Vera Koedooder-Winnares Strijdlust,4e in etappe,8e eindklassement

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - Winnares Strijdlust,4e in etappe,8e eindklassement

Default10.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - Winnares Strijdlust,4e in etappe,8e eindklassement

Winnares Strijdlust,4e in etappe,8e eindklassement

  • 20090622161621.jpg
Later meer!

Ster Zeeuwsche Eilanden 2009

Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 135 km.)
Westkapelle - Westkapelle op 20 Juni 2009


Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 41 Bosman, Andrea Leontien.nl * 3:23:50
2 35 Harris, Nikki Team Flexpoint * z.t.
3 4 Beltman, Chantal Team Columbia Highroad W * z.t.
4 25 Koedooder, Vera Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
5 11 de Vocht, Lisbet DSB Bank NederlandBloeit 3:23:56 0:06
6 5 Teutenberg, Ina-Yoko Team Columbia Highroad W 3:24:03 0:13
7 194 de Goede, Suzanne Nurnberger Versichering z.t.
8 39 Gunnewijk, Loes Team Flexpoint z.t.
9 2 Villumsen, Linda Melanie Team Columbia Highroad W z.t.
10 195 Becker, Charlotte Nurnberger Versichering 3:24:05 0:15
11 197 Lutz, Eva Nurnberger Versichering z.t.
12 10 Gebhardt, Elke DSB Bank NederlandBloeit 3:24:09 0:19
13 9 van Vleuten, Annemiek DSB Bank NederlandBloeit z.t.
14 196 Lindberg, Marie Nurnberger Versichering z.t.
15 26 Armitstead, Elizabeth Lotto-Belisol Ladiesteam 3:24:11 0:21
16 177 Martin, Lucy Nat. Team Great Britain z.t.
17 211 Druyts, Kelly Nationaal Team België z.t.
18 42 van de Ree, Monique Leontien.nl z.t.
19 63 Witteveen, Claudia Restore Cycling Ladies z.t.
20 17 Mustonen, Sara National Team Zweden z.t.
21 48 Brand, Lucinda Leontien.nl z.t.
22 54 Arnouts, Anne RedSun Cycling Team z.t.
23 182 Williamson, Chatherine Nat. Team Great Britain z.t.
24 38 Melchers, Mirjam Team Flexpoint z.t.
25 36 Slappendel, Iris Team Flexpoint z.t.
26 12 Visser, Adrie DSB Bank NederlandBloeit z.t.
27 46 v.d. Broek, Irene Leontien.nl z.t.
28 178 Colclough, Katie Nat. Team Great Britain z.t.
29 15 Kanis, Janneke DSB Bank NederlandBloeit 3:24:25 0:35
30 76 Kessler, Nina SwABoladies Cycling Team z.t.
31 51 Dijkman, Petra RedSun Cycling Team z.t.
32 73 van Gogh, Natalie SwABoladies Cycling Team z.t.
33 43 Wagtho, Lianne Leontien.nl z.t.
34 37 Markerink, Loes Team Flexpoint z.t.
35 69 Hosking, Chloe Movingladies-WeijersHako z.t.
36 214 Cant, Sanne Nationaal Team België z.t.
37 146 Eversdijk, Anne Ton van Bemmelen/Merida z.t.
38 213 Hannes, Kaat Nationaal Team België z.t.
39 57 van Slochteren, Hilde Restore Cycling Ladies z.t.
40 55 Pijnenborg, Mascha RedSun Cycling Team z.t.
41 56 Brulee, Latoya RedSun Cycling Team z.t.
42 218 van den Berg, Kimberly Noordwesthoek Pedaalrdrs 3:24:42 0:52
43 50 van Hage, Elise RedSun Cycling Team z.t.
44 32 van Doorslaer, Annelies Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
45 47 Huisman, Marit Leontien.nl z.t.
46 14 Francke, Agnieta DSB Bank NederlandBloeit z.t.
47 29 Delfosse, Catherine Lotto-Belisol Ladiesteam 3:24:50 1:00
48 222 van Steenis, Samantha Noordwesthoek Pedaalrdrs z.t.
49 53 Klep, Inge RedSun Cycling Team z.t.
50 111 Doedee, Baukje RaboLadyForce/Middelkamp z.t.
51 150 Welter, Hannah Ton van Bemmelen/Merida z.t.
52 147 van Alebeek, Sissy Ton van Bemmelen/Merida z.t.
53 164 Verdonck, Sofie Dura Vermeer/WVSchijndel z.t.
54 151 Helmink, Judith Ton van Bemmelen/Merida z.t.
55 139 Schwager, Mirjam Nat. Team Zwitserland z.t.
56 3 Fahlin, Emilia Team Columbia Highroad W z.t.
57 132 Hoffmann, Chantal De Sprinters Malderen z.t.
58 210 Dufoer, Sjoukje Nationaal Team België z.t.
59 34 Kanis, Jacobien Team Flexpoint 3:24:54 1:04
60 31 Lanssens, Lien Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
61 44 van Veen, Suzanne Leontien.nl 3:25:00 1:10
62 161 Simons, Suzan Dura Vermeer/WVSchijndel 3:25:04 1:14
63 149 van Essen, Sharon Ton van Bemmelen/Merida 3:25:07 1:17
64 193 Becker, Christina Nurnberger Versichering 3:25:23 1:33
65 148 Knetemann, Roxane Ton van Bemmelen/Merida 3:26:25 2:35
66 162 Bongaards, Amanda Dura Vermeer/WVSchijndel 3:27:15 3:25
67 173 Meyer, Claudia Team Nutrixxion Lady 3:36:07 12:17
68 142 Trachsel, Seneina Nat. Team Zwitserland 3:36:19 12:29
69 158 van den Hoek, Bianca Merida Ladies wv Eemland 3:36:21 12:31
70 180 Sadler-Andrews, Ella Nat. Team Great Britain 3:37:43 13:53
71 138 Sommer, Fabienne Nat. Team Zwitserland z.t.
72 209 Beyen, Ine Nationaal Team België z.t.
73 33 van der Breggen, Anna Team Flexpoint z.t.
74 101 de Ridder, Barbara Jan vArckel/Zuidwesthoek z.t.
75 92 Roe, Eileen Team Tubanters z.t.
76 94 Paus, Berdienke Team Tubanters z.t.
77 118 Braam, Joukje CT Peoples Trust z.t.
78 89 Heijnen, Annika Team Tubanters z.t.
79 172 Schweizer, Sabrina Team Nutrixxion Lady z.t.
80 141 Uebelhart, Jessica Nat. Team Zwitserland z.t.
81 123 Kuizenga, Sigrid Hepro Kozijnen-NWVG z.t.
82 58 Heijmans, Eva Restore Cycling Ladies z.t.
83 157 Slewe, Melissa Merida Ladies wv Eemland z.t.
84 127 Douma, Jane Hepro Kozijnen-NWVG z.t.
85 137 Schneitter, Nathalie Nat. Team Zwitserland z.t.
86 207 Christiansen, Heidi Team High end sport z.t.
87 85 Hartogs, Imke TWC Het Snelle Wiel z.t.
88 84 Schepers, Linda TWC Het Snelle Wiel z.t.
89 100 Korevaar, Wilma Jan vArckel/Zuidwesthoek z.t.
90 61 van Dijk, Mirjam Restore Cycling Ladies z.t.
91 223 van Kleef, Daphne Noordwesthoek Pedaalrdrs z.t.
92 97 van Wijgerden, Petra Jan vArckel/Zuidwesthoek z.t.
93 183 Hall, Corrine Nat. Team Great Britain z.t.
94 119 Jelsma, Judith CT Peoples Trust z.t.
95 99 den Otter, Marieke Jan vArckel/Zuidwesthoek z.t.
96 90 Handley, Pippa Team Tubanters z.t.
97 108 Olsson, Madelene RaboLadyForce/Middelkamp z.t.
98 169 Haatz, Gina Team Nutrixxion Lady z.t.
99 201 Petersen, Maria Grandt Team High end sport z.t.
100 179 Blyth, Anna Nat. Team Great Britain z.t.
101 60 Kerste, Marielle Restore Cycling Ladies z.t.
102 116 van Dijk, Kim CT Peoples Trust z.t.
103 110 Janssen, Christel RaboLadyForce/Middelkamp z.t.
104 91 Tenniglo, Moniek Team Tubanters z.t.
105 18 Gustafsson, Carolin National Team Zweden z.t.
106 140 Blatter, Helen Nat. Team Zwitserland z.t.
107 21 Larsson, Hanna National Team Zweden z.t.
108 13 Groenveld, Josephine DSB Bank NederlandBloeit z.t.
109 70 Wagenaar, Mirthe Movingladies-WeijersHako z.t.
110 71 Cramoysan, Sarah Movingladies-WeijersHako z.t.
111 52 Werner, Laure RedSun Cycling Team z.t.
112 120 Fictoor, Sanne CT Peoples Trust z.t.
113 212 Daams, Jessie Nationaal Team België z.t.
114 159 Turpijn, Laura Merida Ladies wv Eemland z.t.
115 133 Beyen, Lien De Sprinters Malderen z.t.
116 130 Monger-Godfrey, Alice De Sprinters Malderen z.t.
117 122 van der Zwaan, Esther Hepro Kozijnen-NWVG z.t.
118 75 Meesterburrie, Krista SwABoladies Cycling Team z.t.
119 202 Berg, Anette Team High end sport z.t.
120 74 Eshuis, Aafke SwABoladies Cycling Team z.t.
121 124 Fokkens, Trieneke Hepro Kozijnen-NWVG z.t.
122 154 Haanstra, Alike Merida Ladies wv Eemland z.t.
123 62 Kortekaas, Esther Restore Cycling Ladies z.t.
124 93 Lenferink, Elke Team Tubanters z.t.
125 77 Springer, Ruth SwABoladies Cycling Team z.t.
126 86 Tabak, Eefje TWC Het Snelle Wiel 3:37:58 14:08
1 van Dijk, Ellen Team Columbia Highroad W Strijd gestaakt
19 Nilsson, Johanna National Team Zweden Strijd gestaakt
20 Kihlbom, Jessica National Team Zweden Strijd gestaakt
22 Snihs, Kajsa National Team Zweden Strijd gestaakt
27 Mackie, Emma Lotto-Belisol Ladiesteam Strijd gestaakt
28 Gilmore, Rochelle Lotto-Belisol Ladiesteam Strijd gestaakt
30 Depoorter, Elise Lotto-Belisol Ladiesteam Strijd gestaakt
68 Trott, Emma Movingladies-WeijersHako Strijd gestaakt
87 Bruinsma, Annemarieke TWC Het Snelle Wiel Strijd gestaakt
98 Klomp, Manon Jan vArckel/Zuidwesthoek Strijd gestaakt
102 Koster, Olivia Jan vArckel/Zuidwesthoek Niet gestart
106 Eckhardt, Marlou RaboLadyForce/Middelkamp Strijd gestaakt
107 Janssen, Esmee RaboLadyForce/Middelkamp Strijd gestaakt
109 Otten, Marissa RaboLadyForce/Middelkamp Strijd gestaakt
114 van Nek, Marieke CT Peoples Trust Strijd gestaakt
115 Visser, Judith CT Peoples Trust Strijd gestaakt
121 Bekkering, Eyelien Hepro Kozijnen-NWVG Strijd gestaakt
125 Ottema, Lisanne Hepro Kozijnen-NWVG Strijd gestaakt
129 de Nys, Sofie De Sprinters Malderen Strijd gestaakt
131 Fiers, Ilse De Sprinters Malderen Strijd gestaakt
152 Baltus, Yvonne Ton van Bemmelen/Merida Strijd gestaakt
155 van Rijen, Linda Merida Ladies wv Eemland Strijd gestaakt
163 de Heer, Jorinda Dura Vermeer/WVSchijndel Strijd gestaakt
171 Borchers, Stephanie Team Nutrixxion Lady Strijd gestaakt
206 Lorentzen, Trine Team High end sport Strijd gestaakt
208 Hansen, Nikoline Team High end sport Strijd gestaakt
221 Mollema, Liesbeth Noordwesthoek Pedaalrdrs Strijd gestaakt
224 van Kleef, Tamara Noordwesthoek Pedaalrdrs Strijd gestaakt


Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Teutenberg, Ina-Yoko 5 Team Columbia Highroad W 6:26:54
2 Beltman, Chantal 4 Team Columbia Highroad W 6:26:57 0:03
3 Villumsen, Linda Melanie 2 Team Columbia Highroad W 6:27:05 0:11
4 Gunnewijk, Loes 39 Team Flexpoint 6:27:07 0:13
5 Harris, Nikki 35 Team Flexpoint 6:27:10 0:16
6 Becker, Charlotte 195 Nurnberger Versichering 6:27:12 0:18
7 de Vocht, Lisbet 11 DSB Bank NederlandBloeit 6:27:20 0:26
8 Koedooder, Vera 25 Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
9 Melchers, Mirjam 38 Team Flexpoint 6:27:24 0:30
10 de Goede, Suzanne 194 Nurnberger Versichering 6:27:26 0:32
11 Slappendel, Iris 36 Team Flexpoint 6:27:30 0:36
12 Bosman, Andrea 41 Leontien.nl 6:27:31 0:37
13 Lutz, Eva 197 Nurnberger Versichering 6:27:43 0:49
14 Brand, Lucinda 48 Leontien.nl 6:27:45 0:51
15 Armitstead, Elizabeth 26 Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
16 Lindberg, Marie 196 Nurnberger Versichering 6:27:46 0:52
17 v.d. Broek, Irene 46 Leontien.nl 6:27:52 0:58
18 Colclough, Katie 178 Nat. Team Great Britain 6:27:54 1:00
19 Mustonen, Sara 17 National Team Zweden 6:27:55 1:01
20 Williamson, Chatherine 182 Nat. Team Great Britain 6:27:56 1:02
21 Martin, Lucy 177 Nat. Team Great Britain 6:27:59 1:05
22 van Gogh, Natalie 73 SwABoladies Cycling Team z.t.
23 Brulee, Latoya 56 RedSun Cycling Team 6:28:01 1:07
24 van de Ree, Monique 42 Leontien.nl 6:28:02 1:08
25 Druyts, Kelly 211 Nationaal Team België z.t.
26 Pijnenborg, Mascha 55 RedSun Cycling Team 6:28:04 1:10
27 Markerink, Loes 37 Team Flexpoint 6:28:08 1:14
28 Visser, Adrie 12 DSB Bank NederlandBloeit 6:28:10 1:16
29 Eversdijk, Anne 146 Ton van Bemmelen/Merida 6:28:12 1:18
30 Dijkman, Petra 51 RedSun Cycling Team 6:28:18 1:24
31 Huisman, Marit 47 Leontien.nl 6:28:23 1:29
32 Fahlin, Emilia 3 Team Columbia Highroad W 6:28:24 1:30
33 Wagtho, Lianne 43 Leontien.nl 6:28:25 1:31
34 Witteveen, Claudia 63 Restore Cycling Ladies 6:28:26 1:32
35 Cant, Sanne 214 Nationaal Team België 6:28:29 1:35
36 Kanis, Janneke 15 DSB Bank NederlandBloeit 6:28:31 1:37
37 van Doorslaer, Annelies 32 Lotto-Belisol Ladiesteam 6:28:32 1:38
38 van Vleuten, Annemiek 9 DSB Bank NederlandBloeit 6:28:36 1:42
39 Welter, Hannah 150 Ton van Bemmelen/Merida 6:28:44 1:50
40 van Hage, Elise 50 RedSun Cycling Team 6:28:46 1:52
41 Helmink, Judith 151 Ton van Bemmelen/Merida z.t.
42 Hannes, Kaat 213 Nationaal Team België z.t.
43 Francke, Agnieta 14 DSB Bank NederlandBloeit 6:28:48 1:54
44 Kessler, Nina 76 SwABoladies Cycling Team 6:29:00 2:06
45 Hosking, Chloe 69 Movingladies-WeijersHako 6:29:01 2:07
46 van Alebeek, Sissy 147 Ton van Bemmelen/Merida 6:29:02 2:08
47 Doedee, Baukje 111 RaboLadyForce/Middelkamp 6:29:04 2:10
48 van Essen, Sharon 149 Ton van Bemmelen/Merida 6:29:11 2:17
49 Kanis, Jacobien 34 Team Flexpoint z.t.
50 van Slochteren, Hilde 57 Restore Cycling Ladies 6:29:12 2:18
51 Verdonck, Sofie 164 Dura Vermeer/WVSchijndel 6:29:21 2:27
52 van Steenis, Samantha 222 Noordwesthoek Pedaalrdrs 6:29:54 3:00
53 Becker, Christina 193 Nurnberger Versichering 6:29:57 3:03
54 Knetemann, Roxane 148 Ton van Bemmelen/Merida 6:31:11 4:17
55 Gebhardt, Elke 10 DSB Bank NederlandBloeit 6:33:44 6:50
56 Arnouts, Anne 54 RedSun Cycling Team 6:34:23 7:29
57 Delfosse, Catherine 29 Lotto-Belisol Ladiesteam 6:34:29 7:35
58 van den Berg, Kimberly 218 Noordwesthoek Pedaalrdrs 6:34:51 7:57
59 van Veen, Suzanne 44 Leontien.nl 6:34:56 8:02
60 Dufoer, Sjoukje 210 Nationaal Team België 6:35:04 8:10
61 Lanssens, Lien 31 Lotto-Belisol Ladiesteam z.t.
62 Klep, Inge 53 RedSun Cycling Team 6:35:14 8:20
63 Hoffmann, Chantal 132 De Sprinters Malderen 6:35:17 8:23
64 Schwager, Mirjam 139 Nat. Team Zwitserland 6:35:19 8:25
65 Simons, Suzan 161 Dura Vermeer/WVSchijndel 6:35:20 8:26
66 Bongaards, Amanda 162 Dura Vermeer/WVSchijndel 6:37:07 10:13
67 Petersen, Maria Grandt 201 Team High end sport 6:41:22 14:28
68 van der Breggen, Anna 33 Team Flexpoint 6:41:30 14:36
69 Schweizer, Sabrina 172 Team Nutrixxion Lady 6:41:50 14:56
70 Beyen, Ine 209 Nationaal Team België 6:42:08 15:14
71 Jelsma, Judith 119 CT Peoples Trust 6:42:30 15:36
72 Meyer, Claudia 173 Team Nutrixxion Lady 6:46:15 19:21
73 van den Hoek, Bianca 158 Merida Ladies wv Eemland 6:46:24 19:30
74 Sadler-Andrews, Ella 180 Nat. Team Great Britain 6:47:17 20:23
75 Tenniglo, Moniek 91 Team Tubanters 6:47:23 20:29
76 Daams, Jessie 212 Nationaal Team België z.t.
77 Korevaar, Wilma 100 Jan vArckel/Zuidwesthoek 6:47:36 20:42
78 Fokkens, Trieneke 124 Hepro Kozijnen-NWVG 6:47:37 20:43
79 Kortekaas, Esther 62 Restore Cycling Ladies 6:47:39 20:45
80 Kerste, Marielle 60 Restore Cycling Ladies z.t.
81 Gustafsson, Carolin 18 National Team Zweden 6:47:43 20:49
82 Heijmans, Eva 58 Restore Cycling Ladies 6:47:44 20:50
83 Groenveld, Josephine 13 DSB Bank NederlandBloeit 6:47:45 20:51
84 Braam, Joukje 118 CT Peoples Trust 6:47:54 21:00
85 Werner, Laure 52 RedSun Cycling Team 6:47:55 21:01
86 Monger-Godfrey, Alice 130 De Sprinters Malderen 6:47:59 21:05
87 Hartogs, Imke 85 TWC Het Snelle Wiel 6:48:03 21:09
88 Olsson, Madelene 108 RaboLadyForce/Middelkamp 6:48:04 21:10
89 Schepers, Linda 84 TWC Het Snelle Wiel 6:48:11 21:17
90 Beyen, Lien 133 De Sprinters Malderen 6:48:14 21:20
91 Schneitter, Nathalie 137 Nat. Team Zwitserland 6:48:15 21:21
92 Douma, Jane 127 Hepro Kozijnen-NWVG 6:48:21 21:27
93 Roe, Eileen 92 Team Tubanters 6:48:28 21:34
94 Haatz, Gina 169 Team Nutrixxion Lady 6:48:43 21:49
95 Blyth, Anna 179 Nat. Team Great Britain 6:49:52 22:58
96 den Otter, Marieke 99 Jan vArckel/Zuidwesthoek 6:50:00 23:06
97 Hall, Corrine 183 Nat. Team Great Britain z.t.
98 van Dijk, Mirjam 61 Restore Cycling Ladies 6:50:09 23:15
99 Lenferink, Elke 93 Team Tubanters 6:50:13 23:19
100 Slewe, Melissa 157 Merida Ladies wv Eemland 6:50:16 23:22
101 Heijnen, Annika 89 Team Tubanters 6:50:22 23:28
102 Eshuis, Aafke 74 SwABoladies Cycling Team 6:50:25 23:31
103 Sommer, Fabienne 138 Nat. Team Zwitserland 6:50:27 23:33
104 van Dijk, Kim 116 CT Peoples Trust 6:50:29 23:35
105 Cramoysan, Sarah 71 Movingladies-WeijersHako 6:50:37 23:43
106 Janssen, Christel 110 RaboLadyForce/Middelkamp 6:50:44 23:50
107 Uebelhart, Jessica 141 Nat. Team Zwitserland 6:50:47 23:53
108 Paus, Berdienke 94 Team Tubanters 6:50:48 23:54
109 Trachsel, Seneina 142 Nat. Team Zwitserland 6:50:55 24:01
110 van der Zwaan, Esther 122 Hepro Kozijnen-NWVG 6:51:43 24:49
111 de Ridder, Barbara 101 Jan vArckel/Zuidwesthoek 6:52:04 25:10
112 Kuizenga, Sigrid 123 Hepro Kozijnen-NWVG z.t.
113 Larsson, Hanna 21 National Team Zweden 6:52:07 25:13
114 Handley, Pippa 90 Team Tubanters 6:52:10 25:16
115 Berg, Anette 202 Team High end sport 6:52:19 25:25
116 Fictoor, Sanne 120 CT Peoples Trust 6:52:21 25:27
117 Christiansen, Heidi 207 Team High end sport 6:52:23 25:29
118 Wagenaar, Mirthe 70 Movingladies-WeijersHako 6:52:43 25:49
119 Meesterburrie, Krista 75 SwABoladies Cycling Team z.t.
120 Blatter, Helen 140 Nat. Team Zwitserland 6:52:47 25:53
121 Turpijn, Laura 159 Merida Ladies wv Eemland z.t.
122 van Wijgerden, Petra 97 Jan vArckel/Zuidwesthoek 6:52:55 26:01
123 Springer, Ruth 77 SwABoladies Cycling Team 6:52:59 26:05
124 van Kleef, Daphne 223 Noordwesthoek Pedaalrdrs 6:53:17 26:23
125 Tabak, Eefje 86 TWC Het Snelle Wiel 6:53:21 26:27
126 Haanstra, Alike 154 Merida Ladies wv Eemland 6:53:36 26:42

Eindklassering Algemeen Ploegen klassement

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Team Columbia Highroad W 1 19:21:25
2 Team Flexpoint 5 19:21:45 0:20
3 Nurnberger Versichering 25 19:22:35 1:10
4 Leontien.nl 6 19:23:09 1:44
5 DSB Bank NederlandBloeit 2 19:23:16 1:51
6 Lotto-Belisol Ladiesteam 4 19:23:35 2:10
7 Nat. Team Great Britain 23 19:23:37 2:12
8 RedSun Cycling Team 7 19:24:09 2:44
9 Nationaal Team België 27 19:24:40 3:15
10 Ton van Bemmelen/Merida 19 19:25:43 4:18
11 Dura Vermeer/WVSchijndel 21 19:41:48 20:23
12 Restore Cycling Ladies 8 19:44:20 22:55
13 SwABoladies Cycling Team 10 19:47:24 25:59
14 Noordwesthoek Pedaalrdrs 28 19:55:48 34:23
15 RaboLadyForce/Middelkamp 14 20:04:43 43:18
16 National Team Zweden 3 20:05:37 44:12
17 Movingladies-WeijersHako 9 20:07:03 45:38
18 De Sprinters Malderen 17 20:11:30 50:05
19 Nat. Team Zwitserland 18 20:12:21 50:56
20 Team Nutrixxion Lady 22 20:16:08 54:43
21 CT Peoples Trust 15 20:17:23 55:58
22 Merida Ladies wv Eemland 20 20:18:52 57:27
23 Hepro Kozijnen-NWVG 16 20:22:34 1:01:09
24 Jan vArckel/Zuidwesthoek 13 20:25:20 1:03:55
25 Team Tubanters 12 20:25:26 1:04:01
26 Team High end sport 26 20:25:28 1:04:03
27 TWC Het Snelle Wiel 11 20:29:04 1:07:39


Eindstand Rode Trui Sprintklassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal

1 5 Teutenberg, Ina-Yoko 8 18 26
2 195 Becker, Charlotte 5 3 8
3 39 Gunnewijk, Loes 1 5 6
4 25 Koedooder, Vera 5 5
5 26 Armitstead, Elizabeth 3 3
6 4 Beltman, Chantal 3 3
7 2 Villumsen, Linda Melanie 1 1
8 48 Brand, Lucinda 1 1
9 146 Eversdijk, Anne 1 1


Jurycommunique nr 3 na de 3e Etappe op 20 juni 2009
Jurycommunique no 3 after the 3rd stage on june 20th, 2009
==========================================================

Strijdlustigste renster in de 3e etappe
Most aggressive rider in the 3rd stage

25 Koedooder, Vera Lotto-Belisol Ladies Team


De jurycommissarissen
The panel of commissaires

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hattrick Columbia Highroad
door Koen de Vries. maandag 22 juni 2009 | 07:33 | Laatst bijgewerkt op: maandag 22 juni 2009 | 09:18

Andrea Bosman wint de derde etappe van de Ster Zeeuwsche Eilanden. Links achter haar Chantal Beltman, die net naast de eindzege grijpt. foto Ruben Oreel
WESTKAPELLE - Ze stonden er zaterdag een beetje lacherig bij, de vrouwen van wielerteam Columbia Highroad.

Na afloop van de derde en laatste etappe van de Ster Zeeuwsche Eilanden bleek dat ze de eerste, tweede én derde plaats in het eindklassement hadden veroverd, tot verbazing van de rensters zelf. ,,Dit is puur geluk", erkende ploegleidster Petra Rossner. ,,Dit kun je niet plannen", viel eindwinnares Ina-Yoko Teutenberg haar vlak voor de huldiging bij.
Het team had voorafgaand aan de laatste etappe wel wat scenario's doorgenomen. Plan A was het op een massasprint aan te laten komen en dat klassementsleider Teutenberg, de Duitse sprintster die ook in 2007 de Ster won, zoveel mogelijk bonificatieseconden zou sprokkelen. Plan B luidde dat andere rensters voor eigen kans mochten gaan, als de eindoverwinning maar in de ploeg zou blijven. In de laatste kilometers van de laatste etappe leek plan B werkelijkheid te worden. Chantal Beltman reed met vier anderen weg en bleek de best geklasseerde. Toen het kwintet 35 seconden voorsprong had, reed de 32-jarige Haagse virtueel ruimschoots in het geel.

,,Ina zou het niet erg gevonden hebben als ik gewonnen had", wist Beltman. ,,Toen ik wegreed, riep ze 'go Chantal go'!'. Ze is blij als ze eens wat terug kan doen." Teutenberg bevestigde dat. ,,Die meiden rijden het hele jaar voor mij. Ik had het mooi gevonden als Chantal gewonnen had. Ze is de beste van de groep en verdient het." Zo ver kwam het net niet. Nurnberger Versicherungen, dat als enig kansrijk team de slag gemist had, reed het gat een eind dicht. Op de streep hadden de leiders nog dertien seconden over. Andrea Bosman (Leontien.nl) won tot grote vreugde van ploegleider Michael Zeilaard de sprint, voor de Engelse Nikki Harris (Team Flexpoint), Chantal Beltman en Vera Koedooder (Lotto Belisol), die in de laatste etappe met haar agressieve rijstijl veel indruk maakte.

De uit Düsseldorf afkomstige Teutenberg (34), dit seizoen al goed voor achttien zeges, hield in de eindafrekening drie luttele seconden over op Beltman, die van de vijfde naar de tweede plaats oprukte. De 25-jarige Deense kampioene Linda Villumsen werd derde op 11 seconden. Ze hield mede dankzij een seconde in een bonificatiesprint Loes Gunnewijk van Flexpoint net achter zich. Darmee bleef het geplaagde Flexpoint (sponsor stopt) met lege handen in de Ster.

De derde etappe van de vijfde editie van de Ster Zeeuwsche Eilanden was een loodzware, vond Chantal Beltman. Hij was lang, (134 km) het waaide hard, er werd gereden met het mes tussen de tanden en de vier bonificatiesprints maakten het nog moeilijker om bij te blijven. Toen de rensters na dertig kilometer de Stormvloedkering over waren, spatte het peloton uiteen en bleven de zeventig sterksten over. Daarbij zaten drie Zeeuwse rensters: Baukje Doedee uit Driewegen (Rabo Lady Force) Anne Eversdijk uit Kapelle (Team van Bemmelen) en Agnieta Francke uit Koudekerke (DSB). ,,Dit is heel goed voor het Zeeuwse vrouwenwielrennen", overzag Doedee (32) net na de finish, totaal uitgewoond vanuit haar stoeltje. ,,We horen er weer een beetje bij." het had wel moeite gekost: ,,Ik heb het laatste kilometers alleen maar achterwielen gezien. Het was ongelooflijk zwaar."

Anne Eversdijk (20) was de beste van de drie, met een 29e plaats in het eindklassement en de negende plaats in het jongerenklassement. Ook zij had zwaar afgezien, maar dat was niet zo verwonderlijk. Eversdijk is dit jaar in Rotterdam met een studie medicijnen begonnen en geeft daar voorrang aan. Wie met weinig training een op hol geslagen peloton kan bijbenen, moet een talent zijn.Bron; PZC