Vera Koedooder-Links

Vera Koedooder - Links

Default16.JPG

Vera Koedooder - Links

Organisaties
KNWU http://www.knwu.nl
UCI http://www.uci.ch
UEC http://www.uec.ch
Uitslagen, Nieuws, Informatie
Baan nieuws en foto’s http://www.robduin.com
Baanwielrennen Startpagina http://baanwielrennen.startpagina.nl
CQ Ranking http://www.cqranking.com/women  
Internationaal wielernieuws en uitslagen http://www.cyclingnews.com 
Olympische Spelen London / Engeland 2012 http://www.london2012.com
Sportvrouwen Nederland Startpagina http://sportvrouwen.pagina.nl
NOS Studio Sport - nieuws, beeld en geluid http://www.studiosport.nl
Telegraaf - Telesport wielernieuws http://www.telesport.nl/wielersport
Vrouwenwielrennen Startpagina http://vrouwenwielrennen.pagina.nl
Wieler Revue http://www.wielerrevue.nl
Cyclingonline.nl http://www.cyclingonline.nl
Wielerland - Nieuws en uitslagen http://www.wielerland.nl
Wielren training pagina http://wielrentraining.pagina.nl
Wielrennen Startpagina http://wielrennen.pagina.nl
Wielrenners Startpagina http://wielrenners.pagina.nl
Begeleiding
Papendal http://www.smcp.nl
Fotograven
Cor Vos http://www.corvospro.com
AWE Fotografie http://www.awefotografie.nl
Fotografie Hoogendoorn http://www.fotohoogendoorn.nl
ROJA pers http://www.rojapers.nl
Rudie Ottens http://www.ottie.nl
Sportfoto http://www.sportfoto.nl
Bert Spits Fotografie http://www.bertspits.nl
Krist Vanmelle http://www.kristvanmelle.be
Overige websites
Johan Cruyff Foundation http://www.cruyff-foundation.org
NederlandseSterren.nl http://www.nederlandsesterren.nl
NewBandits - Band van mijn vader http://www.newbandits.nl
Reskin: Tegen 'doorrijden' op de fiets! http://www.reskin.eu
Studie organisatie - Cruyff academics http://www.cruyffacademics.org
Ambassadeur Suunto hartslagmeting - Robijns http://www.robijns.nl
Tacx hometrainers http://www.tacx.com
Richard op Facebook
http://www.facebook.com/Richard.Kruijskamp
Richard op Twitter http://twitter.com/RR_Kruijskamp
Ik op Facebook http://www.facebook.com/VeraKoedooder
Ik op Instagram http://www.instagram.com/VeraKoedooder


Teams en clubs
Bigla Cycling Team http://www.bigla-cycling-team.ch
Nationale Topsportgroep Baan http://www.knwu.nl
W.V West-Frisia, Enkhuizen http://www.wvwestfrisia.nl
W.V Noord-Holland, Alkmaar http://www.wielervereniging-nh.nl/
Wielrensters
Ellen van Dijk http://www.ellenvandijk.nl
Iris Slappendel http://www.irisslappendel.nl
Marianne Vos http://www.mariannevos.com