Vera Koedooder-2e in de Molenomloop van de Schermer

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - 2e in de Molenomloop van de Schermer

Default10.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2010 - 2e in de Molenomloop van de Schermer

2e in de Molenomloop van de Schermer

  • normal_Omlscherm10-5115i.jpg
Na het W.K. Baan stond vandaag mijn eerste Nederlandse wegwedstrijd weer op het programma (reed in februari namelijk al wel de 3-daagse Ladies Tour of Qatar). Na een rustweek was het weer even extra wennen, maar het ging goed in de Molenomloop v/d Schermer (in memoriam van Theo Koomen). De gehele wedstrijd was er goed teamwork van onze ploeg, waarbij we de koers hard hebben gemaakt en het daarna in de finale goed wisten uit te spelen toen we eerst in een kopgroep van 5 (met 3 van Batavus) - en later van 7 rensters (5 van Batavus), in ruim overtal waren. Waar de concurrentie duidelijk alleen letten op een paar personen, demarreerde Adrienne Snijder op een perfect moment. De tegenpartij kon of wilde er niet achteraan en zo hield Adrienne het tot de finish! Ik had nog genoeg over en reed in de laatste 1,5 km. nog weg en werd op een aantal seconden 2e. Elisabeth Braam maakte het succes voor de ploeg compleet door solo 3e te worden. Marit Huisman won vervolgens het sprintje voor de 4e plek. Het kon niet beter voor onze ploeg dus :-) Het was behoorlijk koud (door de regen tijdens de wedstrijd) en in het 2e deel kwam er ook flink wat wind opzetten, wat voor een mooie wedstrijd zorgde. Een compliment ook voor de organisatie, welke een mooie ronde voor ons hadden neergelegd in de Schermer.Zie voor meer nieuws en foto's de website van BF-One.com 

Uitslag:
1. Adrienne Snijder (Batavus Ladies Team)2. Vera Koedooder (Batavus Ladies Team)3. Elisabeth Braam (Batavus Ladies Team)4. Marit Huisman (Batavus Ladies Team)5. Amy Pieters (Merida Cycling team)6. Julia Soek (Batavus Ladies Team)7. Nathalie van Gogh (SWABO Ladies Team) 8. Sofie Verdonck (Belgie)9. Elise van Hage (Batavus Ladies Team)10. Judith Jelsma