 0:03:33  
18 Anna Potokina (Rus) Russia    
19 Mascha Pijnenborg (Ned) Noris Cycling-Red Sun Cycling 0:03:48  
20 Sarah-Lena Hofmann (Ger) German National Team 0:03:55

Puntenklassement (top-10):
1 Trixi Worrack (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 110  pts
2 Sarah Düster (Ger) German National Team 65  
3 Romy Kasper (Ger) Noris Cycling-Red Sun Cycling 48  
4 Alison Testrroete (Can) Team SystemData 43  
5 Vera Koedooder (Ned) Batavus Ladies Cycling Team 39  
6 Catherine Williamson (GBr) Team Mix Serbia 34  
7 Anastasia Chulkova (Rus) Russia 22  
8 Alexand Burchenkova (Rus) Fenixs-Petrogradets 21  
9 Yula Ilinikh (Rus) Fenixs-Petrogradets 20  
10 Emilie Moberg (Nor) Norway 19