Vera Koedooder-Voorjaarscompetitie Baan...

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - Voorjaarscompetitie Baan...

Default15.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - Voorjaarscompetitie Baan...

Voorjaarscompetitie Baan...

Deze maand worden er in het Sportpaleis van Alkmaar 4 wedstrijden verreden in het kader van de Voorjaarscompetitie. Voor de A- categorie (Elite / Beloften / Junioren) is dit een wedstrijd over 50 km.
Voor de B- categorie gaat het over 25 km. (Masters / Amateurs A+B / Nieuwelingen / Nwl./Jun./Elite- Vrouwen)
Er worden individuele klassementen bijgehouden van de totaalstand voor elite/beloften, junioren, nieuwelingen, vrouwen (inclusief nwl-meisjes en jun-vrouwen) en amateurs/masters.

Gisteravond werd de 1e rit verreden. Het ging lekker en ik werd nipt 2e, achter een Amateur A, Sander Komen, die mij in de eindsprint vlak voor de streep nog voorbij ging. Wij hadden uiteindelijk allebei 3 ronden voorsprong op het peloton, en 2 ronden voorsprong op een groepje van 4 of 5 mannen welke voor de 3e plaats reden.
Geert-Jan Jonkman won bij de A-categorie.
Volgende week dinsdag staat de 2e rit op het programma, met de start om 19.45uur.
Groep A zal om 20.30u starten.

Programma komende weken:
Dinsdag 10 maart 2009
19.00 uur jeugdpopulaire
19.45 uur amateurs/masters/nieuwelingen/vrouwen 25 km
20.30 uur elite/beloften/junioren 50 km

Dinsdag 17 maart 2009
19.30 uur amateurs/masters/nieuwelingen/vrouwen 25 km
20.15 uur elite/beloften/junioren 50 km

Dinsdag 24 maart 2009
19.30 uur amateurs/masters/nieuwelingen/vrouwen 25 km
20.15 uur elite/beloften/junioren 50 km
21.30 uur huldiging Voorjaarscompetitie in de kantine van het Sportpaleis Alkmaar


Uitslagen:
Voorjaarscompetitie Baan 25 km. Alkmaar - Groep B (Masters / Amateurs A+B / Nieuwelingen / Nwl./Jun./Elite- Vrouwen)


Pl. Naam: Categorie:
1 Sander Komen Am. A
2 Vera Koedooder (Lotto-Belisol) Elite vr.
3 John Burger Am. A
4 Jochum Buchener Nwl.
5 Eddo Meeken Nwl.
6 Jan Koper Am. B
7 René Borst Am. B
8 Amy Pieters Jun. vr.
9 Nina Kessler (Swabo Ladies) Elite vr.
10 Dylan Rood Nwl.
11 Ilona Meiring Elite vr.
12 Rafael Stoker Am. B
13 Willy Kanis (AA Drink) Elite vr.
14 Anne de Wildt Elite vr.
15 Gert Sombroek Am. B
16 Dick Hoekstra Am. B
17 Ben Hopman Am. B
18 Jorn Teer Nwl.
19 Michael Kos Nwl.
20 Jip Westra Nwl.
21 Jeroen Elekan Am. B
22 Kicky Kessler Nwl. M.


Groep A (Elite / Beloften / Junioren)

Pl. Naam: Categorie:
1 Gert Jan Jonkman (Koga-Creditforce) Elite
2 Sipke Zijlstra (Koga-Creditforce) Elite
3 Patrick Kos (Koga-Creditforce) Elite
4 Yoeri Havik (Sinnige Bouw) Jun.
5 Melvin Boskamp (Ruiter Dakkapellen) Bel.
6 Levi Heimans (WTC de Amstel) Elite
7 Erick Tol Jun.
8 Tim Veldt (Schijf Groep) Elite
9 Ismael Kip (Koga-Creditforce) Bel.
10 Dennis Kreder (Van Vliet) Bel.
11 Michael Vingerling (Koga-Creditforce) Bel.
12 Wouter Haan Bel.
13 Christian Kos (Koga-Creditforce) Bel.
14 Bram Imming Bel.
15 Jesse te Buck Bel.
16 Wesley Kreder Bel.
17 Roy Pieters (Koga-Creditforce) Bel.
18 Ellen van Dijk (Columbia) Elite vr.
19 Dennis Lelieveld Elite
20 Richard Konijn Am. B
21 Wim Botman Elite