Vera Koedooder-3e in Westfriese dorpenomloop

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - 3e in Westfriese dorpenomloop

Default09.jpg

Vera Koedooder - Nieuws - 2009 - 3e in Westfriese dorpenomloop

3e in Westfriese dorpenomloop

  • 20090504195256.jpg
  • 20090504195323.jpg
Na winst vorig jaar, werd ik vandaag 3e in de Westfriese dorpenomloop om de Theo Koomen Plaquette. Later meer....

Uitslag:

Rabo Westfriese Wieler-2-daagse Vrouwen
Uitslag 2e Etappe (Omloop over 112 km.)

Rabobank Westfriese Dorpenomloop op 3 Mei 2009
Klass.: Deelnemer: Ploeg: Tijd: Verschil:

1 42 Witteveen, Claudia Restory Cycling Ladies A 2:55:26
2 7 Kanis, Janneke DSB Bank-Ned. Bloeit B z.t.
3 184 Koedooder, Vera Individueel z.t.
4 187 Huisman, Marit Individueel z.t.
5 183 Brand, Lucinda Individueel z.t.
6 135 van Alebeek, Sissy T vBemmelen Sport/Merida z.t.
7 151 van Gogh, Natalie SwAboladies Cycl.Team A z.t.
8 45 Kortekaas, Esther Restory Cycling Ladies B z.t.
9 110 van den Berg, Kimberly NrdWesthoek Pedaalrdrs A z.t.
10 1 Bakker, Liesbeth DSB Bank-Ned. Bloeit A z.t.
11 64 Verdonck, Sofie DURA Vermeer Cycl Team z.t.
12 136 Welter, Hannah T vBemmelen Sport/Merida z.t.
13 58 Snijder, Adriene Batavus Ladies Team z.t.
14 2 Tabak, Noortje DSB Bank-Ned. Bloeit A z.t.
15 39 Peetoom, Kirsten Restory Cycling Ladies A z.t.
16 59 de Wildt, Anne Batavus Ladies Team z.t.
17 19 Schepers, Linda Het Snelle Wiel z.t.
18 167 van den Hoek, Bianca Merida - WV Eemland 2:55:36 0:10
19 76 van Nek, Marieke Peoples Trust A z.t.
20 99 Elferink, Hielke Team Tubanters A z.t.
21 77 Jelsma, Judith Peoples Trust A 2:55:40 0:14
22 174 van Essen, Sharon Individueel 2:55:46 0:20
23 29 Kuizenga, Sigrid Hepro Kozijnen - NWVG A 2:55:54 0:28
24 104 Handly, Pippa Team Tubanters B z.t.
25 75 Braam, Joukje Peoples Trust A 2:55:58 0:32
26 3 Groenveld, Josephine DSB Bank-Ned. Bloeit A 2:56:02 0:36
27 16 Tabak, Eefje Het Snelle Wiel A 2:56:10 0:44
28 78 Meijer, Rixt Peoples Trust A 2:56:21 0:55
29 163 Haanstra, Alike Merida - WV Eemland 2:58:26 3:00
30 147 Korevaar, Wilma GRC Jan van Arckel B z.t.
31 27 Bekkering, Eyelien Hepro Kozijnen - NWVG A z.t.
32 152 Meesterburrie, Krista SwAboladies Cycl.Team A z.t.
33 124 Otten, Marissa Middelkamp/RaboLadyFrc A z.t.
34 85 van Steenis, Samantha WV Het Stadion A z.t.
35 100 Heijnen, Annika Team Tubanters A z.t.
36 38 van Dijk, Mirjam Restory Cycling Ladies A z.t.
37 153 Kessler, Nina SwAboladies Cycl.Team A z.t.
38 67 Ringlever, Linda Weijers-Hako-Movinglady z.t.
39 158 Eshuis, Aafke SwAboladies Cycl.Team B z.t.
40 143 van Wijgerden, Petra GRC Jan van Arckel A z.t.
41 111 Jissink, Marielle NrdWesthoek Pedaalrdrs A z.t.
42 55 Tromp, Esra Batavus Ladies Team z.t.
43 126 Doedée, Renske Middelkamp/RaboLadyFrc A z.t.
44 173 Bongaards, Amanda Individueel z.t.
45 80 Fictoor, Sanne Peoples Trust B z.t.
46 125 Boogaard, Sonja Middelkamp/RaboLadyFrc A z.t.
47 65 Simons, Suzan DURA Vermeer Cycl Team z.t.
48 82 Kogelman, Silke Peoples Trust B z.t.
49 8 Spijkerman, Bertine DSB Bank-Ned. Bloeit B z.t.
50 26 Luning, Helga Hepro Kozijnen - NWVG A z.t.
51 137 Helmink, Judith T vBemmelen Sport/Merida z.t.
4 Hijgenaar, Yvonne DSB Bank-Ned. Bloeit A Strijd gestaakt
9 van der Aa, Daisy DSB Bank-Ned. Bloeit B Strijd gestaakt
13 Dodemont, Bianca Het Snelle Wiel A Strijd gestaakt
14 Ottevanger, Eefje Het Snelle Wiel A Strijd gestaakt
17 Bruinsma, Annemarieke Het Snelle Wiel A Strijd gestaakt
20 Wouters, Kim Het Snelle Wiel Strijd gestaakt
21 Dekkers, Dyonne Het Snelle Wiel Strijd gestaakt
22 Spooren, Iris Het Snelle Wiel Strijd gestaakt
25 Werkman, Karen Hepro Kozijnen - NWVG A Strijd gestaakt
28 Kamp, Marit Hepro Kozijnen - NWVG A Strijd gestaakt
30 de Jong, Helma Hepro Kozijnen - NWVG A Strijd gestaakt
31 Koops, Gerda Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
32 Ottema, Lisanne Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
33 van den Berg, Cindy Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
34 Kroes, Linda Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
35 Venema, Hennie Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
36 Bosman, Sanne Hepro Kozijnen - NWVG B Strijd gestaakt
37 Ammerlaan, Debbie Restory Cycling Ladies A Strijd gestaakt
40 van Slochteren, Hilde Restory Cycling Ladies A Strijd gestaakt
43 Kerste, Marielle Restory Cycling Ladies B Strijd gestaakt
49 Visser, Silja H.R.T.C. Wielergirls Strijd gestaakt
50 Zeeman, Liesbeth H.R.T.C. Wielergirls Strijd gestaakt
51 Sneeboer, Anne-Lieke H.R.T.C. Wielergirls Strijd gestaakt
52 Zwaan, Tamara H.R.T.C. Wielergirls Strijd gestaakt
56 Boskamp, Joan Batavus Ladies Team Strijd gestaakt
57 Meiring, Ilona Batavus Ladies Team Strijd gestaakt
60 Stoelwinder, Anneloes Batavus Ladies Team Strijd gestaakt
61 Peeters, Charlotte DURA Vermeer Cycl Team Strijd gestaakt
62 de Heer, Jorinda DURA Vermeer Cycl Team Strijd gestaakt
63 van Loon, Patricia DURA Vermeer Cycl Team Strijd gestaakt
66 van Agtmaal, Josine DURA Vermeer Cycl Team Strijd gestaakt
69 Hosking, Chloe Weijers-Hako-Movinglady Strijd gestaakt
70 Wagenaar, Mirthe Weijers-Hako-Movinglady Strijd gestaakt
71 Rouw, Ingrid Weijers-Hako-Movinglady Strijd gestaakt
72 Hermens, Ellen Weijers-Hako-Movinglady Strijd gestaakt
73 Kalsbeek, Janieke Peoples Trust A Strijd gestaakt
79 Koning, Bianca Peoples Trust B Strijd gestaakt
81 van Dijk, Kim Peoples Trust B Strijd gestaakt
86 Mollema, Liesbeth WV Het Stadion A Strijd gestaakt
87 Schouwenaar, Claartje WV Het Stadion A Strijd gestaakt
88 Schortinghuis, Meyke WV Het Stadion A Strijd gestaakt
91 Altenburg, Arwen WV Het Stadion B Strijd gestaakt
94 van Bekkum, Arjanne WV Het Stadion B Strijd gestaakt
97 Tenniglo, Moniek Team Tubanters A Strijd gestaakt
98 Tenniglo, Hanneke Team Tubanters A Strijd gestaakt
101 Lenferink, Elke Team Tubanters A Strijd gestaakt
102 Paus, Berdienke Team Tubanters A Strijd gestaakt
103 Braamhaar, Jorina Team Tubanters B Strijd gestaakt
105 Jolink, Nathalie Team Tubanters B Strijd gestaakt
106 Jorink, Kim Team Tubanters B Strijd gestaakt
107 Koelemeijer, Alma Team Tubanters B Strijd gestaakt
108 Olthuis, Esther Team Tubanters B Strijd gestaakt
109 Mulder, Brigit NrdWesthoek Pedaalrdrs A Strijd gestaakt
115 Lassche, Miriam NrdWesthoek Pedaalrdrs B Strijd gestaakt
118 van den Berg, Chantal NrdWesthoek Pedaalrdrs B Strijd gestaakt
120 Koene, Eefje NrdWesthoek Pedaalrdrs B Strijd gestaakt
121 Vos, Daisy Middelkamp/RaboLadyFrc A Strijd gestaakt
122 Janssen, Esmee Middelkamp/RaboLadyFrc A Strijd gestaakt
123 Tromp, Joran Middelkamp/RaboLadyFrc A Strijd gestaakt
129 Janssen, Christel Middelkamp/RaboLadyFrc B Strijd gestaakt
133 Baltus, Yvonne T vBemmelen Sport/Merida Strijd gestaakt
134 Knetemann, Roxane T vBemmelen Sport/Merida Strijd gestaakt
138 Eversdijk, Anne T vBemmelen Sport/Merida Strijd gestaakt
140 Groeneveld, Carola GRC Jan van Arckel A Strijd gestaakt
141 den Otter, Marieke GRC Jan van Arckel A Strijd gestaakt
142 van Wezel, Susan GRC Jan van Arckel A Strijd gestaakt
146 Klomp, Manon GRC Jan van Arckel B Strijd gestaakt
148 Ehlert, Anne GRC Jan van Arckel B Strijd gestaakt
149 de Ridder, Barbara GRC Jan van Arckel B Strijd gestaakt
154 Hoekzema, Sandra SwAboladies Cycl.Team A Strijd gestaakt
155 Rovers, Gabrielle SwAboladies Cycl.Team A Strijd gestaakt
156 Springer, Ruth SwAboladies Cycl.Team A Strijd gestaakt
157 Fernig, Anna SwAboladies Cycl.Team B Strijd gestaakt
159 van Horik, Sofie SwAboladies Cycl.Team B Strijd gestaakt
160 Hakkenberg, Moniek SwAboladies Cycl.Team B Strijd gestaakt
161 Kuiper, Gwen SwAboladies Cycl.Team B Strijd gestaakt
162 van der Kieft, Anouk SwAboladies Cycl.Team B Strijd gestaakt
164 van Veghel, Sandra Merida - WV Eemland Strijd gestaakt
165 Nijmeijer, Rian Merida - WV Eemland Strijd gestaakt
166 Slewe, Melissa Merida - WV Eemland Strijd gestaakt
168 Hoogland, Ilse Merida - WV Eemland Strijd gestaakt
169 Hartog, Susan Individueel Strijd gestaakt
170 van As, Susanne Individueel Strijd gestaakt
171 Garritsen, Linda Individueel Strijd gestaakt
172 Al, Lisanne Individueel Strijd gestaakt
175 Moons, Patricia Individueel Strijd gestaakt
176 Heijkoop, Anne Individueel Strijd gestaakt
178 Zwaan, Maartje Individueel Strijd gestaakt
179 Kuiper, Yvonne Individueel Strijd gestaakt
182 Groenveld, Femke Individueel Strijd gestaakt
186 Tesink, Irene Individueel Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.305 km/u

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dag- en eindzege voor Claudia Witteveen
Sunday 03 May 2009
Claudia Witteveen heeft de 25e en tevens laatste editie van de Theo Koomen Plaquette op haar naam geschreven. Na een omloop over 112 kilometer pakte de renster van Restore Cycling zondag de dagzege in een sprint met een kopgroep van zeventien rensters. Ze bleef Janneke Kanis (DSB Bank) en Vera Koedooder (Lotto Belisol) voor en dat bleek genoeg voor de eindzege in de tweedaagse wedstrijd. In de einduitslag bleef ze Kanis en Lucinda Brand (Leontien.nl) voor in dezelfde eindtijd
Bron; Wielerland.nl

Koedooder grijpt net mis
Met een laatste jump probeerde Vera Koedooder haar zege van vorig jaar in de West-Friese Dorpenomloop te herhalen. De Bovenkarspelse werd in de laatste meters van de dit jaar tot tweedaagse gepromoveerde koers echter nog net geremonteerd en moest met een derde plaats genoegen nemen.
De uitslag kreeg een enigszins vreemde vorm. Met zeventien vrouwen in dezelfde tijd gaven de resultaten in de sprints de doorslag. Met winst in de slotrit, plus haar tweede stek in de openingsrit, greep Claudia Witteveen ook de eindzege in de Tweedaagse. Via een vierde stek op de slotdag was Lutjebroekse Marit Huisman met een vijfde plaats in de eindrangschikking de beste Noord-Hollandse. Ook Nieuw-Vennepse Nathalie van Gogh (7e), Bovenkarspelse Koedooder (9e), Amsterdamse Sissy van Alebeek (13e), Heiloose Anne de Wildt (14e), Badhoevedorpse Kirsten Peetoom (16e) en Wieringerwerfse Liesbeth Bakker (17e) finishte tweemaal in dezelfde tijd als de winnares.
Bron; wvwestfrisia.nl