Vera Koedooder-GP Dottignies 1e wegwedstrijd op Europese bodem

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - GP Dottignies 1e wegwedstrijd op Europese bodem

Default10.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - GP Dottignies 1e wegwedstrijd op Europese bodem

GP Dottignies 1e wegwedstrijd op Europese bodem

Na de Ronde van Qatar in februari, reed ik gisteren mijn eerste wegwedstrijd weer op Europese bodem.
2009 is tot nu toe al 3 maanden aardig druk geweest. Met o.a. de 6-daagse van Rotterdam, een 10-daags trainingskamp in de Algarve (Por.), de Ronde van Qatar (7 dagen weg), de World Cup Baan in Kopenhagen (Den.) (5 dagen), een 10-daags trainingskamp in Valencia (Spa.) en het W.K. Baan in Pruszkow (Pol.) (10 dagen)....

Nadat ik 7 dagen koorts had en ruim 1,5 week behoorlijk ziek geweest ben door een virus vlak voor het W.K. Baan, heeft mijn vorm een flinke deuk gekregen. Daarbij stonden de duurtrainingen sowieso op een heel laag pitje in maart, vanwege de laatste baantrainingen voor het W.K.
Daarom staan de komende paar weken in het teken van wedstrijdritme opdoen, weer een goede basis proberen te leggen en weer conditie opbouwen.
Zal nog even geduld moeten hebben dus, voordat ik weer een goede vorm terug zal vinden voor de langere, zware wegwedstrijden!

Ik kreeg gisteren alvast de vuurdoop in het Belgische Dottignies, een internationale wedstrijd (UCI 1.2), waar we met een groot peloton van ong. 150 rensters van start gingen voor 125 km. koers over smalle, heuvelachtige Belgische weggetjes. Eerst een grote lus, met daarna nog 5 omlopen van 10 km. voor de boeg.
Ik werd hier in 2002 (als eerste-jaars), al eens 3e en in 2003 werd ik 7e. Ik wist gisteren van tevoren dat zulke uitslagen heel erg moeilijk gingen worden ;-) !
Er werd hard gereden, het was behoorlijk nerveus en vooral voor het 3e heuveltje (de Kluisberg) in de eerste grote lus was het dringen geblazen.
Ik begon te ver van achteren en ondanks dat het klimmetje wel redelijk ging, verloor ik in de linke steile afdaling nipt de aansluiting en werd het achtervolgen geblazen. Samen met Becker van Nürnberger heb ik kilometers lang een hoog tempo gereden en pikten we veel rensters op, maar we kwamen net tekort voor het peloton voor ons. Uiteindelijk werd de groep van ong. 32 rensters waarin ik zat, op 3 ronden voor het einde geklasseerd, waarin ik als 51e uitbolde. De wedstrijd werd solo gewonnen door de Duitse Düster van het Cervelo Test Team. Mijn ploeggenootje Rochelle Gilmore werd knap 5e. Het was weer behoorlijk wennen na de afgelopen periode, maar in ieder geval een goede investering!

A.s. vrijdag staat de volgende wedstrijd op het programma; de Drentse 8 van Dwingeloo. Andere wedstrijden in april (zie de links onderaan de pagina);
10-04 Drentse 8 van Dwingeloo (UCI 1.1) Dwingeloo
11-04 Novilon Eurocup Ronde van Drenthe (UCI 1.1) Coevorden-Hoogeveen
13-04 World Cup - Unive Ronde van Drenthe Hoogeveen
18-04 Ronde van Gelderland - Topcompetitie (UCI 1.2) Apeldoorn
25-04 Omloop van Borsele - Topcompetitie (UCI 1.2) 's Heerenhoek
26-04 Ronde van Made
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grand Prix de Dottignies / België - UCI 1.2
Uitslag


1 Sarah Düster (Ger) Cervelo TestTeam 125 km. in 3.24.07 (37.06 km/h)
2 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung op 0.38 sec.
3 Chantal Blaak (Ned) Leontien.nl
4 Kirsten Wild (Ned) Cervelo TestTeam op 2.01 min.
5 Rochelle Gilmore (Aus) Lotto-Belisol Ladiesteam
6 Martine Bras (Ned) Selle Italia Ghezzi
7 Emma Johansson (Swe) Red Sun Cycling Team
8 Julia Martisova (Rus) Gauss RDZ Ormu - Colnago
9 Pascale Jeuland (Fra) Vienne Futuroscope
10 Sophie Creux (Fra) ESGL 93 - GSD Gestion
11 Tania Belvederesi (Ita) Gauss RDZ Ormu - Colnago
12 Ludivine Henrion (Bel) Red Sun Cycling Team
13 Ine Beyen (Bel) Belgian National Team
14 Marta Vilajosana Andreu (Spa) Team CMax Dila'
15 Diana Ziliute (Ltu) Safi -Pasta Zara Titanedi
16 Eva Lutz (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
17 Martina Zwick (Ger) Koga Miyata Cycling Team
18 Carmen Mc Nellis (USA) S.C. Michela Fanini Record Rox
19 Marieke Van Wanroij (Ned) DSB Bank - LTO
20 Annelies Van Doorslaer (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
21 Mascha Pijnenborg (Ned) Red Sun Cycling Team
22 Liesbeth De Vocht (Bel) DSB Bank - LTO
23 Jessica Allen (GBr) British National Team
24 Liselot Decroix (Bel) Cervelo TestTeam
25 Saskia Elemans (Ned) Team Flexpoint
26 Oxana Kozonchuk (Rus) Selle Italia Ghezzi
27 Noortje Tabak (Ned) DSB Bank - LTO
28 Tatiana Antoshina (Rus) Gauss RDZ Ormu - Colnago
29 Emma Silversides (GBr) Lotto-Belisol Ladiesteam
30 Josien Van Den Heerik (Ned) Leontien.nl
31 Iris Slappendel (Ned) Team Flexpoint
32 Andrea Bosman (Ned) Leontien.nl
33 Trine Schmidt (Den) Team Flexpoint
34 Amber Neben (USA) Equipe Nürnberger Versicherung
35 Katie Colclough (GBr) British National Team
36 Claudia Häusler (Ger) Cervelo TestTeam op 2.11 min.
37 Kristin Armstrong (USA) Cervelo TestTeam op 2.19 min.
38 Lucy Martin (GBr) British National Team op 5.35 min.
39 Monique van de Ree (Ned) Leontien.nl
40 Linda Ringlever (Ned) Weijers-Hako Movingladies Team
41 Elise Van Hage (Ned) Red Sun Cycling Team
42 Fröydis Wærsted (Nor) Norwegian National Team
43 Janneke Kanis (Ned) DSB Bank - LTO
44 Edita Pucinskaite (Ltu) Team CMax Dila'
45 Rasa Leleivyte (Ltu) Safi -Pasta Zara Titanedi
46 Flavia Oliveira (Bra) S.C. Michela Fanini Record Rox
47 Marlen Jöhrend (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
48 Kaat Hannes (Bel) Belgian National Team op 20.00 min.
49 Marissa Otten (Ned) Mixed 1
50 Cecilie Johansen (Nor) Norwegian National Team
51 Vera Koedooder (Ned) Lotto-Belisol Ladiesteam
52 Anna Van Der Breggen (Ned) Team Flexpoint
53 Anne Arnouts (Bel) Red Sun Cycling Team
54 Alexandra Greenfield (GBr) British National Team
55 Senta Wetz (Ger) Koga Miyata Cycling Team
56 Elien Vercamer (Bel) WBV Oost-Vlaanderen
57 Carine Potums (Bel) Benelux Team
58 Ilke Dejongh (Bel) Belgian National Team
59 Eleonora Suelotto (Ita) Gauss RDZ Ormu - Colnago
60 Francesca Faustini (Ita) Team CMax Dila'
61 Kristine Saastad (Nor) Norwegian National Team
62 Jacobien Kanis (Ned) Team Flexpoint
63 Sonja Boogaard (Ned) Mixed 1
64 Emma Mackie (Aus) Lotto-Belisol Ladiesteam
65 Marieke Den Otter (Ned) RC Jan Van Arckel
66 Bjørg Eva Jensen (Nor) Team Hitec Products UCK
67 Carly Michelle Hibberd (Aus) S.C. Michela Fanini Record Rox
68 Lianne Wagtho (Ned) Leontien.nl
69 Sofie Verdonck (Bel) WBV Oost-Vlaanderen
70 Marlijn Binnendijk (Ned) Leontien.nl
71 Agne Bagdonaviciute (Ltu) Selle Italia Ghezzi
72 Jana Süss (Ger) Koga Miyata Cycling Team
73 Alessia Quarta (Ita) S.C. Michela Fanini Record Rox
74 Emma Trott (GBr) Weijers-Hako Movingladies Team
75 Wilma Korevaar (Ned) RC Jan Van Arckel
DNF Liesbeth Bakker (Ned) DSB Bank - LTO
DNF Elke Gebhardt (Ger) DSB Bank - LTO
DNF Bertine Spijkerman (Ned) DSB Bank - LTO
DNF Inge Klep (Ned) Red Sun Cycling Team
DNF Laure Werner (Bel) Red Sun Cycling Team
DNF Martina Corazza (Ita) Gauss RDZ Ormu - Colnago
DNF Emanuela Azzini (Ita) Gauss RDZ Ormu - Colnago
DNF Daniëlle Bekkering (Ned) Team Hitec Products UCK
DNF Eyelien Bekkering (Ned) Team Hitec Products UCK
DNF Tone Hatteland (Nor) Team Hitec Products UCK
DNF Isabelle Søderberg (Swe) Team Hitec Products UCK
DNF Margriet Kloppenburg (Den) Team Hitec Products UCK
DNF Sissel Kulseth Østvold (Nor) Team Hitec Products UCK
DNF Béatrice Thomas (Fra) ESGL 93 - GSD Gestion
DNF Christine Majerus (Lux) ESGL 93 - GSD Gestion
DNF Estelle Patou (Fra) ESGL 93 - GSD Gestion
DNF Mélodie Lesueur (Fra) ESGL 93 - GSD Gestion
DNF Florence Girardet (Fra) Vienne Futuroscope
DNF Elise Depoorter (Bel) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Linn Torp (Nor) Lotto-Belisol Ladiesteam
DNF Audrey Cordon (Fra) Vienne Futuroscope
DNF Marina Jaunatre (Fra) Vienne Futuroscope
DNF Alona Andruk (Ukr) Safi -Pasta Zara Titanedi
DNF Alessandra Borchi (Ita) Safi -Pasta Zara Titanedi
DNF Eneritz Iturriagaechevarria (Spa) Safi -Pasta Zara Titanedi
DNF Marie-Pierre Thonon (Bel) Belgian National Team
DNF Hannah Verhaeghe (Bel) Belgian National Team
DNF Evi Verstraete (Bel) Belgian National Team
DNF Alice Donadoni (Ita) Team CMax Dila'
DNF Silvia Tirado Marques (Spa) Team CMax Dila'
DNF Saneila Biagi (Ita) Team CMax Dila'
DNF Christina Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
DNF Charlotte Becker (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
DNF Rosane Kirch (Bra) S.C. Michela Fanini Record Rox
DNF Giulia Lazzerini (Ita) S.C. Michela Fanini Record Rox
DNF Joanna Rowsell (GBr) British National Team
DNF Suzanne Van Veen (Ned) Leontien.nl
DNF Fabiana Luperini (Ita) Selle Italia Ghezzi
DNF Sigrid Corneo (Ita) Selle Italia Ghezzi
DNF Kaytee Boyd (NZl) Selle Italia Ghezzi
DNF Dorothée Meur (Bel) GKV Cycling Team
DNF Adeline De Vestele (Bel) GKV Cycling Team
DNF Stéphanie Diltoer (Bel) GKV Cycling Team
DNF Karen Verbeek (Bel) GKV Cycling Team
DNF Kirsti Ruud (Nor) Norwegian National Team
DNF Maaike Debboudt (Bel) WBV Oost-Vlaanderen
DNF Lensy Debboudt (Bel) WBV Oost-Vlaanderen
DNF Sylvia Debboudt (Bel) WBV Oost-Vlaanderen
DNF Alexandra Nölhes (Ger) Koga Miyata Cycling Team
DNF Semra Yetis (Tur) Koga Miyata Cycling Team
DNF Tamara Siebert (Ger) Koga Miyata Cycling Team
DNF Mirthe Wagenaar (Ned) Weijers-Hako Movingladies Team
DNF Sarah Cramoysan (GBr) Weijers-Hako Movingladies Team
DNF Ingrid Rouw (Ned) Weijers-Hako Movingladies Team
DNF Inge Alaerts (Bel) Mixed 2
DNF Lieselot Lobbestaet (Bel) Mixed 2
DNF Limke Peeters (Bel) Mixed 2
DNF Kim Van Renterghem (Bel) Mixed 2
DNF Elke Vyncke (Bel) Mixed 2
DNF Kim De Baat (Ned) Mixed 2
DNF Judith Bloem (Ned) RC Jan Van Arckel
DNF Carola Groeneveld (Ned) RC Jan Van Arckel
DNF Manon Klomp (Ned) RC Jan Van Arckel
DNF Barbara De Ridder (Ned) RC Jan Van Arckel
DNF Annemarieke Bruinsma (Ned) Mixed 1
DNF Marlou Eckhardt (Ned) Mixed 1
DNF Esmee Janssen (Ned) Mixed 1
DNF Corina Wisse (Ned) Mixed 1
DNF Baukje Doedee (Ned) Mixed 1
DNF Ilse Van De Pontsele (Bel) Benelux Team
DNF Sarah Borremans (Bel) Benelux Team
DNF Lieve Koninkx (Bel) Benelux Team